Забрала і не сказала• 27 августа 2023
Вчора в метро їду і бачу
Скільки ж дівчат студенток , одна краща за іншу , яке ж волосся розкішне у кожної до пояса, милі всі, без ботоксу, наколок, Вій,скромні , усміхнені , фоткають одна одну в вагонах та на станціях , і всі приїхали в столицю вчитися і з надією знайти тут місцевого олігарха з житлом . А де ж їх набратися тих олігархів
Почемучка• 27 августа 2023
Скоро появляться у них гроші і почнуть колоти губи і наб´ють брови на пів лоба. Бо хтось же вирішив, що це красиво.
Але це жахливо((
Непереможна• 27 августа 2023
Яка маячня(( ви всіх опитали, що вони саме за олігархами приїхали))
ХуАнита• 27 августа 2023
Полонянка SexShop-а!• 27 августа 2023
Вони приїхали вчитися. Вивчитися, знайти роботу і зробити кар´єру, а не шукати олігархів)))
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Але це жахливо((
Всі природньо гарні, мене вразило те, що волосся в усіх до пояса , своє не фарбоване , всі справжні
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Я не суддя
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не думаю , що в них мета повернутися назад в село після навчання
Замрійлива• 27 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Теж хотіли собі олігарха, але не вийшло?
100%
Хтомолодець? Я!• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Чому саме в село? Це можуть бути дівчата з Одеси, Дніпра, Харкова, Львова тощо.
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
В мене сини, хочу таких невісток дівчат , щоб своє все було справжнє
Почемучка• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Обожнюю таку молодість. Дуже засмучує що мода на неприродню красу
Клин_Кляйн• 27 августа 2023
Вони знайдуть собі перспективних студентів. Як тут пишуть ’ щєнками розбирають’
дожену і ощасливлю• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тоді беріть їх кататися із собою у метро
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Ну і рівень мислення у вас
Удалено администрацией...
Ласую колобками• 27 августа 2023
Тут 2 варианта. Или автор судит по себе. Тоже в поисках аллигатора. Или опросила всех этих девчонок и вывела такую статистику, что 99% ищет мужика и кошелек. А 1% просто в наушниках был и не получилось уточнить.
Ласую колобками• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так они ж ищут олигархат. У вас такие сыновья? Надо тогда было самых красивых отбирать и в отдельный вагончик. И своих олигархов вызвать на осмотр
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я маю вже все своє , і собі , і синам
Маю , що дати невісткам , хочу таких невісток , справжніх
Хтомолодець? Я!• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
І це все, чого Вам хочеться від невісток? А розум, порядність, працьовитість, охайність, щоб була з адекватної сімʼї?!
А Я Самая Самая• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Хвилюєтесь, що Ваші сини залишаться самі або з ляльками?) Так їм з ними жити, а не Вам)
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А ви не хвилюєтесь за своїх дітей ?
Сусідка зверху• 27 августа 2023
Добра у Вас фантазія, придумали казочку якусь))
На щастя, всі студентки різні, з різним кольором волоссям, тату, стрижками, пірингом, є і з губами чи віями, а є природні красуні, є ботаніки, а є трохи скажені, і кожен шукає свое, хто олігарха, а хто про кар´єру мріє, чи наукові відкриття або сім´ю з трьома дітьми.
Аннуитет• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Приезжих видно всегда. Всегда 👍
Ласую колобками• 27 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я маю вже все своє , і собі , і синам
А зачем вы всех девочек в метро назвали охотницами на олигархов. Что за голословное обвинение и унижение. Сексизмом несёт.
Люблю порядок• 27 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Думаете, местные в метро компанией фоткаются ?
Мочалкин блюз• 27 августа 2023
Автор, это Вы когда учиться приехали у Вас были мысли об олигархе? Потому что обычно у абитуриентов немного другие мысли - о взрослой самостоятельной жизни, новом круге друзей, студенческой жизни. Кажется, что вся жизнь у твоих ног.
А вовсе не о том, как пипку свою пристроить
Забрала і не сказала
• 27 августа 2023
Ответ дляЛасую колобками
Напевно , тут начиталась , які бажання в дівчат до хлопців
Мюллерная• 27 августа 2023
Автор, Вы прям мысли их прочли что ли ?)) когда я училась, то думала просто про учебу и у меня был один постоянный парень все 5 лет универа. А когда встретила мужа, уже с карьерой и квартирой, машиной у него, то у меня и самой была квартира. Купили родители. Может и те девочки совсем не бесприданницы как Вы думаете и не в поиске олигархов. В 20 лет просто приятно знакомиться, ходить на дискотеки, общаться с друзьями. Не все прям заточены на поиски