БоВжеВільна• Изменено 27 августа 2023

У кого в даній ситуації перевага у русі?

Дано: прилегла дорога біля житлових будинків і виїзд на основну дорогу. Є 2 авто - червоне та синє. Вони знаходяться на тих позиціях що зображені на фото картинками автомобілів (прошу вибачення за якість, як змогла), а хрестики - напрямок їхнього руху. Червоне авто їде на позицію для правого поворота, синє авто - хоче з´їхати з основної дороги на прибудинкову. В такому положенні - хто кому повинен дати дорогу? Знаків пріорітету немає ніяких ні у кого.

І питання водіям, як ви реагуєте коли вам сигналять, махають руками, матюкаються. Але при цьому скоріше за все ви як раз їдете по правилам, а порушує той, хто кричить та махає руками?
Вже купа годин пройшло, а у мене як зіпсувався настрій так і не можу заспокоїтися.
Результат:
вже голосів: 68
48 (70.59%) Дорогу має дати червоне авто
11 (16.18%) Результати
9 (13.24%) Дорогу має дати синє авто
Как_б_не_так• 27 августа 2023
Тот, кто выезжает из прилегающей уступает всем
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Помеха справа
дама_из_декрета• 27 августа 2023
Сначала синий, потом красный. Красный уступает дорогу, так как синий съезжает с главной дороги
дама_из_декрета• 27 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Помеха справа
😂😂
Да_Я_ТакаЯ_• 27 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Помеха справа
І на світлофорі також?
Да_Я_ТакаЯ_• 27 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
😂😂
Взагалі не смішно, такі всюди
Да_Я_ТакаЯ_• 27 августа 2023
Хай реагують на здоров’я, мені то що. Мені одне мурло намагалося двері відчинити на перехресті. Кричало откривай двері с###а
Телефон Рубика• 27 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Помеха справа
Дороги не рівнозначні, тому правило перешкоди зправа не діє
Крию матом страшно• 27 августа 2023
Я обрала варіант що уступити має червоне, не знаю якими пунктами правил це регулюється, алк дорога червоного примикає до дороои синього, тому я б керувалася цим і пропускала б перш ніж рухатися далі
Как_б_не_так• 27 августа 2023
Нашла, вот
Телефон Рубика• 27 августа 2023
Хто агиесує на дорозі, якщо винувата - тіпа вибачаюсь, якщо ні - не дивлюся на них.
мадам Везувий• 27 августа 2023
Обе машины находятся на равнозначных дорогах.
В Украине уступала бы красная. Так как на выезжает со двора. А синяя двигается по прямой.

Но я уже полтора года езжу по немецким дорогам. И здесь на равнозначных дорогах действует правило ’помеха справа’.
То есть: однозначно бы уступал синий.
Карусель-весель• 27 августа 2023
Ну что, автор, признавайтесь, вы были в красном авто?)
Карусель-весель• 27 августа 2023
Ответ длямадам Везувий

То есть: однозначно бы уступал синий.
Они не на равнозначных, синяя еще на главной
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Ответ дляКарусель-весель
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
дама_из_декрета• 27 августа 2023
Ответ длямадам Везувий

То есть: однозначно бы уступал синий.
Вы шутите? Это не равнозначные дороги. Я езжу по Европе, так как живу здесь. И в Украине, и в Европе будет уступать красный автомобиль
Фея_3уровень• 27 августа 2023
У синего преимущество.
- выезд с прилегающих территорий
-изменение направление движения
-помеха справа в данной ситуации не работает
Не худа ні разу• 27 августа 2023
Автор, ви на якому авто?
Как нефиг делать• 27 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Нашла, вот
Синя ж не їде по головній, вона з неї вже з´їхала
Карусель-весель• 27 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Где?? Написано ж что только планирует, вы описание читали?
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Тут просто сидят тетечки за 30, которые выучили ПДД от А до Я 🤣
И с трясущимся видом, хватаясь за руль едут, на заднем сидении лежит книжечка🤣
Но на практике не всегда так как написано в книжке, ну это вы поймете тогда, когда хоть немного наберетесь практики
Телефон Рубика• 27 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Синя машина не закінчила маневр, тому для неї правила як для головної.
Фея_3уровень• 27 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Да-да. Но штраф выписывают не смотря, на практику, а смотря в ПДД
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Тут я не спорю) речь в теме не о штрафах)
автор БоВжеВільна • 27 августа 2023
Ответ дляКарусель-весель
Так, я була в червоному. При цьому я не можу погодитися з прикладами які мені показують. Місце перетину наших треєкторій там, де вже обидва авто на другорядній дорозі. При цьому я буду давати дорогу іншим авто тоді, коли займу позицію для правого повороту (червоний хрестик). Коли я їду до своєї позиції - я не бачу дорогу і я не знаю хто там буде звертати, а хто ні, там просто потік авто, ніяк я їхні сигнали побачити не можу доки не займу позицію для повороту. Я цією дорогою проїжджаю щодня вже 3 роки поспіль і завжди дають дорогу ’сині авто’, так само коли я на позиції синього авто - даю дорогу тим, хто виїжджає на позицію для повороту. Вперше за три роки така ситуація. Треба буде знайти телефон свого автоінструктора та поцікавитися. Тому що реально конкретно у цій позиції я ніяк не можу передбачити і побачити сигнали інших автомобілей, в той час як вони мене бачать.
Але окей, якщо я не права. Саме для цього я тему і створила, тому що хочу розібратися та не потрапляти у такі ситуації більше.
Фея_3уровень• 27 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Кто-знает? Возможно, автору впаяли
Как нефиг делать• 27 августа 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я на картинку дивлюся) Вони ж зустрічаються не на перетині головної та прилеглої, а в якихось дворових є@нях)
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Ну вот))) дают дорогу синие авто, потому что помеха справа, как говорится в народе)
Не против• 27 августа 2023
Червоне авто повинно зупинитись і дати дорогу.
Тому що синє іде з основної дороги і воно в приоритеті, бо вʼїзжає на прибудинкову територію.
Обижулька• 27 августа 2023
Я не водій, але подивившись на малюнок, вирішила, що червоне авто має пропустити синє.