Идууу--уууу блин• 27 августа 2023
Любители детективов, посоветуйте!
Последнее время такое чувство, что прочитала уже все нормальные детективы, что, конечно же, не может быть правдой. Посоветуйте своих любимых авторов, пожалуйста!
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
Каррізі читали?
Так, все читала, дуже сподобався!
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Камилла Лэкберг
Тоже читала весь цикл несколько лет назад, недавно снова скачала среди авторов, которых уже от отчаяния перечитывать собралась)
Просто Фіфа• 27 августа 2023
Жапризо читали? Мой любимый его роман ’Дама в очках и с ружьем в автомобиле’)
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Вот это читала совсем давно, еще в школе, попробую перечитать, воообще не помню о чем) спасибо!
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляGleva
Серію про Страйках?
Ага, я зрозуміла. Щось не дуже мені була перша книга, я прочитала ще тільки вийшла. І далі вже не читала. Варто спробувати? Бо взагалі мені в Роулінг і ГП подобається і про Вакансію книжка супер.
КонхфЭдкаТузик• 27 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ооо! Читайте. Море задоволення
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Гранже
Несбе
Герритсен
Стиг Ларссон
Несбе
Герритсен
Стиг Ларссон
Посоветуйте у Гранже ваши любимые книги, я читала, но далеко не все.
Несбе читаю по книге в год, не мое, но потихоньку иду дальше в надежде добраться до восторга)
Герритсен читала и недавно 6-7 первых книг перечитала.
Девушку Ларрсона читала, вот тоже недавно задумалась перечитать.
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ми з 12-річною донькою в цьогорічний зимовий блекаут прочитала всі 6, знаю вже наступна вийшла
До речі перед книжками серіал подивилася, то книжки більше сподобалися, я по серіалу навіть не зрозуміла наскільки страйк закоханий у Робін)))
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ооо! Читайте. Море задоволення
Добре, дякую, спробую ще раз)
Ответ дляИдууу--уууу блин
У ларсона наче три книжки про дівчину
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляGleva
Я навіть по першій книжці зрозуміла, що до помічниці в нього почуття и це буде розвиватися далі)
Ех, сподіваюсь, колись з донечкою теж будемо так читати разом, я вже чекаю, щоб читати з нею про Енн з Зелених дахів, чи якось так, я вже доросла прочитала, це супер серія для дівчат.
КонхфЭдкаТузик• 27 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Гранже пурпурові ріки почніть , наче це перша. Ще Мішель бюссі чорні кувшинки спробуйте. Джоан Харіс Джентельмени та гравці.
Ответ дляИдууу--уууу блин
А моя всю серію Часодії прочитала, лежать бібліотечні Ракета на чотирьох лапах (серія), то каже дитячі вони)))
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляGleva
Не зовсім детектив але раджу Сім смертей Івлін Гардсклі
Ага, дякую, вона в мене є на планшеті, але щось ніяк не почну. Не зовсім детективи теж добре)
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Це все прочитане)
В кувшинках дуже несподівано було, в Джентельменах швидше здогадалася)
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляGleva
В мене син трохи молодший, спробую з ним ту ракету в бібліотеці спитати, я йому щодня читаю, все сподіваюсь колись підсадити на читання)
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чейз.
Спасибо, а посоветуйте какое-то его конкретное произведение, а то глаза разбегаются с чего начать) В школе не понравился, но, думаю, в силу возраста и уже не помню, что конкретно читала.
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляGleva
Таку моїй дарували якось, але донька давно любить читати
Дякую, я дивлюся на неї вже якийсь час, але не впевнена, що допоможе, бо навіть комікс по Майнкрафту не читає. Хоча взагалі книжки любить, купуємо, на що його око впаде, в бібліотеку ходимо обласну, слухає перед сном з задоволенням, а щоб сам - ні.
Идууу--уууу блин
• 27 августа 2023
Ответ дляelenina
сейчас читаю - кейго хигасино убийство в городе без имени
Спасибо, скачала, аннотация интересная)
КонхфЭдкаТузик• 27 августа 2023
Рекса Стаута обожнюю. Це класика детективного жанру. Спробуйте. Сочиняйте сами