КвартираЧья• 28 августа 2023
Ви купуєте дітям туфлі в школу? Чи це не практично. 6 клас
КвартираЧья
• 28 августа 2023
В минулому році купила та дитина якось дуже мало ходила
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
КвартираЧья
• 28 августа 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Моя в 6 класі вже сама обирала, що взувати. І це були кросівки.
В ліцеї кажуть шо треба по діловому одягатись
Тоді шо то має бути за взуття….
КликОЛЬКА• 28 августа 2023
Зараз це недоречно нам. Форма відмінена, одяг має бути зручний і функціональний. Туфлі, галстуки, сорочки, піджаки, брюки лишилися давно в минулому
Харчовий тріль• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Нам теж так казали, але дитина не хотіла це носити. Кроси є і чорні, не сильно спортивні.
Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Черные однотонные кроссовки покупаю, у нас форма.
КликОЛЬКА• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
В нас теж ліцей, теж були правила, але з початком війни риторика помінялася абсолютно! Зручний одяг
пані Солоха• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Подивитеся на реалії. У нас в топовому ліцеї теж говорили діловий стиль, по факту були раді, якщо прийшов не в спортивках.
Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
У нас единственное, что поменялось, был низ синего цвета, теперь любой темный однотонный. И верх светлый однотонный, без надписей.
КвартираЧья
• 28 августа 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ні. Кросівки
А якого кольору дівчинці
всегдаДаДа• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А якого кольору дівчинці
Зараз багато дівчат ходять в білих кросівках чи мокасинах навіть під сукню.
всегдаДаДа• 28 августа 2023
Автор, якщо сумніваєтесь, купіть найдешевші туфлі-балетки десь в Ашані чи Вайкікі. На перші пару тижнів точно вистачить, а потім вже дивіться по ситуації.
Скажений гудзик• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А якого кольору дівчинці
Світлі кеди на тепло, потім темні)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 августа 2023
Да, покупала. Это удобно. В теплую погоду дочь носила туфли, потом оставляла их в школе в качестве сменной обуви.
Кринжова баба• 28 августа 2023
І у нас ліцей, не купую. Кросівки або кеди чорні, темно сірі, темно сині.
Удальонка• 28 августа 2023
Я доньці купляла до війни (5 клас влючно), чорні, стримані, Каприз, екко
В Антошці були класні паблоскай
Зараз сьомий клас, то вже ні спідниці та сукню, ні туфлі не носить
В Антошці були класні паблоскай
Дикая Роза• 28 августа 2023
Діти люблять кросівки, то ж я не намагаюся впихнути невпихуєме і не витрачаю собі нерви. Якби їм подобалися туфлі, то були б туфлі.
Морская свинка• 28 августа 2023
У нас в началке тоже требовали деловой стиль - сын ходил в черных простых джинсах или слаксах, джемперах без рисунков, и спортивных туфлях - никто ни разу не сделал замечания. Все эти строгие пиджачки-туфельки - полная хрень.
Семицветка• 28 августа 2023
Покупала туфли много лет. С 8 класса сказал, что теперь будет носить только кроссовки.
Трактор Віка• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
Не купую дітям їх. Ну може колись якісь зручні зустріну, то може і куплю. Але навряд чи щось зручніше легких кросівок буде
ПростоБелка• 28 августа 2023
Моя пойдет в 8 класс. Туфли, которые она носила в прошедшем учебном году, еще подходят
КвартираЧья
• 28 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
В якому класі в неї перестала нога рости