як ви думаєте , що буде після смерті ? що таке наш світ ? куди ми попадемо? чому ми тут ?
ваші будь - які варіанти, у які ви вірите і вважаєте найвірогіднішими , хочу дуже прочитати
я , наприклад, думаю, що у душі є багато життів і вона проходить уроки
я думаю, є вищі сили, але не єдиний Бог (вибачте, хто релігійний)
у версії Біблії і версії научні не дуже вірю
Selena-8b15• 27 августа 2023
Політика - вдалий розділ
По темі, хто його знає, авторе) після смерті дізнаємось)
bespe4na_mavpa• 27 августа 2023
Я раньше думала как вы, а сейчас думаю, что нет никаких душ. Есть энергия, она покидает тело, но никаких уроков она не проходит ни для каких целей. Просто покидает и куда-то вновь преобразуется, может в гром, может, в ветер, но это уже не мы
WhiteWidow• 27 августа 2023
Ответ дляKerry78
Буде дано кожному по вірі його.
Та це прекрасно) Краще стати добривом, ніж оті всі біблійні жахи і страшилки