Новорічна пальма• 28 августа 2023
Відпочинок з подругами і дітьми, у кого невиїзні чоловіки
Починаючи з 2022 року їздимо відпочивати з подругами-родичами, що мають дітей приблизно того ж самого віку, що і у нас.
В минулому році.
Це була подруга.
Діти прекрасно товаришують на майданчику.
Але сумісне проживання - скандал на скандалі.
Хоча житло досить комфортне (окремі кімнати, 2 санвузла)
Цього року була із двоюрідною сестрою та її дочкою
Теж мені дуже важко дався цей відпочинок.
Їздимо на 1.5 місяці, бо дуже далеко їхати- менше немає сенсу.
Чоловіку кажу «Якщо ще з кимось хочу їхати, вдар мене»
Тепер він пропонує звозити дитину на осінні канікули в Європу.
Я міркую над тим самим їхати чи компанією.
Подруга хоче.
Але мені їі дитину витримувати важко.
З іншого боку веселіше в дорозі.
Можна речі залишити.
Підстраховка на усілякі непередбачувані.
І вина можна вечором випити.
Як ви їздите відпочивати?
Які лайфхаки?
В минулому році.
Це була подруга.
Подруга хоче.
Але мені їі дитину витримувати важко.
З іншого боку веселіше в дорозі.
Можна речі залишити.
І вина можна вечором випити.
Як ви їздите відпочивати?
Які лайфхаки?
Одна_на_всей_планете• 28 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Фух.
Я думала мне третью чашку кофе нуно)
Я вже читала її опуси тут. Як дівчинка подруги, чи сестри намагалася привернути її увагу, бо любить виступати, типу вірші читає))) Автора це дратувало дуже сильно. Та розвернись ти та піди у кімнату свою відпочивати, ні автор вчинила скандал. Але знов хоче з кімось їхати.
Бараболька• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
В тому, що вдвох наче безпечніше.
Якщо в однієї вкрадуть сумку з документами, то інша підстрахує.
Якщо одну зіб‘ємашина, то друга довезе її дитину до батька
Ну то я і кажу.
Ви їдете з кимось заради вигоди, а не відпочинку
Пластилин_Колец• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Садо-мазо чи просто садо.
Одна_на_всей_планете• 28 августа 2023
Всі помітили тут пост :’ і не пишить мені погані коментарі, бо я з Дніпра’?))) Ось і все, що треба знати про автора. Всім людям просто співчуваю, які погодилися їхати з такою душною і важкою скандалісткою.
Бараболька• 28 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ну ви така хитренька, використовуєте попутників для своєї зручності, а потім вони ж вас і дратують.
Я усюди їжджу сама, щоб ні на кого не ображатися. Але і за всі ситуації відповілальність лише на мені.
Так
Автор з гнильцою
Одна_на_всей_планете• 28 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Садо-мазо чи просто садо.
Просто жадібна, і шукає, хто сплатить другу половину за відпочинок. Але щоб все на її умовах.
Жена брата Админа• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дивіться, с кім би ви не поїхали, завжди скандал. Ви логічно подумайте, всі ж погані бути не можуть. Проблема 100% у вас, хоч ви і з Дніпра))) Ви розуміїте, що це ви причина сварок, а не всі?
Ост що видно з вашої теми:’ всі погані, одна я з дитиною бусінки’.
в самую точку))))) авторка з тих, хто хоче поюзати інших за так, а коли від неї порібна взаємність, то ж і починаються сварки...
Пургену мне• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Тому що треба з’ясувати у кого пульт від телевізора у вітальні, хто буде тиснути кнопку світлофора.
Кому ще можна смаколики, а кому досить
Я задовбалась слухати 101 віршик іншої дитини і спостерігати 200 перфомансів.
Я хочу просто іти і відпочивати.
Кому ще можна смаколики, а кому досить
Я хочу просто іти і відпочивати.
Ой не ваша тема, как девочка требовала внимания к себе и все время -а посмотри как я могу говорила? И внимание только к себе?
Помню такую тему.. тоде про отдых. 2 девочки...
Аа все , увидела, таки это автор и есть
И не одна я помню ту тему))
Аа все , увидела, таки это автор и есть
И не одна я помню ту тему))
Спілий баклажан• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Кому ще можна смаколики, а кому досить
Я хочу просто іти і відпочивати.
Кому ще можна смаколики, а кому досить
Я хочу просто іти і відпочивати.
Ну тогда вам ездить нужно самой со своими детьми. А то вы хотите чтобы вас в дороге развлекали, вино вечерами с вами пили, страховали при необходимости, но и не мешали когда вам этого не хочется
Спілий баклажан• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так она наверное любит скандалы. И отдых без скандала не отдых ))
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляdulenok
Отдыхали с подругами и их детьми... никаких проблем. Но я великий пофигист, мне тяжело создать дискомфорт
По доброму завидую. Изначально такой характер или научились отложить всех в сторону?
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
В тому, що вдвох наче безпечніше.
😨 ого с такими мыслями ездить отдыхать. Надо моему мужу дать почитать. А то я у него вечно нагнетаю. Но у вас явно уровень выше
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
На 10 днів.
Цього літа кіно в Італії почалось через 5 днів.
Дитина виявилася важка.
Ми не спілкувалися з дітьми. Більше з двоюрідною.
Дитина виявилася важка.
А в чем важка? Может, проблема в вас, а не в детях, родственниках?
Янка-угомонись• 28 августа 2023
Я би, якщо хочете їхати разом неодмінно, брала б окреме проживання тільки. Якщо вам вже важко витримувати дитину подруги, коли ви бачитесь на кілька годин, то даремно розраховувати на диво. Плюс треба розуміти, як подруга уявляє собі сумісний відпочинок. Щоб був час та простір у вас на себе та дитину окремо, а не тільки всі разом юрбою товктися неодмінно, а інакше образа
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Все просто, берете стрічку, платок, футболку з жовто блакитними кольорами і вам гарантовані друзі не з раші. В мене малий одягав футболку, де тільки сліпий не побаче, що він з України. В Черногорії зібралася компанія дітей з 2 дівчток і 3 хлопців, і це не на різних пляжах, а на оному невеличкому. Потім ще приїдналися брат з сестрою з Польщі ( самі поляки) Всі друг друга розуміли , англійська рулить.
Плюсую. У меня маленький кулончик Украина на шее. Точнее очертания страны. Кацапня конченная. Но карту уже знают. Десятой дорогой обходят. А ребенок у меня взрослый и на украинском говорит. Потому проблем нету распознать
Нагайна• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Я із Дніпра.
Так що ядовитого коментарі недоречно.
Прочитала цей коментар і стало зрозуміло чому вам завжди хтось заважає... ви завжди з собою берете себе))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 августа 2023
Ответ дляAlVola
Вина можна і самій випити. Я з дітьми їду сама і чудово себе почуваю. Це ж відпочинок, в тому числі від інших людей
везет же людям- могут сами пить)))
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вона вже не перший раз тут пише. Це важка людина, створює собі проблеми, а потім жаліється. Всі скандали із за неї, 100%.
Но это же не Таня? Я просто из ноющих только ее знаю) но она не из Днепра))
Бамбарбия! Кергуду.• 28 августа 2023
Ответ дляСпілий баклажан
А чому ні, власне? Якщо дві сім´ї з однаковим розумінням особистих кордонів - це ідеальний варіант)
Ответ дляВаша прЭлесть
У меня характер такой, что я не делаю то, что не понравилось бы мне самой...и получаю такую же взаимную ’ответку’ от окружающих. Но и при этом я спокойно отношусь к ’тараканам’ других, просто включаю пофигизм, но это не значит , что я переступаю через всех в угоду себе.
Я погнала• 28 августа 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
везет же людям- могут сами пить)))
у меня это самое любимое) налить бокальчие и одной сидеть, отдыхать, смотреть чтото
Муууумие• 28 августа 2023
їжджу другий рік поспіль сама з двома дітьми. інколи мені з ними важко, уявляю, ЯК вони можуть бісити інших людей. і навпаки. навіщо ці випробування дружби і родинних зв´язків? взагалі, це дуже чутлива тема. часто найближчі родичі через це сваряться, а про знайомих-подруг-троюрідних сестер я вже помовчу. якщо ви любите спілкування і адекватна людина, то компанію собі знайдете буквально скрізь. так само - скрізь є люди, які можуть допомогти раптом що. навіщо вам їхати з кимось ’про всяк випадок’?:))
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляdulenok
Так я не про переступание. Я как раз первая половина вашего поста. С соблюдением чужих границ. Но почему-то люди многие считают это слабостью или не знаю чем. И границ не видят. А вот втора часть про тараканов как раз не мое. Я спокойно к некоторым тараканам отнестись не могу. Пофигизма здорового хотелось бы. Но не получается его сформировать
Ответ дляВаша прЭлесть
ну, тараканы тараканам рознь...С некоторыми и я не мирюсь. Пофигизм должен быть именно здоровый.
Ваша прЭлесть• 28 августа 2023
Ответ дляdulenok
)) пока нету. Сильно близко принимаю все. И мозгом понимаешь про тараканы и пускай их себе оставят хозяева. Но все равно пропускаешь через себя. Раздражает
Аноним Советчик• 28 августа 2023
Читаючи Ваші відповіді, хочеться побажати усім ніколи з Вами не відпочивати, бо Ви дійсно гнила людина і противна
Новорічна пальма
• 28 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я б ніколи не погодилась жити в одному номері з іншою сім´єю.
На відпочинку краще відпочивати , а не думати, як не посваритись :)
Це не номер був.
Літо 2022 здоровезні апарати
Літо 2023 - будинок з басейном і прибудинковою
Літо 2022 здоровезні апарати
Новорічна пальма
• 28 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вони пропонують мені їхати ще))
То виходить не така я і погана.
Я просто не хочу, не вивожу цю тусу
То виходить не така я і погана.
Я просто не хочу, не вивожу цю тусу
Птица Говоруша• 28 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
В тому, що вдвох наче безпечніше.
Ото у Вас заморочки. Подорожуйте з чоловіком в межах своєї чи суміжної області .