Забрала і не сказала• 27 августа 2023
Вчора в метро їду і бачу
Скільки ж дівчат студенток , одна краща за іншу , яке ж волосся розкішне у кожної до пояса, милі всі, без ботоксу, наколок, Вій,скромні , усміхнені , фоткають одна одну в вагонах та на станціях , і всі приїхали в столицю вчитися і з надією знайти тут місцевого олігарха з житлом . А де ж їх набратися тих олігархів
мегамоСГ• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Якій ще дурні? Що дівчата натуральні справжні гарні фоткаються в метро ?
Ах-ха-ха. не пересмикуйте. Перечитайте ще раз, що понаписували у старпості.
ХуАнита• 27 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Дело не в приезжих и не в количестве денег. Просто сейчас ресницы-брови среди девочек 17-ти лет не популярны. В моде больше натуральность, отходит эта вся ’красота’ уже.
Популярны ещё как
Просто не у всех девчонок богатые родители, чтоб спонсировать. А сами они в 16-19 ещё не заработали
ХуАнита• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Той дурне, что они в поисках олигарха!
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну і шо? То запитають , чий будинок і на кого чи квартира
блин, Вы так быстро раскрылись за эти 2 страницы в Ваших комплексах, страхах и нереализованных мечтах)). Так с этого и надо было начинать, а не задействовать для реквизита чужих людей в метро))
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не думаю , що в них мета повернутися назад в село після навчання
А ви не думали в своє село повернутися? Там теж люблять на всіх увагу звертати і до всіх мають діло, і фантазувати про життя інших.
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
В мене сини, хочу таких невісток дівчат , щоб своє все було справжнє
Ну, невісток не вам обирати
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляpersonality
Авторка напевно має під пʼятдесят років, бо дупля не дає що зараз дівчата можуть заробляти більше мужиків і то не пісєчкою, а своїм розумом 🤪
Мне 50, но ответы автора забавляют).
Дело не в возрасте, а в мировоззрении
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Мне 50, но ответы автора забавляют).
Дело не в возрасте, а в мировоззрении
А вам плакати більше подобається , коли горе в людей ?
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну, невісток не вам обирати
Знаю
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
І це все, чого Вам хочеться від невісток? А розум, порядність, працьовитість, охайність, щоб була з адекватної сімʼї?!
Так ці всі риси хлопцям також треба, а охайність це взагалі не показник нічого
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ длямегамоСГ
Вам варто перечитати текст, а не між строчок
Але пишіть , мені фіолетово ))
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
А ви не хвилюєтесь за своїх дітей ?
А для чого лізти в життя дорослих дітей?
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Той дурне, что они в поисках олигарха!
Треба понижувати планку достатку життя вважаєте ?
мегамоСГ• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Але пишіть , мені фіолетово ))
Так-так, фіолетово). Тому тему і створили) Уся така фіолетова)
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
О, боги, где Вы черпаете такое вдохновение для нелогичных ответов?)))
На паровозе• 27 августа 2023
А мені просто подобається дивитися на молодих здорових красивих дівчат і хлопців, це надихає і дає естетичне задоволення, як мистецтво світового рівня
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Та я не думала закриватися
А у вас немає страхів і комплексів і нереалізованих мрій?
Ви Бог? Ви ідеальна ?
Vitamina1407• 27 августа 2023
Пещерна людина,з совка мислення ,розвинене по тих фільмах тіпа «москва слизам не верит»
Якщо дівчина їде у велике місто вчитися то 100% мріє олігарха знайти. Це такий стереотип транслювали з ТВ ще в ті часи.
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Не сильно ли много на себя берете? Ваши сыновья сами решат, какую в жены брать, и спрашивать вас не будут
+
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ длямегамоСГ
Я завжди тут теми створюю і вони завжди в топі
Ви не дозволяєте собі такого ?)))
ГоловнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Популярны ещё как
Ха-ха. А что сделать брови за 4000 грн. очень большие деньги? ))) Про ресницы вообще умолчу.
Имея как раз 17-ти летнюю дочь, я часто обращаю внимание на девочек-подростков. И по моим наблюдениям - не популярны.
Мода меняется, на внешность в том числе. Вспомните макияжи с яркими тенями до бровей, начёсы на голове, потом брови-ниточки, потом брови, как у брежнева)) К счастью, это поколение больше за натуральную и естественную красоту, что не может не радовать.
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та я не думала закриватися
Ви Бог? Ви ідеальна ?
Пишите еще, не останавливайтесь)). Как раз сегодня у меня есть время развлечься на Советчице))
мегамоСГ• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви не дозволяєте собі такого ?)))
Я й кажу - уся такая фіолетова)
Ні, ’не дозволяю’. Мені не потрібно)
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Буду писати
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви не дозволяєте собі такого ?)))
Вот и открылась Ваша основная цель)).
Вас с ’Кабанчика’ сюда позвали или еще откуда-то?))
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
З ваших відповідей нелогічних та з ваших реакцій
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляНа паровозе
Мені теж учора було приємно спостерігати за гарними і красивими
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Буду писати
Фух! А то я на секунду засомневалась, что быстро испишетесь))