Новорічна пальма• 28 августа 2023
Відпочинок з подругами і дітьми, у кого невиїзні чоловіки
Починаючи з 2022 року їздимо відпочивати з подругами-родичами, що мають дітей приблизно того ж самого віку, що і у нас.
В минулому році.
Це була подруга.
Діти прекрасно товаришують на майданчику.
Але сумісне проживання - скандал на скандалі.
Хоча житло досить комфортне (окремі кімнати, 2 санвузла)
Цього року була із двоюрідною сестрою та її дочкою
Теж мені дуже важко дався цей відпочинок.
Їздимо на 1.5 місяці, бо дуже далеко їхати- менше немає сенсу.
Чоловіку кажу «Якщо ще з кимось хочу їхати, вдар мене»
Тепер він пропонує звозити дитину на осінні канікули в Європу.
Я міркую над тим самим їхати чи компанією.
Подруга хоче.
Але мені їі дитину витримувати важко.
З іншого боку веселіше в дорозі.
Можна речі залишити.
Підстраховка на усілякі непередбачувані.
І вина можна вечором випити.
Як ви їздите відпочивати?
Які лайфхаки?
В минулому році.
Це була подруга.
Подруга хоче.
Але мені їі дитину витримувати важко.
З іншого боку веселіше в дорозі.
Можна речі залишити.
І вина можна вечором випити.
Як ви їздите відпочивати?
Які лайфхаки?
Пустощі-веселощі• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Мовний бар‘Єр.
З кацапами не дозволяю спілкуватися.
Ха. Я на Світязі була тиждень тому. 80 % відпочиваючих - російськомовні.
КарамбОлька• 28 августа 2023
Я жила у 2014 році з однією приятелькою 2,5 місяці разом в будиночку зі спільною кухнею і спільним бюджетом на харчування. Були нюанси, але загалом всі відпочили чудово.
В цьому році поїхали з приятелькою в Грецію на два тижні. Спільний бюджет, 5 дітей на двох, від 8 до 17. Чудово відпочили.
Головне, це добре знати одне одного, вміти говорити ротом і домовлятися. Якщо ви або ваші подруги такого не вміють, то не варто їздити з кимось. Або шукати попутників, які влаштують вас і яких влаштовуєте ви.
КарамбОлька• 28 августа 2023
Ответ дляПургену мне
Ой не ваша тема, как девочка требовала внимания к себе и все время -а посмотри как я могу говорила? И внимание только к себе?
Помню такую тему.. тоде про отдых. 2 девочки...
Аа все , увидела, таки это автор и есть
И не одна я помню ту тему))
Аа все , увидела, таки это автор и есть
И не одна я помню ту тему))
Так, це вона.
Ну так така дівчинка важка одна на мільйон. А вже і з сестрою трабли. То може справа не в дівчинці.
КарамбОлька• 28 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Но это же не Таня? Я просто из ноющих только ее знаю) но она не из Днепра))
Таня і закордонний відпочинок? Жартуєте?
Крижана бурулька• 28 августа 2023
Автор, а Ви не та жіночка, що місяць-два назад писали про відпочинок з подругою чи родичкою і її дитиною? Як та дитина Вас задовбала. Чого Ви знов шукаєте з ким їхати? Їдьте самі. Я не дуже люблю подорожувати з друзями, бо часто доводиться дуже багато уступати або робити, що я не хочу/йти куди я не хочу. Тому простіше або з чоловіком, або з мамою або самій.