Мамзелькіна• 27 августа 2023
Пам´ять про минулі життя
Хто вірить, хто пам´ятає
Цікаво що буде після смерті
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
Мне говорили, что я в прошлой жизни была торговцев. Жила где-то, где много песка. И была не очень хорошим человеком)
Стрекозей• 27 августа 2023
Вірю, пам´ятаю, психіатричних діагнозів не маю. Вважаю це генетична пам´ять.
Дайте подумать• 27 августа 2023
Мені мама розповідала, що в дитинстві я розказувала де і з ким жила. І була дуже впевнена.
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
А муж мой говорил, что когда был очень маленьким, то рассказывал маме, что он был пилотом. Умер во время второй мировой, его самолёт сбили
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Те, що зараз- їх наслідки?
Страхи, життєві уроки..
Бо психологи кажуть, що все набуте саме нами, максимум в животі мами, не раніше
Страхи, життєві уроки..
Горлаю зрання• 27 августа 2023
Мне мой ребенок, будучи совсем маленький, не знаю, года 3 ему было, он хорошо толково разговаривал, при просмотре наших свадебных фото закричал: я это видел!!! Видел!!! Сверху, мне вас показывали!
У меня аж в жилах кровь застыла, начала задавать вопросы. Говорит, нас много было, деток, и типа окно и в окно показали вас, сверху.
Сейчас ему 12 лет, не помнит ничего
ПампушОК• 27 августа 2023
В мене було щось схоже. В дитинстві потрібно було швидко медичне втручання і мені зробили операцію.
За той час що я була під наркозом я прожила в іншому житті. Тобто інша епоха, інша людина, інший вік, інше життя. Тобто я не дивилася це як сон збоку, я і була цією людиною, жінкою що жила в іншому часі.
Іще хочу пояснити що на той момент я була зовсім дитиною, мої інтереси це було піаніно і ляльки і все. А от я на той час в 9 років, опинилася в тілі жінки у котрої вже онуки і велика сім´я.
Ніякі книжки про попаданців чи ще якусь муть з реєнкарнацією ... мені не цікаві були. Це було поза межами моїх інтересів.
Але ось такий досвід був у мене.
Не знаю що то було. Але все ж таки схиляюся до того що я бачила мабуть своє минуле життя.
Але ось такий досвід був у мене.
Стрекозей• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Те, що зараз- їх наслідки?
Страхи, життєві уроки..
Так абсолютно точно.Якщо говорити про мене особисто. За все треба платити.
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Моя дитина боїться пожару, хоча такого не переживала в житті.
Я боюсь удушення. З психологом в тупіку, бо впираюсь в сеансі в насильство; а його в житті не було.
Зараз дуже мучусь в житті і хочу докопатись
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Сейчас ему 12 лет, не помнит ничего
Я паршива мама. Цікаво чому дочка мене вибрала
Горлаю зрання• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ми теж паршиві батьки(
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Але ось такий досвід був у мене.
Якісь відчули паралелі, наслідки уроків зараз?
Помидорина• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Думаете, дети сами выбирают? Зачем я таких себе выбрала((
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Психолог наполягає, що це психологія все, відчуття недолюбленості змалечку і тп
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
А они все так говорят. У них своя методичка
Стрекозей• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Немає сенсу. Ви або пам´ятаєте або ні. Є регресологи але я в те не вірю. Вам потрібно розробити механізм боротьби зі страхом. Це і дихальна гімнастика і вправи. Методики існують різні.
Numerologist• 27 августа 2023
Є такий розрахунок, про що жалкувала душа у минулому втіленні перед смертю) працює дуже.
Стрекозей• 27 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Ми теж паршиві батьки(
І наші діти будуть аналогічними. Ніхто від помилок не застрахований.
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
В мене хвороби такі, що жити не можу якісно і щасливо. І хочу докопатись
Стрекозей• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Є діагноз по психіатрії?
МЕСТО_Встречи• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
По психиатрии?
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Є діагноз по психіатрії?
Не ходила до психіатра. Лише до психолога. В мене алергія на купу всього, що не дає мені жити.
Працюю з психологом над тим, коли заборонила собі бути щасливою.
Поки ефекту мало.
Подумала, може щось в минулому житті: або я зробила зло і мпю заплатити, або померла в недовірі світу
Поки ефекту мало.
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
По психиатрии?
Ні. Алергії на купу всього. Я не можу нормально існувати
Стрекозей• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Поки ефекту мало.
Традиційними методами намагались знайти відповіді? Аналізи, лікарі що кажуть?
Мамзелькіна
• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Одні кажуть ’ой як Ви живете з такими аналізами’.
Інші: ’давайте хоч на щось асіт, але не обіцяю, що не буде важкої реакції на асіт’.
Тому вирішила пошукати психологічну причину алергії))
ПампушОК• 27 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Едине що точно мені на той час не треба було робити це розповідати моєму лікарю про мій сон під наркозом. Чому? Тому що мене потім психіатр задовбав обговоренням і тестами щоб щось там знайти. Ніяких психічних діагнозів не маю. Але всіх психіатрів і психологів обходжу 10 дорогою