Парасюха• 27 августа 2023
Притензії сусідки що діти шумлять. Як мені діяти?
Дітям 6 і 3р.
Коли старшій було 1,5 почала сваритись що дитина гупає, посварились. Вже до мене не підходила. Потім через пару років знов притензії. Ось сьогодні знов. Діти цей тиждень вдома бо хворіли а так в садочок ходять. Я на них сварюсь, толкую, але діти то діти, я ж не можу їх прив´язати, білий день на вулиці, це не вечером. Вікна відкриті, чути як я на них кричу, як вони між собою кричать, не можуть щось поділити. Дім дерев´яний, тут пару квартир. Через те і чути. Раніше мені пропонувала переїхати в село де є дім приватний, але чому я маю їхати?!
Сьогодні кажу що я в свому домі, що хочу то і роблю, так почала що соц.службу до мене приведе бо матюкаюсь на дітей і кричу і участкового бо гупаєм.
Кажу що мій дім, так почала це батька твогодім, на свій ще тре заробити, кажу так ваші діти теж в вас живуть з вами, а вони типу нікому не мішають.
В перепалку не вступали довгу, так пару слів і сказала що не маю бажання з вами говорити і вона пішла обіжена
А поговорить?• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Найдуть мені святу людину яка не матюкається хоча б раз на дітей! ))
Тріль? Більшість людей і між дорослими мат не використовують, а на дітей це взагалі якась дичина. Де Ви виросли, яка освіта, ким працюєте?
Глас_Народа• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Я не свята. Але за все життя матюкалась 2 рази - на мастера на роботі 40 років назад та на керівника 20 років назад. Бо достали!
Але у мене був художній мат.
Може ще третю?• 27 августа 2023
Не звертайте уваги, в своїй квартирі , що хочете те і робіть.
Мама мені розповідала , що мій середній брат любив бігати з кімнати в кімнату. А можете собі уявити , хрущовку та її звукоізоляцію, плюс підлога деревʼяна , яка скрипить навіть при хотьбі.
Мама вічно відповідала жартуючи з сусідкою , поки раз не сказала , як одрізало. Не подобається, хай беруші носить. )))
А от алкаші сусіди , то страшне. І не заспокоїш, і до ранку спати не дадуть , оце горе.
Шикаю і викаю• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Наркомани краще правда?
Якщо вони тихі то так, краще наркомани, не всі буйні
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Лучше тихие наркоманы, чем слушать целыми сутками «заткнись, закрой рот» и тонны матюков
Парасюха
• 27 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А тихі бувають? Ну ну
Пузата Хата• 27 августа 2023
Бедная соседка, надо посоветовать ей взять мощные колонки и заглушать все это безобразие тяжелым металлом на всю громкость и пусть потом детки дергаются от каждого звука, ну а шо, она же в своем доме. И кстати, что такое прИтензії, это на каком языке, на суржике?
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
А тихі бувають? Ну ну
Не нукайте, а почитайте книжку по воспитании детей. Пользы больше будет
Ненька наша• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
А тихі бувають? Ну ну
Вы своих детей с наркоманами сравниваете?
Парасюха
• 27 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ага, слухаюсь )))
Парасюха
• 27 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Рот закрийте і займайтесь дітьми
Удалено администрацией...
Гравіцапа• 27 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Я ваша совість
Сподіваюсь діти виростуть і теж будуть на вас кричати і матюкати
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Я ваша совість
Не отвечайте больше тролихе