Цирк на дроті• 28 августа 2023

Хто і як довго закривав кредитні картки...

Я маю 2 картки і як закрити, чкільки часу ще треба буде невідомо... то дітей до школи, то мама в лікарню прокапувалась, тепер ще по стоматології питання повилазили.. 🫣
Любви вам!• 28 августа 2023
Я постійно користуюся кредитною карткою привата, в межах пільгового періоду погашаю. Для мене це зручно. Ще й оплатою частинами користуюся і дуже їм вдячна, що відмінили комісію за списання оплати частинами з кредитних коштів.
автор Цирк на дроті • 28 августа 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Зараз немає комісії, якщо оплата з кредитних коштів?
Любви вам!• 28 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Ні, немає, в минулому місяці відмінили.
Маю декілька думок• 28 августа 2023
Закриваю чітко щомісяця
Звідти нічого не беру
Брала на відкриття власної справи
Важко віддавати
VitalinkaGL• 28 августа 2023
У меня тоже 2.Пользуюсь ими и в Англии+оплачиваю коммуналку за квартиру и дом маме.
VitalinkaGL• 28 августа 2023
В Украине постоянно пользовалась еще Монивео,на несколько дней,хотя деньги у меня были,на депозите.Я сама банковский работник в прошлом,спокойно пользуюсь всем,что мне выгодно,в пределах лимита.
Закрыла все долги ,когда выехала.
Трільчиха• 28 августа 2023
Я вже пів року не можу закрити...тільки закрию більш менш, знову беру. І на місці стоїть сума... капець!
VitalinkaGL• 28 августа 2023
Насчет Вас,а какой выход?
Напрячься и закрыть или платить % годами,третьего не дано тут,увы.
Кондуктор маршрутки• 28 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Закрыла все долги ,когда выехала.
странно что банковский работник использует манивео)))))
Пенек Возмездия• 28 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Закрыла все долги ,когда выехала.
Я когда оформляла депозит в Пумб мне втюхали кредитку, и я начала ею активно пользоваться так как сейчас очень маленький доход. Рассчитываю с возврата депозита погасить кредитку. Подскажите пожалуйста правильно ли я поступаю что позволяю себе покупки с кредитки которые мне сейчас не по карману?
Балаболка• 28 августа 2023
Ще до 22року не вистачило грошей на ремонт будинку, а треба було вже, бо де б відклалося на роки. То кредитна виручила, десь більше року закривали
Балаболка• 28 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Значить треба, ніхто не скаже правильно це чи ні. В мене знайома принципово не користується кредитними. Я користуюсь, коли треба.
Мені Пумб оформив кредитку коли кредит оформлювали. Рік десь не користувалась, а потім почала, бо перевод на картки без відсотків, поповнення рахунку без комісії, та інколи категорії кешбеку бувають як раз того, що купую.
Пенек Возмездия• 28 августа 2023
Ответ дляБалаболка
От і мені Пумбовська кредитка здається з вигідними умовами, і депозитна програма у них гарна.
Балаболка• 28 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
На депозити теж дивилась, може згодом теж невелику суму вкладу.
Квітка Миру• 28 августа 2023
Я тему створювала
Закрила за 7 міс
Розумію , що кредитка має свої переваги , але я сама собі створила нз (банк 1000 дол) . Лежить на депозиті, який вільний і можу зняти будь-коли онлайн.
Раптом, щось закортить - я двадцять раз подумаю, чи варто
Квітка Миру• 28 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ви себе затягнете в болото, з якого дуже важко вибратися
Пенек Возмездия• 28 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Вот и я об этом думаю,что это не правильно. Доходы мои сократились, а затраты не особо, вот кредитка и стала такой ловушкой.
Квітка Миру• 28 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Повірте мені.
Я «виручила» знайому - видно, план горів.
І по суті та кредитка і не потрібна була взагалі - а потратила раз на закупку товару, то за оплату пересилки .
Сама не зчулася, як виріс борг,

Потім з якогось переляку мені банк підняв ліміт і я заплуталася з сумами

Коротше, закрила і точно переконаласямв правдивості вислову - береш чуже на час, а віддаєш своє назавжди
Пенек Возмездия• 28 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Повірте мені.
Сама не зчулася, як виріс борг,

Это точно, уж лучше научиться экономить.
Квітка Миру• 28 августа 2023
До речі, багато інформації вивчала, де майже всі спеціалісти по фінансам сходяться в одному, кредит - це інструмент для забезпечених. У яких є фінзапас і не проблематично в будь-який момент перекрити борг, взятий на розвиток чи потенційний прибуток.

А для тих, хто розглядає кредитку, як палочку-виручалочку на «хотілки», рано чи пізно стане зашморгом
Редиска Я• 29 августа 2023
Я з травня на лікарняному, то маю 40 тисяч кредиту (у серпні оформила, нещодавно порахувала що за рік віддам на 9 тисяч більше) і дві кредитні картки загальною сумою на 100 тисяч, тільки гроші покладу, думаю, не буду чіпати, та де там, за кілька днів в мінус знову уходить.
Я вже не можу дочекатися коли вийду на роботу і почну гасити ті борги, хоча дівчата скаржаться що немає премії, але мені без зарплати зовсім гайки.