Файна пані• Изменено 27 августа 2023
Хто вивезли чоловіків за кордон, Вам не сумно що вже в Україну не повернетесь?
навіть через 5-10 років?
бо ж пожиттєвий ризик потрапити за ґрати
Leeloo_aloha• 27 августа 2023
Ответ дляWhiteWidow
Судячи з того, що тут читаю, то не повернеться ніхто
Всі вже інтегрувались, мови вивчили, роботу знайшли. Навіщо?
А майно продати?
WhiteWidow• 27 августа 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А майно продати?
Ну продаж майна може і дружина/мама здійснити
Spicy -02f0• 27 августа 2023
Вы думаете после войны за это кого-то будут садить ? С нашими демографическими проблемами?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 августа 2023
а если они куда-то уехали, то КУДА преимущественно? в Польшу?
NesmeyanaYa• 27 августа 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Німеччина, Польша, Канада
Uebersetzerin• 27 августа 2023
Все, кто выехал, после войны смогут спокойно вернуться. Если у них будет такое желание.
Uebersetzerin• 27 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Скажіть, на яких підставах потрапить за ґрати людина, яку випустила державна прикордонна служба після перевірки документів?
Нет таких оснований.
Но люди выдумывают все, что им хочется
Color never seen before• 27 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Ну тролль сказал значит так и будет. Вряд-ли автор вернется раскрыть тему раз анонимов сняли
herba fresca• 27 августа 2023
Автор, не смешите.
То, что мужчин не выпускают, это НЕзаконно.
Это нарушает многие статьи Конституции.
так что кто как выезжает, это законно и ничего никому не будет.
Это нарушает многие статьи Конституции.
ole4kakissa• 27 августа 2023
Ответ дляLana.._
І як ви вивозили чоловіків?
Сами мужчины выехать не могут?
Инвалидность в семье. Не очень понимаю возмущений про ’липовых инвалидов’: никто не обязан давать анонсы в газете о ней.
Многодетности
Командировки
Шлях
Волонтерство
Многодетности
Командировки
Шлях
Волонтерство
NesmeyanaYa• 27 августа 2023
Ответ дляtanya_217
Всі проблеми вирішуються довіреністю на дружину, бо все у найближчі 10 років, що може знадобитися це вступ у спадщину і продаж майна.
Як все просто. Батьки помруть самі, а в спадщину вступити дружина приїде. А синок нехай себе береже найближчі 10 років
ole4kakissa• 27 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
А в першу добу впопихах скільки виїхали сім´ями. Купа сектаНтів в США тепер сидять.
Певно, думають Бога за бороду вхопили
Ух-ты, и чипы в паспортах не помеха оказывается :)
Lena-Lena12• 27 августа 2023
Автор, ви де? Я от більше переживаю, що не чоловіки, хто незаконно виїхав, повернуться… А як нам з України вигнати назавжди прокацапських запроданців, крадіїв у погонах, колаборантів… оцих усіх прислужників народу, хто під час війни тачки нові купляє, вілли за кордоном, міняє опзж на інший реквізит іншої партії і знову «в сідлі», хто іде рятувати українців на Таїланд і нахабно бреше, що вілли в Марбельї наторгували теща з дружиною, а він-воєнком голий/босий… чому гуманітарку крадуть… чому мер мого міста, який ймовірно втік, отримав нагороду, в хлопці, що живим щитом стояли в Київський області - ні… чому всією країною волонтери збирають на такмед… чому лисий друг з кварталу отримує державну нагороду наряду з військовими героями… чому за звання героя борються посмертно…. А блогерів нагороджують у президентських кулуарах, особливо тих, хто про війну нічого не сказав… словом, авторе, оці всі мужчини, що виїхали за кордон мене тривожать найменше. Зробили б офіційну таксу виїзду, яка б йшла в держбюджет, або одразу на тактичну медицину… а так кому йдуть хабарі? В кишені держслужбовців? Сорян за правду. Можете обзивати «матрьошкою», у мене імунітет. Українська правда. BIHUS info - рекомендую!
ole4kakissa• 27 августа 2023
Ответ дляРешка7777
без згоди чоловіка-ні
В посольстве есть услуга оформления и доверенности, и о вступлении в наследство, и отказ от наследства
NesmeyanaYa• 27 августа 2023
Ответ дляАнна_Бель
Мені сумно від того, що не виїхали
Всі хто мав велике бажання - виїхав
voloshkina• 27 августа 2023
А покажіть прикородонників, які ’незаконно випускали чоловіків’. Багацько їх вже по в´язницям?