Я не в теме• сегодня в 13:12
Що робити з урожаєм яблук?
Цього року яблук у нас просто неймовірно багато. Гілки аж ломляться, назбирали вже кілька ящиків, а їсти їх особливо ніхто не хоче, бо на смак вони якість не дуже. Викидати шкода, тому думаю, куди їх можна пристосувати. Варення та компоти вже не дуже хочеться робити, бо з минулого року ще залишилися. Порадьте що можна з ними зробити.
вентиляторная• сегодня в 13:15
В мене вишні посохли, абрикоси, смородина. Нікому нічого не потрібно. Те саме з яблуками буде.
Магиня• сегодня в 13:17
Ответ длявентиляторная
Смородину и вишню можно было просто заморозить
Пукимончиг• сегодня в 13:19
Ответ дляМагиня
Або продати. Я купувала смородину недешево, а вишню пощастило вичепить по 100грн за кіло, бо з двору у людей купувала, а не на базарі
вентиляторная• сегодня в 13:19
Ответ дляМагиня
Некуда уже морозить. Все забито.
Консервацию почти никто не ест,не любители сладкого.
Я не чарівниця вам• сегодня в 13:21
Сок, он первый выпивается. И сушить на компот, особенно если есть еще груша и ягоды.
ЖивунаБагамах• сегодня в 13:22
Сік, сушка, вареня, компот( хай стоїть навіть два роки, за народи використаєтк
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Мамина подружка робила начинку для пиріжків. щось схоже як вишня у власному соці, а тут таке пюре яблучне, думаю знайдете в інтернеті
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Ответ для_Helenn_
Повидло ,пастилу,оцет-по мінімуму зробила,а весь урожай максимально стараюся висушити. У нас кози є,а вони просто обожнюють сушені фрукти,ягоди.
Оцет я зробила років два назад, користуюся, ще на цей рік є, потім знову зроблю при нагоді. З яблучним оцетом робила собі напій: вода, мед, поки яблучного оцету, прнкрасно
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
І лайфхаки по оцет. Зробили він не дуже плавучий, тоді стояти ще додатково на яблучний сумці. От тоді він гарно буде мат
Завжди недо...• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Может на зиму сохраните? Зимой их можно продать.
Летние яблоки не стоят долго
Medova_pasika• 2 часа назад
Пастилу, медові яблучка з горішками - смакота нереальна. Можна просто посушити, взимку на узвар піде така сушка.
Вбигудях• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
Ну сік то точно вип´ється
Яблучний для поціновувачів, а ще для тих, в кого міцна підшлункова залоза) Його шкода переважає користь...
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Робіть чистий сік без цукру. Там багато яблук за раз переробити можна, і стоїть довго.
Ми білий налив переробили на сушку і пюре, в зараз Слава з двох яблунь почалася, то піде на сік.
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Ответ дляВбигудях
Робиться концентрат, зимою рлзводиться з водою
Вбигудях• 2 часа назад
Ответ дляПукимончиг
100 грн./кг це дешево?
в нас своя, але люди на районі продавали по 50 грн.
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Ми теж так робимо, він тоді кисло-солодкий стає, швидше ніж компот улітає)
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Ответ длябулоТАЙминуло
Так.
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
чистите от кожуры, режете тонко, сушите, зимой как чипсы идут
Зі шкіркою потрібно сушити