Лепетун• 2 часа назад
Прання "чебурашки". Як буде краще?
Прати чи не прати?
Маю "чебурашку" - лохмате штучне хутро з капюшону куртки.
Куртка із штучним наповнювачем, на інструкції вказано, що перед пранням "хутро" треба зняти і прати окремо.
Але не сказано, як прати.
Про саму куртку якраз інформація є, куртку я випрала, сохне, з нею все добре.
"Чебурашка" частково втратила кашлатість, прим´ята. Чи не вграю я її, якщо руками виперу? Чи краще не ризикувати, витрусити, розчесати і все?
Хтось мав такий досвід?
Але не сказано, як прати.
Хтось мав такий досвід?
Як_наготую...• 1 час назад
Харе обзывать ваш искусственный мех этим словом. Положите капюшон в таз и протирайте ручками.
Лепетун
• 1 час назад
Ответ дляКнопус
Химчистку принципиально не рассматриваете?
В інструкції вказано, що хімчистка заборонена.
Лепетун
• 1 час назад
Ответ дляЯк_наготую...
Капюшон з курткою випраний.
Відстібається лише ’хутро’, про нього і мова.
Думаєте, витримає?
Ms. Откровенность• 1 час назад
Я ока читала название подумала сначала что игрушку стирать, потом что писю мыть
Думаю, почему автор ее чебурашкой называет
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляMs. Откровенность
Я тільки про іграшку подумала. Може, ще радянська, тому і питання, як попрати))
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Я перу зазвичай разом з курткою в машині, відстібнувши і поклавши окремо в мішечок. Потім мокру розчісую щіткою для волосся, щоб розпушити ’хутро’. Можна і руками попрати.