Мурзилка• 27 августа 2023

Дівчата потрібні поради, як пришвидшити ріст волосся

Мала перепалений бідовий блонд, зафарбувала у темний, наростила волосся. Почекала поки відросте своє здорове натуральне каре, і знала волосся. Тепер хочу пошвидше відростити своє, поділіться секретиками як це зробити скоріше
Татьяна-bfd8• 27 августа 2023
Трихолог такую сыворотку назначала.
https://makeup.com.ua/product/834568/?gclid=Cj0KCQ...
Эффект заметила и визуально и на трихоскопе было видно
Столічна штучка• 27 августа 2023
Добре, якісне, повноцінне харчування
Сегодня не целуюсь• 27 августа 2023
Жирафовое варьенье• 27 августа 2023
Біотин додайте до вітамінок
Губи з філером• 27 августа 2023
Приорин, если дешевле Мерц. Пить курсами.
Леди_на_драндулете• 27 августа 2023
Вітаміни скін хейр нейлз, можна найдешевші типу 21ст з айхербу, зовні все, що подразнює шкіру голови, розігріває/охолоджує-дарсонваль, маски з перцем, нікотинка, гірчиця, сиворотки з пептидами у складі (прокапіл, капексіл) обирайте на свій смак/гаманець