PORKA• 27 августа 2023
Як можна щось робити із такими руками?
Жінки звикають до цього чи ЯК?
На циголках• 27 августа 2023
О, в тиктоке есть одна с такими когтями, так она там в прямом эфире жрать готовит, такая смешная, пальцы подгибает))) это не эстетично и не гигиенично.
Рожайтретьего• 27 августа 2023
Вы ж розумієте, що вона не готує, не прибирає? Як дупку витирає, навіть не хочу уявляти, хоча мабуть в неї біде є)
Манкоголік• 27 августа 2023
Якщо що - я майстер манікюру. Реально, такі нігті роблять собі дівчата 14-23
Вакцениро Вона• 27 августа 2023
Та норм там все з руками, а от нігті, мені б така довжина не зайшла
палка-копалка• 27 августа 2023
У нас на работе девочка 20 лет. Ходит с такими уже год. Живёт в общежитие сама, то есть сама себя полностью обслуживает. Говорит ей норм.
Скорая помощь• 27 августа 2023
В носу козявки ковыряют и попу мужу моют ))вот именно такими ногтями
PORKA
• 27 августа 2023
Я розумію, що вдома вони нічого не роблять.Але, мені здається, що і писати, друкувати також нереально.
Багиня• 27 августа 2023
Ответ дляPORKA
В мене з в половину меншою довжиною картоплю почистити не виходить, дуже потім болять нігті. Не уявляю, як може бути зручно з такими нігтьми. Елементарно помитися і то проблема.
Пешеходик• 27 августа 2023
У меня в молодости были почти такие же ногтища, справлялась на ура. Работала в салоне мобильных телефонов, по сто раз на день открывала-закрывала маленькие слоты и крышки, вынимала-вставляла сим-карты и аккумуляторы, снимала-надевала чехлы, очень быстро и аккуратно. Помимо этого жила одна и без стиралки, ручная стирка - уборка -готовка ежедневно. К длине быстро привыкаешь на самом деле.
Сонячний день• 27 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
Це штучні нігті чи справжні?
Куратор дебошей• 27 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
моя донька, 14 років, зараз з такими ходить, ще купа декора, робить сама...
але вдома майже нічого , хіба їсти пару раз на тиждень зробить та прибере у себе в кімнаті
з плюсів - почала робити подружкам, може колись підробіток буде , думаємо про хороші курси
Куратор дебошей• 27 августа 2023
Ответ дляPORKA
оце якраз норм, писати, друкувати, малювати і навіть креслити не заважає
Бараболька• 27 августа 2023
У меня у дочки такие были, недавно думали уезжать, заставила наполовину обрезать, так теперь обижается
Там-тарарам• 27 августа 2023
в мене колись була приблизно така довжина. звикаєш, особливо якщо не з нуля нарощено одразу.
в мене робота за компьютером з активним друкуванням, було норм.
Ответ дляPORKA
Автор, була у мене років 18 назад колега з такими нігтями) не знаю, як там вдома, але вона нам демонструвала свої навики друкування - все виходить. Тоді ще такі були клвіатури з високими кнопками, і вона нігті між рядами кнопок тримала)))
МаксХмара• 27 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
Ці жінки нічого не роблять. Це манікюр молодих дівчат
Та я б і не вділася такими пальцями )) як застебнути бюстик, ґудзики? )))