Чемна панночка• 27 августа 2023
Дуже необхідна ваша порада, думка зі сторони
Чоловік пів року на війні.
Місяць був навіть не на 3 лінії,а десь ще далі.
Він ремонтує різні пульти, рації і т д.казав багато роботи.
Мені не дзвонив, писав пару раз в день, ні про що, типу як справи,все ок і тд.
Я щось як питала, ні на що не відповідав, навіть область не казав де він
На мій др подзвонив, розповідав як до них майже кожного дня, приїзжали волонтери, знайомі знайомих по 3-4 часа у них були(хоча я до цього питала,чи приїзжають волонтери-ні, казав ніхто не приїзжав)
Це місто, там і магазини є,і т д.Куча людей.
(Але по його словам він такий зайнятий був, що навіть з хати не виходив)
А потім розповів що і з людьми балакали і по магазанам ходили.
Мені так образливо стало, що навіть подзвонити мені не хотів, були інші інтереси((І брехав виходить, по дрібницям, тупо.І я вже почала собі фантазувати, що не спроста це все(
Поговоріть зі мною будь ласка, важлива ваша думка
Глаза_в_3_карата• 27 августа 2023
А до війни які у вас стосунки були? Може, зайнятий, а може, й не хоче спілкуватися
Міс Всесвіт• 27 августа 2023
Дивна поведінка, особливо якщо це ваш чоловік. Мені і з першої лінії дзвонять, ну як на позиції повертаються. Буває і не раз. Пишимо один одному, особливо ввечері. У вашого там волонтерки не завелося?
А дітям телефонує?
Пампушечка• 27 августа 2023
Залежить від людини. У мого були періоди, коли він просто зникав і не хотів спілкуватися ні з ким.
Лупаю цю скелю• 27 августа 2023
у меня муж такой же.
Тупо деру с него деньги и все.
Но я человек занятый, мне не нужны нежности
Тупо деру с него деньги и все.
Капитошечка• 27 августа 2023
Навіть з мінусі, не те що з нуля, при бажанні пишуть і телефонують. Коли немає бажання - навіть на ротації в більш менш норм місця - тиша і на пропозицію приїхати , якщо його не відпускають - мороз.
Тому😥
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Це Ваш чоловік, бойфренд чи просто знайомий?
Мій чоловік
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Були гарні стосунки.
Мені навіть забагато його уваги було.
А зараз, можливо я звикла до тої уваги, прям аж не вистачає
І виходить, що я наче мозок виногу постійно,а він не може мені дати те що мені потрібно,або не хоче.
А я всього лиш хочу людьського спілкування, коли це можливо
Мені навіть забагато його уваги було.
Думаю ви фокус уваги перевели з себе на інших. Приоритети здорової людини: вона сама, потім її малі! діти, які не самостійні абсолютно, коли вже трохи самостійні, потрібно давати простір і слідкувати за собою, потім самореалізація, тільки потім партнер. Я думаю у вас перші пункти не закриті, тому так важливо слідкувати за чоловіком а не за собою. За собою вам важче мабуть слідкувати, егеж?
З бісиками• 27 августа 2023
Вы сами понимаете что это не просто так....на расстоянии многие семьи уже распались
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
А дітям телефонує?
В нас немає дітей.
Незнаю(
Я від дурних думок постійно плачу(
Повинні відпоавити його на навчання, може буде можливість на день мені приїхати до нього.
От і незнаю.
Сказати всі мої сумніви і думки?
Чи зараз про це сказати, бо іноді важко в собі це тримати(
Незнаю(
Я від дурних думок постійно плачу(
От і незнаю.
Сказати всі мої сумніви і думки?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
у меня муж такой же.
Тупо деру с него деньги и все.
Який відсоток від своєї зп він вам дає?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляПампушечка
Можливо в нього стрес був якийся, тому така і реакція
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Забухал мужик, что вы прицепились?
Він не п´є
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляGrga
Выключите режим психолога, он у вас и так поломался.
Автор всего лишь переживает за мужа, который, типа, воюет и может оказаться в разных ситуациях.
А оказывается, мужу вполне себе неплохо живётся, он там общается прекрасно, и связь ему доступна. Но звонить семье, которая его ждёт, ему почему то не хочется.
Не удивительно, что автору хотелось бы выяснить, почему именно ему не хочется.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляGrga
Я вас трохи не зрозуміла.
Дітей в нас немає, планували, але почалась війна.
Слідкувати за собою,це як-в мене 2 роботи, спорт, хоббі, 2 батьків за якими потрібний догляд.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Я це розумію.
Але.
Він ображається, коли я кажу чому не телефонує, каже дуже зайнятий.Звязку немає і т д.
Просто я не зрозуміла чому він зьрехав на рахунок волонтерів.
Спитати в нього?
Але.
Спитати в нього?
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
О, ви прям правильно мене зрозуміли.
Такі в мене думки.
І чому збрехав на рахунок волонтерів.
Незрозуміло.
І от я наче розумію, що на війні не солодко
Але він себе там набагато краще почуває, ніж я собі придумала, що бідненький і голодає і т л.
А в них там і мяско імфруктики,і дівчата мабуть
Такі в мене думки.
І чому збрехав на рахунок волонтерів.
Незрозуміло.
Та прям багіня• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я це розумію.
Але.
Спитати в нього?
Але.
Спитати в нього?
А для чого вам ця інформація?
Я десь на боці вашого чоловіка.
Я думаю, що всі розуміють, що таке ’режим тиші’ у всіх сенсах. Чому ви від нього постійно вимагаєте якусь інформацію?
Я десь на боці вашого чоловіка.
Ответ дляСанька-4b93
Дякую, що турбуєтеся за мене, я це дійсно ціную🙏🙏🙏💕🪷💕
Инстагра_мерша• 27 августа 2023
Може,він переїхав?
Не влаштовуйте розбірок,а лагідно.
Не забувайте говорити,що ви дуже його любите і за ним скучили.
Не влаштовуйте розбірок,а лагідно.
фан L.O.S.T.• 27 августа 2023
Не виносіть мозги. Скажіть що хочете приїхати як волонтер, спитайте що привезти.
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
О, ви прям правильно мене зрозуміли.
Такі в мене думки.
І чому збрехав на рахунок волонтерів.
Незрозуміло.
Такі в мене думки.
І чому збрехав на рахунок волонтерів.
Незрозуміло.
Просто он привык жить без вас. Один, в мужской компании. Это нормальный процесс за такое время и в таких условиях, к сожалению.
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
А для чого вам ця інформація?
Я десь на боці вашого чоловіка.
Я взагалі нічого не вимагаю.
А питання чи приїздять волонтери і чи може якусь посилку відправити з необхідним, то це вимагання?А ввідповідь, ні, нічого не треба, ніхто не приїздить.
А потім опа,в цей же день звонить і каже, що волонтери привезли і м´ясо і солодощі, і яблука і кучу всього.
Друзі друзів приїзжали, всього годинки 4 пробули там.
Я хочу зрозуміти,я себе накрутила, чи дійсно щось не так відбувається
Санька-4b93• 27 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Може,він переїхав?
Не влаштовуйте розбірок,а лагідно.
Так он и слышать этого особо не хочет))
Чемна панночка
• 27 августа 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Може,він переїхав?
Не влаштовуйте розбірок,а лагідно.
Сьогодні переїхав на базу.
Це ще далі.
Тут у них взагалі і повар і пральна машина, все супер.
Але часу немає(((
Це ще далі.
Але часу немає(((
Инстагра_мерша• 27 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Так он и слышать этого особо не хочет))
Нічого,хай муркотить в слухавку)