КвартираЧья• 28 августа 2023

Ви купуєте дітям туфлі в школу? Чи це не практично. 6 клас

Губной рояль• 28 августа 2023
І в 1 клас не купувала. Син у кросах постійно.

автор КвартираЧья • 28 августа 2023
В минулому році купила та дитина якось дуже мало ходила
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
Харчовий тріль• 28 августа 2023
Моя в 6 класі вже сама обирала, що взувати. І це були кросівки.
очки_ннадо• 28 августа 2023
Ні. Кросівки. Які туфлі для сидіння в укритті
Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Носила до 4 класса, потом перешла на кроссовки сеточка
автор КвартираЧья • 28 августа 2023
Ответ дляХарчовий тріль
В ліцеї кажуть шо треба по діловому одягатись
Тоді шо то має бути за взуття….
КликОЛЬКА• 28 августа 2023
Зараз це недоречно нам. Форма відмінена, одяг має бути зручний і функціональний. Туфлі, галстуки, сорочки, піджаки, брюки лишилися давно в минулому
Скажений гудзик• 28 августа 2023
Ні. Кросівки
Харчовий тріль• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Нам теж так казали, але дитина не хотіла це носити. Кроси є і чорні, не сильно спортивні.

Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Черные однотонные кроссовки покупаю, у нас форма.
КликОЛЬКА• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
В нас теж ліцей, теж були правила, але з початком війни риторика помінялася абсолютно! Зручний одяг
пані Солоха• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тоді шо то має бути за взуття….
Подивитеся на реалії. У нас в топовому ліцеї теж говорили діловий стиль, по факту були раді, якщо прийшов не в спортивках.
Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
У нас единственное, что поменялось, был низ синего цвета, теперь любой темный однотонный. И верх светлый однотонный, без надписей.
автор КвартираЧья • 28 августа 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ні. Кросівки
А якого кольору дівчинці
МЧСница• 28 августа 2023
Купую Evie. Там модні
всегдаДаДа• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А якого кольору дівчинці
Зараз багато дівчат ходять в білих кросівках чи мокасинах навіть під сукню.
Новопоштинская• 28 августа 2023
я купую закриті туфлі-кеди. підходить до всього
всегдаДаДа• 28 августа 2023
Автор, якщо сумніваєтесь, купіть найдешевші туфлі-балетки десь в Ашані чи Вайкікі. На перші пару тижнів точно вистачить, а потім вже дивіться по ситуації.
ИзЮмрудная• 28 августа 2023
Ні, в 6 клас вже сама купує те що буде носити.

Скажений гудзик• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А якого кольору дівчинці
Світлі кеди на тепло, потім темні)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 августа 2023
Да, покупала. Это удобно. В теплую погоду дочь носила туфли, потом оставляла их в школе в качестве сменной обуви.
Кринжова баба• 28 августа 2023
І у нас ліцей, не купую. Кросівки або кеди чорні, темно сірі, темно сині.
Удальонка• 28 августа 2023
Я доньці купляла до війни (5 клас влючно), чорні, стримані, Каприз, екко
В Антошці були класні паблоскай
https://antoshka.ua/ua/tufli-pablosky-school-black...
Зараз сьомий клас, то вже ні спідниці та сукню, ні туфлі не носить
Христя в тiстi• 28 августа 2023
Лише кросівки.
Дикая Роза• 28 августа 2023
Діти люблять кросівки, то ж я не намагаюся впихнути невпихуєме і не витрачаю собі нерви. Якби їм подобалися туфлі, то були б туфлі.
Морская свинка• 28 августа 2023
У нас в началке тоже требовали деловой стиль - сын ходил в черных простых джинсах или слаксах, джемперах без рисунков, и спортивных туфлях - никто ни разу не сделал замечания. Все эти строгие пиджачки-туфельки - полная хрень.
Семицветка• 28 августа 2023
Покупала туфли много лет. С 8 класса сказал, что теперь будет носить только кроссовки.
Трактор Віка• 28 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А як змінку не хотіла одягати
Отож вони як нові лежать зараз(
Не купую дітям їх. Ну може колись якісь зручні зустріну, то може і куплю. Але навряд чи щось зручніше легких кросівок буде
ПростоБелка• 28 августа 2023
Моя пойдет в 8 класс. Туфли, которые она носила в прошедшем учебном году, еще подходят
автор КвартираЧья • 28 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
В якому класі в неї перестала нога рости