Метелики на душі• 26 августа 2023
Хто пробував CHOICE lym drain detox?
Хтось пробував чойс лімфодренаж? Розкажіть будь ласка
Електрохарчування• 26 августа 2023
Пью 10 днів,нічого не видно ,може часу мало. Але кишковий вінок і то краще. Це моя думка.
Метелики на душі
• 26 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Що таке кішковий вінок?
Електрохарчування• 26 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Що таке кішковий вінок?
І дешевше в рази, але результат реальний
Начальник Анонимов• 26 августа 2023
Купіть в аптеці звичайний трав´яний збір будь-якого відчизняного виробника - буде більше сенсу.
Метелики на душі
• 26 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ви приймали чойс?
Начальник Анонимов• 26 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Ви приймали чойс?
Ні, звичайно! Ми орендували офіс поруч з ними, бачили, як це все робиться та з чого:)
Метелики на душі
• 26 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Огоо , можете розповісти?
Ковбой Хагис• 26 августа 2023
Прочитайте, що таке детокс взагалі. Цей процес залежить від харчування! А не від якихось пакетиків
Начальник Анонимов• 26 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Огоо , можете розповісти?
Та тут зараз хтось обов´язково з них трапиться, буде потім тяганина та погрози. В двох словах - все нормально, не отруєтесь. Але відчизняна аптека - ТЕ САМЕ, але в рази дешевше. І там чесно зазначено, що від чого: цей збір жовчогонний, цей проти закрепів, а не абстрактний ’детокс’ чи ’лімфодренаж’.
Начальник Анонимов• 26 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ну, зараз модно проносні засоби називати детоксом:(((
Гербарія сушу• 26 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Що таке кішковий вінок?
Це такий треш, який пʼють не дуже розумні, мʼяко кажучи, люди.
Смурфетта• 27 августа 2023
Там такий опис препаратів і їх поєднання, що капець. Особливо для дітей антигельмінтне. Хоч би позвали паразитолога. А фраза ’в інституті акушерства’ зразу вселяє довіру. Комплекси незбалансовані (не всі, але більшість дивилась, освіта дозволяє робити висновки). Реально та сама Амріта краща врази. А так за аптечні комплекси, там і контроль якості, і дозування
Метелики на душі
• 27 августа 2023
Ответ дляГербарія сушу
Порадила фармацевт з медичною освітою(
Смурфетта• 27 августа 2023
Був чудовий чай детоксифіт в жовтих пачках, реально гарний. А ще від Зубицької чай очищуючий. То не проносне, трави заливались холодною водою, дія бомба
Смурфетта• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Порадила фармацевт з медичною освітою(
Вона розповсюджувач?
Метелики на душі
• 27 августа 2023
Ответ дляСмурфетта
Він розганяє лімфу та кровообіг? Бо мені потрібно щось таке, по типу цього ж чойсу
Смурфетта• 27 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Саме до роблять? Напишіть, пліз про треш
Смурфетта• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Тобто розганяє? Серце качає кров, стінки артерій теж скорочуються. До чого препарати такі. Водний режим, вправи, правильне дихання, правильна їжа (обов´язково жири до норми) і буде відтік рідини з тканин кращий
В чому саме проблема у вас? Може саме на це звернути увагу
Метелики на душі
• 27 августа 2023
Ответ дляСмурфетта
Коли є застій лімфи та поганий кровообіг, у мене просто сидяча робота, яка займає багато часу, через це шукала препарат який допоможе у цьому
Начальник Анонимов• 27 августа 2023
Ответ дляСмурфетта
Ніякого трешу. Вище написала.
Начальник Анонимов• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Розганяє? Найкращий лімфодренаж - це стрибки, погугліть. І не треба пхати в себе чойси. Поганий кровообіг - це народна назва:) Який діагноз?
Смурфетта• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Який діагноз поставив лікар? Ви не сидите 20 годин на добу. Води 2 л п´єте? Невже досі хтось вірить,що пігулка виведе з тканин зайву рідину без зміни стилю життя. Хоча консультантам жити за щось треба, % там хороший
Метелики на душі
• 27 августа 2023
Ответ дляСмурфетта
Не п’ю 2 л, але робота сидяча(
Ковбой Хагис• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не п’ю 2 л, але робота сидяча(
Ну то пийте і рухатись періодично. Не сидіть весь день.
Смурфетта• 27 августа 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не п’ю 2 л, але робота сидяча(
Привчайте себе робити прості лімфодренажні вправи кожну годину. Це нескладно. 2 хв знайти можна
Метелики на душі
• 27 августа 2023
Ответ дляСмурфетта
Можете порадити якісь, дякую