Забрала і не сказала• 27 августа 2023

Вчора в метро їду і бачу

Скільки ж дівчат студенток , одна краща за іншу , яке ж волосся розкішне у кожної до пояса, милі всі, без ботоксу, наколок, Вій,скромні , усміхнені , фоткають одна одну в вагонах та на станціях , і всі приїхали в столицю вчитися і з надією знайти тут місцевого олігарха з житлом . А де ж їх набратися тих олігархів
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не вказуйте , чим мені займатися і я не вкажу вам путь корабля
Дерзка🤣

Марія В• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Всі природньо гарні, мене вразило те, що волосся в усіх до пояса , своє не фарбоване , всі справжні
З чого ви взяли ,що то своє?
автор Забрала і не сказала • 27 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Фух! А то я на секунду засомневалась, что быстро испишетесь))
Зря
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
З ваших відповідей нелогічних та з ваших реакцій
Да-да, именно со 2-й страницы обсуждений в Вашей же теме Вы и начали писать, правда?)) Логично же?))
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та я не думала закриватися
А у вас немає страхів і комплексів і нереалізованих мрій?
Ви Бог? Ви ідеальна ?
А що всі по вашим переходять свої комплекси на інших?
ХуАнита• 27 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ха-ха. А что сделать брови за 4000 грн. очень большие деньги? ))) Про ресницы вообще умолчу.
Имея как раз 17-ти летнюю дочь, я часто обращаю внимание на девочек-подростков. И по моим наблюдениям - не популярны.
Мода меняется, на внешность в том числе. Вспомните макияжи с яркими тенями до бровей, начёсы на голове, потом брови-ниточки, потом брови, как у брежнева)) К счастью, это поколение больше за натуральную и естественную красоту, что не может не радовать.
Вы живёте в мире розовых пони?
Да, для семьи часто 4000 грн это деньги и на них можно 2 недели питаться, например, а не выкинуть на брови для дочки
Спуститесь на землю посмотрите минимальную зарплату в стране
А ещё посмотрите хоть несколько профилей косметологов, мастеров губ-бровей-ресниц и обратите внимание на возраст их клиенток. В основном молодежь
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Зря
’Дарма’, а не ’зря’))

Бочка порохУ• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
В мене сини, хочу таких невісток дівчат , щоб своє все було справжнє
Так вы ж говорите, они все за олигархами приехали. Так что вашим сыновьям они не достанутся. Или вы олигарх?
Поросенка• 27 августа 2023
Всё, что вы написали- всего лишь ваши додуманные мысли, всё из вас. Видать вам не хватает олигарха))

А девушки пусть учатся и найдут свою вторую половинку!
Ответ дляБочка порохУ
Та дописка для топу
Так і вийшло
Ніхто не поставив лайк , що дівчата гарні справжні
Почали , як завжди, тикати плювати )
Ответ дляМаю декілька думок
Ну і що далі ?
ГоловнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Вы живёте в мире розовых пони?
Нет, я в реальном мире живу, минимальную ЗП знаю. Мой пост не о деньгах больше, а о том, что не делают молоденькие девушки себе брови-губы и т.д. потому, что не хотят, а не из-за отсутствия денег. Обо всей стране не скажу, говорю о Киеве.
Я не только профили мастеров смотрю, но и реальных ВИП-мастеров знаю. Клиенток на татуаж младше 25 лет очень мало.
Ответ дляПоросенка

Все, що я написала -правда
Дівчата справжні красиві милі
Ніхто на це не зауважив навіть
А от останнє речення для топу -всіх зачепило як))
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та дописка для топу
Так і вийшло
Почали , як завжди, тикати плювати )
Тому ще їх справа як виглядати
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Тому ще їх справа як виглядати
Це справа кожного особисто
Акцент був на красоту натуральність
Але всіх зачепило останнє речення
І полилося з кожного ))))
Маю декілька думок• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Все, що я написала -правда
Дівчата справжні красиві милі
Ніхто на це не зауважив навіть
Издержки-с профессии 🤷
Бочка порохУ• 27 августа 2023
А вообще волосы могут быть запросто с кератином, татуировки под одеждой. Ботокс рановато по возрасту колоть, так что ещё не вечер)
vihola• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так гарно розпочали, а в кінці вилізла жаба)
І схоже свої потаємні страхи озвучили, коли помітили, що свіжих конкуренток підвезли.
Або є вже хтось, кого боїтесь втратити. Або сама в пошуку.
Ответ для vihola
і від вас полилося 😃😃
Полегшало від оцих своїх речень ?

Поросенка• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Все, що я написала -правда
Дівчата справжні красиві милі
Ніхто на це не зауважив навіть
Это ваша правда. А еще вы задолбались ездить в метро.

А девушки молодые и красивые просто приехали начать новую взрослую жизнь. Но не по вашим трафаретам
Ответ для vihola
Акцент був на красоту натуральність
Але всіх зачепило останнє речення ( воно для топу теми)
І полилося з кожного ))))з вас також
БальзаковскийВозраст• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це справа кожного особисто
Акцент був на красоту натуральність
Але всіх зачепило останнє речення
І полилося з кожного ))))
Зачепило те, що ви пялитесь і додумаєте історії про інших
Ответ дляПоросенка

Ні, не задолбалась 😃
Вчора якраз проїхалась вперше
За багато років
Але ваші речення повинні тут бути ))
vihola• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
і від вас полилося 😃😃
Полегшало від оцих своїх речень ?
І що? Таке життя)
З вас полилось, а іншим не можна?
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ви не дозволяєте цього робити ?
Це заборонено законом ?))
Сито для думок• 27 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Скоро появляться у них гроші і почнуть колоти губи і наб´ють брови на пів лоба. Бо хтось же вирішив, що це красиво.
Але це жахливо((
а я наоборот всі з губами бачу, рідко яка без. приїхала у бердичів-а тут все мосово теж ці губи: касири, медсестри, на ринку... піпец. якщо сюди дійшло, то все-кінець моді тій давно
Сито для думок• 27 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чому саме в село? Це можуть бути дівчата з Одеси, Дніпра, Харкова, Львова тощо.
з тих регіонів рідко хто на мові. лише Львів. а Львів вчиться у себе або в Польші
Ответ для vihola
І що? Таке життя)
З вас полилось, а іншим не можна?
Так, життя прекрасне 👍
Сито для думок• 27 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Приезжих видно всегда. Всегда 👍
людям цього не доведеш. але це правда
Полтавська галушка• 27 августа 2023
дуже гарна молодь
і мені мама казала, кожен рік покоління 18-літніх красунь
мені ця подобається