Там-тарарам• 28 августа 2023
хто за кордоном - чи вітаєте українських вчителів?
ми в 1 клас. будем за кордоном пару місяців, максимум до року.
думаєте варто якось НП привітати вчителя в українській школі?
Там-тарарам
• 28 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Навіщо??? п.с. я - вчитель
нам будуть книги скидати, може якісь завдання. будемо на екстернаті.
хочеться, щоб не забували
Тракторні війська• 28 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
хочеться, щоб не забували
Тоді подаруйте 15 айфон, скоро виде якраз
Трейдер кріпти• 28 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
хочеться, щоб не забували
Я ненавиджу ось таке підлабузництво. Жодних подарунків, жодних квітів.
Трейдер кріпти• 28 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
хочеться, щоб не забували
Вчитель не робот, якщо щось забуде вислати, це нормально написати і запитати чи нагадати. Якщо дуже хочеться, краще задонатьте комусь
Vitamina1407• 28 августа 2023
Нащо їх вітать? З чим? З тим що вони змушені на роботу будуть ходити та виховувати ораву чужих дітей? Цікаво, люди які вітають вчителів просто підлизати хочуть чи дійсно від щирого серця з чимось там вітають? Але якби щиро то ви б тут не питали. А всіх людей різних професій вітають коли вони з відпустки наприклад приходять на роботу?