Парасюха• 27 августа 2023

Притензії сусідки що діти шумлять. Як мені діяти?

Дітям 6 і 3р.
Коли старшій було 1,5 почала сваритись що дитина гупає, посварились. Вже до мене не підходила. Потім через пару років знов притензії. Ось сьогодні знов. Діти цей тиждень вдома бо хворіли а так в садочок ходять. Я на них сварюсь, толкую, але діти то діти, я ж не можу їх прив´язати, білий день на вулиці, це не вечером. Вікна відкриті, чути як я на них кричу, як вони між собою кричать, не можуть щось поділити. Дім дерев´яний, тут пару квартир. Через те і чути. Раніше мені пропонувала переїхати в село де є дім приватний, але чому я маю їхати?!
Сьогодні кажу що я в свому домі, що хочу то і роблю, так почала що соц.службу до мене приведе бо матюкаюсь на дітей і кричу і участкового бо гупаєм.
Кажу що мій дім, так почала це батька твогодім, на свій ще тре заробити, кажу так ваші діти теж в вас живуть з вами, а вони типу нікому не мішають.
В перепалку не вступали довгу, так пару слів і сказала що не маю бажання з вами говорити і вона пішла обіжена
Бритоножка• 27 августа 2023
А просто не кричати на дітей?

Ищу-брожу• 27 августа 2023
А де це у нас дерев´яні будинки,та ще і квартири?
Забризкана водою• 27 августа 2023
А муж, папа детей, где?
Шикаю і викаю• 27 августа 2023
Боже, ви кричите, діти кричать, дурдом веселка, не хотіла б таких сусідів як ви
Фиона Шрековна• 27 августа 2023
Никто не хочет слышать крики,но вы у себя дома,пошла она в жопу
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Наркомани краще правда?
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Зачем орать на детей?

Белая и пушистая• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Наркомани краще правда?
А не кричати не пробували?
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я її розумію, але ж я не можу бити дітей щоб слухались бо вона просе тихо
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Зачем орать на детей?
Бо вони тихо взагалі не чують (
Забризкана водою• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
А воспитывать не пробовали? Прежде всего самой перестать орать.
Бритоножка• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Наркомани краще правда?
Ага, ще скажіть - ми не алкаші та під забором не спимо!
Белочкой зови• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Наркомани краще правда?
Неадекватна мамка з некерованими дітьми, може ще й гірше за наркоманів.
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляЗабризкана водою
А муж, папа детей, где?
На роботі, зранку до ночі
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Бо вони тихо взагалі не чують (
Сводите к Лору, если ну слышат
Белочкой зови• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Бо вони тихо взагалі не чують (
Вроджені вади? Може до лікаря, хай вуха дітям перевіре, а бо горлянку мамі.
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляБелочкой зови
Всех к лору. И ухо и горло пролечит
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ви вже ходили? У вас така проблема була я так зрозуміла, помогло?
А поговорить?• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Бо вони тихо взагалі не чують (
То Ви дійсно матом дітей криєте? Тоді сусідка права, соцслужби треба викликати.

Женщинас• 27 августа 2023
Автор, ну нужно как-то воспитывать детей, я соседку тоже понимаю, если это на постоянной основе.
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Найдуть мені святу людину яка не матюкається хоча б раз на дітей! ))
Як_наготую...• 27 августа 2023
Прочла и первая мысль, что вы неблагополучная. Я б тоже соцслужбу вызвала
Хачапууури• 27 августа 2023
Я тоже всегда орала и ору на детей. Правда никто не жаловался.
Вы же их не бьёте?
автор Парасюха • 27 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Вы же их не бьёте?
Ні, кричати так кричу бо нерви жесть розгадані, вони на мені цілими днями, гуляти жарко дуже
Ненька наша• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Я. Виховання не полягає в тому що крити дітей матюками. Сусідка права
Белочкой зови• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Ні, дякую, в мене нема потреби. Ані глухих, ані горлопанів, ані не вихованих.
ЯниЯ• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Я така. Взагалі ніколи матюків не говорю, а тим більше на дитину. Всі знають, що я то не люблю. І ведуть себе стримано.
Ненька наша• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Лечите нервы
jannjann77• 27 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Сводите к Лору, если ну слышат
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Матюкеуться пару раз в жизни и крыть матом ежедневно это разные вещи. А муж вас тоже матом кроет? Как вам? Норм?