Фляшка на трьох• 28 августа 2023
Дитина з’їла гліцерин свічки!!! Що робити??
Підкажіть будь ласка…. Цілу свічку з’їла
Цікавий писочок• 28 августа 2023
Нічого не буде. Ховайте ліки подалі. Давайте багато пити води.
Якщо будете дуже тривожитися, то запитайте на швидкій. Дзвоните, там можна отримати консультацію лікаря. Але це не смертельно зовсім.
Матраскин Брат• 28 августа 2023
Мона_Лиса• 28 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Знайшла слава Богу🙏
Все будет хорошо,мой любитель волохню по углам собрать и жевать ходить
Тётушка Лошадь• 28 августа 2023
Не сидеть на советчице,а смотреть ща ребенком,государство дало вам три года отпуска по уходу
Пушка заряджена• 28 августа 2023
Глицерин это вообще плацебо грубо говоря, ничего токсичного или вредного нет в нем , ничего с ребенком не будет