Чемна панночка• 27 августа 2023
Дуже необхідна ваша порада, думка зі сторони
Чоловік пів року на війні.
Місяць був навіть не на 3 лінії,а десь ще далі.
Він ремонтує різні пульти, рації і т д.казав багато роботи.
Мені не дзвонив, писав пару раз в день, ні про що, типу як справи,все ок і тд.
Я щось як питала, ні на що не відповідав, навіть область не казав де він
На мій др подзвонив, розповідав як до них майже кожного дня, приїзжали волонтери, знайомі знайомих по 3-4 часа у них були(хоча я до цього питала,чи приїзжають волонтери-ні, казав ніхто не приїзжав)
Це місто, там і магазини є,і т д.Куча людей.
(Але по його словам він такий зайнятий був, що навіть з хати не виходив)
А потім розповів що і з людьми балакали і по магазанам ходили.
Мені так образливо стало, що навіть подзвонити мені не хотів, були інші інтереси((І брехав виходить, по дрібницям, тупо.І я вже почала собі фантазувати, що не спроста це все(
Поговоріть зі мною будь ласка, важлива ваша думка
Та прям багіня• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я взагалі нічого не вимагаю.
А питання чи приїздять волонтери і чи може якусь посилку відправити з необхідним, то це вимагання?А ввідповідь, ні, нічого не треба, ніхто не приїздить.
А потім опа,в цей же день звонить і каже, що волонтери привезли і м´ясо і солодощі, і яблука і кучу всього.
Друзі друзів приїзжали, всього годинки 4 пробули там.
Я хочу зрозуміти,я себе накрутила, чи дійсно щось не так відбувається
Ви себе накрутили і йому мізки колупаєте.
Зрозумійте, що він не може вам все розказати. Особливо якісь переміщення. Ви, як маленька. Це ж війна, а не іграшки.
Капитошечка• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Який відсоток від своєї зп він вам дає?
Та то матрьошка. Для них за щастя чоловік в пакеті
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не виносіть мозги. Скажіть що хочете приїхати як волонтер, спитайте що привезти.
Він поїхав сьогодні на базу.
Каже що не можна приїздити(!
Я вже багато разів питала.
Казав навіть що волонтерів не пускали.
А тут проговорився що приїзжали
Каже що не можна приїздити(!
Я вже багато разів питала.
Казав навіть що волонтерів не пускали.
А тут проговорився що приїзжали
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Просто он привык жить без вас. Один, в мужской компании. Это нормальный процесс за такое время и в таких условиях, к сожалению.
Я це розумію.
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
От між цими двума рішеннями не можу вирішити як вчинити
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Нічого,хай муркотить в слухавку)
Я б муркотіла)
Але мені не дзвонить.
Подзвонив на день народження.
1 раз за місяць
Але мені не дзвонить.
Подзвонив на день народження.
1 раз за місяць
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я це розумію.
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
А что вы сейчас собирались решать? Вас кто то поставил перед выбором? Живите, как до этого жили. Когда ситуация изменится и муж вернётся, тогда и будете решать. Вполне возможно, что вместе вам не быть, а может и наладить отношения, когда рядом будете.
Не ждите чудес просто
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Та не треба мені все розповідати, але чомусь ця брехня на рахунок волонтерів мене вибісила.
Мені приїхати не можна-волонтерам і друзям друзів можна.
Волонтери не приїздять- майже кожний день на протязі неділі щось привозять
Инстагра_мерша• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я б муркотіла)
Але мені не дзвонить.
Подзвонив на день народження.
1 раз за місяць
Але мені не дзвонить.
Подзвонив на день народження.
1 раз за місяць
Муркотіть голосовим і жалійтесь,що переживаєте ,чому мовчить.
Що прям тиск піднімається.
Просіть,щоб дзвонив.
Є такі байдужі хлопці.
В дружини все спокійно,вона в безпеці-то добре
Що прям тиск піднімається.
Просіть,щоб дзвонив.
Є такі байдужі хлопці.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляБойова
А деньги дает?
За місяць скинув 10 тис.
Але я сама заробляю.
Эт вернячОк• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я це розумію.
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
Але що робити з брехнею?
Я можу взагалі дистанцююватись і все
Не чіпати його.
Чи варто поговорити?
Ну з якою прямо брехнею? Наче до нього Мулін Руж приїздив. Приїхали, привезли чаю і печива, посиділи 4 години. Думаєте, там силіконові мукли їздять? Він вже і не пам´ятає, як їх звали.
Медсестричка• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я це розумію.
Але.
Він ображається, коли я кажу чому не телефонує, каже дуже зайнятий.Звязку немає і т д.
Просто я не зрозуміла чому він зьрехав на рахунок волонтерів.
Спитати в нього?
Але.
Спитати в нього?
Тут два варіанта. Або він не в тилу, а там де дійсно періодично немає зв´язку. Не хоче щоб ви хвилювались, тому не говорить правду.
Або він не хоче з вами спілкуватись і бачитись.
Мій знайомий кожного дня на зв´язку зі своєю дружиною, вона приїжджає до нього періодично. Та й не тільки в тил їздила, а й під Бахмут, бо розуміли обоє, що можуть більше не зустрітись.
Коротше кажучи,щось ваш чоловік приховує.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Не ждите чудес просто
Я хочу зрозуміти, висказати, чому він мені бреше і що не так.
Чому чоловіки якщо хотять знаходять можливість подзвонити, ти ні.
Прямо задати питання, чи хтось в ногого з´явився.
Я розумію, шо ніхто мені правду не скаже.
От і не знаю,варто так робити чи ні.
Але чомусь дуже хочеться показати що я не дурочка якась, якій можна лапшати.
От і не знаю,варто так робити чи ні.
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
От і не знаю,варто так робити чи ні.
Вы определитесь, вы хотите высказаться или все- таки оставить шанс сохранить семью?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Що прям тиск піднімається.
Просіть,щоб дзвонив.
Є такі байдужі хлопці.
Що прям тиск піднімається.
Просіть,щоб дзвонив.
Є такі байдужі хлопці.
Раніше його уваги було дуже багато, прям зашкалювало.
Я й шагу ступити не могла
А зараз навпаки.
Я б ще все розуміла, типу зайнятий і т д, аби не начало випливать куча брехні.
Я й шагу ступити не могла
А зараз навпаки.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Тоді навіщо брехав?
У них є телеграм канал, де знімають і фотографують людей з їхньої бригати.
Коли я задала питання,у вас там є фотограф?
Він прям збісився, звідки ти це взяла, чому тебе саме фотограф зацікавив і т д
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Дякую, за вашу думку.
Іноді корисно почути погляд зі сторони.
Каже що направлять на навчанняі я зможу приїхати на день.
Він на зв´язку, але пише а не дзвонить.
Іноді корисно почути погляд зі сторони.
Він на зв´язку, але пише а не дзвонить.
Инстагра_мерша• 27 августа 2023
То ’ложь во спасение’))
Поговоріть про деякі моменти.
Хай пояснить,бо вам гірко.
Але він в такій моральній каші,що наше життя в тилу,-як сон.
Він же не розкаже вам про дійсність на фронті,а йому це все розказують хлопці,які привозять еа ремонт техеіку.
Думаєте,він не змінився сам від реальної дійсності?
А якщо і збайдужів до вас-ви нічого зараз не зробите.
Нащо горшки бити?
Поговоріть про деякі моменти.
Хай пояснить,бо вам гірко.
Нащо горшки бити?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Тобто якщо я скажу що думаю, то сім´ю це збереже?
Якщо в нього там коханка,або був мимольотний перепихон,я нічого зберігати не буду.
І його про це попереджувала
Я хочу дізнатись, чому він себе так веде
І його про це попереджувала
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
І його про це попереджувала
Если вы и ему так мозг выносите, то я его начала понимать
Эт вернячОк• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Тоді навіщо брехав?
Коротше кажучи, нічого не зупинить жінку, яка хоче поскандалити. От ви прагнете цілковитої прозорості, а таке може бути, що йому взагалі неприємно про свою службу говорити. Як жінки деякі уникають розмов про свою вагітність з різних причин. А ви без мила в жопу лізете і шпигуєте. Чудовий план, щоб розісратися назавжди. Зате останнє слово буде за вами.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
То ’ложь во спасение’))
Поговоріть про деякі моменти.
Хай пояснить,бо вам гірко.
Нащо горшки бити?
Поговоріть про деякі моменти.
Хай пояснить,бо вам гірко.
Нащо горшки бити?
’Лож во спасеніе’-це наприклад щоб я не хвилювалась чи ще щось.
А брехня, та ще й така мелочна, не зрозуміло для чого.
Всі змінились,і я і він.
Але, відносини будують 2 людини.
Тобто краще не виясняти стосунки?
Він хоче щоб я приїхала,якщо його на навчанн відправлять, а я в ліжко з ним лягти не зможу з такими думками,як в мене зараз
Всі змінились,і я і він.
Але, відносини будують 2 людини.
Тобто краще не виясняти стосунки?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Ггг, йому я пишу все добре ти як, і я тебе люблю)
Це все наше спілкування.
Я не можу вирішити,піднімати питання, що мене турбують,чи бути дурою,яка нічого не замічає
Це все наше спілкування.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую за думку.
Я з такої сторони не бачила себе.
Можливо ви і праві
Я з такої сторони не бачила себе.
Можливо ви і праві
Инстагра_мерша• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Всі змінились,і я і він.
Але, відносини будують 2 людини.
Тобто краще не виясняти стосунки?
Всі змінились,і я і він.
Але, відносини будують 2 людини.
Тобто краще не виясняти стосунки?
Так,щоб ви не переживали.
З волонтерами нічого дивного не бачу.
Вони ж не об*являють наперед про свій приїзд.
Приїхали раптово.
Він же не умовчав цю подію,а міг би.
Якби відчував за собою брехню.
Автор,там війна,інше життя.
Психіка у людей страждає.
До мене приїхав товариш ,теж не на першій лінії.
Пам*ятаю його дивчиком,фонтанував енергією і бвлачками.
Зараз сидів постарівший,пригноблений ,майже апатичний чоловік.
З волонтерами нічого дивного не бачу.
Приїхали раптово.
Він же не умовчав цю подію,а міг би.
Якби відчував за собою брехню.
Автор,там війна,інше життя.
Психіка у людей страждає.
Капитошечка• 27 августа 2023
П- підтримка) зараз вас ще загноблять бо ви не так турбуєтеся за чоловіка
Карма хамелеона• 27 августа 2023
Дорога автор, хочу Вас підтримати і те, що робить Ваш чоловік, то не ок. Чоловік на війні з перших днів, я їздила до нього на 20 хв, коли у них була ротація, вони переїжджали і я могла просто побути з ним на заправці, поки заправляли машини. Всі мої знайомі військові (в яких все ок в сім´ї), неймовірно раді бачити своїх дружин, максимально намагаються знайти можливість їх побачити. Тим більше, кожного дня або зателефонувати, або скинути смс хочаб з +, щоб дівчина/дружина не хвилювалися. Ваш чоловік або егоїст, або просто Ви йому не потрібні.
Лупаю цю скелю• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Який відсоток від своєї зп він вам дає?
не знаю,
разве у этого козла что-то узнать,
тупо брешет
разве у этого козла что-то узнать,
тупо брешет
Вибачте, будь ласка, може я не розумію всієї ситуації, але мені здається, що якщо Вас дуже обурює таке відношення та Ви маєте можливість обговорити це з чоловіком, то чому б не спробувати спокійно про це йому сказати? Це ж Ваш чоловік, найближча людина. Тим більше, якщо в нього зараз є можливість з Вами спілкуватися.
Я розумію, що ситуація непроста, але що буде, якщо Ви тут замовчите, потім ще десь не скажете, потім він щось не скаже. А потім виявиться, що між вами залишилися тільки приховані негативні почуття. Звісно, не потрібно виносити мозок, але потрібно сказати, що він потрібен Вам, а Вам важливо почувати себе потрібною йому.
Ще може, якщо ці волонтери знайомі, то можна якось спробувати з ними приїхати наступного разу, сказати, що дуже скучили. А тем вже можна подивитися на реакцію.
Вибачте, якщо пишу дурню, просто намагаюся допомогти.