Нетутешня• 28 августа 2023
Чи випустять по загранпаспотру
Привіт
Дівчатка , маю з дітьми їхати в Польщу на пару днів ,новий паспорт не встигаємо забрати по певним причинам ,а старі загран паспорта закінчуються через 5 місяців.
Випускають з такими паспортами ?впускають в Польщу ?
Ду да ду да ду• 28 августа 2023
Там вроде как 6 месяцев должно быть для действующего паспорта.
Все зависит от конкретного пограничника, который проверять будет.
На везение
кнопкодав• 28 августа 2023
В інеті є калькулятор, куди вводиш дату видачі паспорта і показує в які країни ви можете в´їжджати
Нетутешня
• 28 августа 2023
А де можна його продовжити ?мені сьогодні треба було б поїхати. У дитини вже в дію підтянуло новий паспорт а фізично забрати не можем бо служба вихідна..
Прикуси Язика• 28 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Продление 5 минут.
С продленными мы ездим и летаем аезде-проблем нет.
как продлить если он еще ’годный’...
Пожарник• 28 августа 2023
За місяць випускали (цього літа)
Зараз взагалі в купе людина з просоченим паспортом, Україна випускає, побачимо, що скажуть поляки
Мадам Тю-лю-лю• 28 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Продление 5 минут.
А разве можно сейчас продлевать? Я звонила с пол года назад, когда у дочери закончился, сказали новый делать. И что только в определенных прифронтовых регионах можно продлить
Моя улюблена страшко• 28 августа 2023
Блін, автор. Я забула, що дитячі паспорти ’короткі’, дякую за тему, подивилась, повертаюсь за 181 день))
Нетутешня
• 28 августа 2023
Та їду я троє дітей...як не впустять ,мені в´їхати потрібно спочатку на два дні ..то попаду на великі гроші ..
Перша скрипка• 28 августа 2023
Ответ дляНетутешня
Пропустять,6 місяців це великий термін,тим паче а Польщу