ЖивунаБагамах• 28 августа 2023

Чи можуть піти соплі після зменшення ступеня аденоїдів?

Ситуація наступна. Були аленоїди 3 ст+ рідина у вухах як наслідок. Також я чула, як в дитини щось там далеко в носі булькаж, але ніякого слизу з носа не витікало. По призначенню лікаря лікували назонекс, і давали сироп Флюдітек для розрідження слизу ц вухах. Ось на огляді аленоїди зменшилися до 2 ст, але почали витікати соплі, такі густі, молочно-зелені, прямо комком виходять. Це може бути той слиз, що був у вухах і який я чула як хлюпання десь у носі? За час лікування дитина не мала контакту з хворими, в садок не ходить
Коник-стрибунець• 28 августа 2023
Это не то что в ушах. Они постоянно вырабатывается при аденоидах.
Коник-стрибунець• 28 августа 2023
Назонекс снял отёк, вот они и стали не только по задней стенке бежать.
Маурита• 28 августа 2023
Для чого ви так мучитеся? Видаліть аденоіди і все. Ми мучилися навіть з першим ступенем. Перелікували багато чого- отіти, фронтіти, гайморити, ще й неправильний прикус сформувався. Пили величезну кількість антибіотиків, лежали в лікарнях, робили промивання і кукушки. Лікарі казали не треба видаляли бо всього лише перший ступінь. Допоки з черговим отітом важким не попали знов в стаціонар, це вже було майже пять років сину. Лікар відправив на операцію, а після неї показав мені ці аденоіди. Так, це був перший ступінь але вони повністю видозмінені, гнійні. Лікар пояснив що в носі було постійне запалення і воно давало всі болячки. Я дуже шкодую що не зробили раніше, дитина б не мучилася так і не приймала величезну кількість ліків. До школи вже пішов без них і перестав так важко хворіти на всі ці запалення. А ще порушення носового дихання дуже погано впливають на насичення головного мозку киснем, що впливає на розумові здібності
Смешнюча• 28 августа 2023
Моя подруга не могла доїхати до лікаря з донькою, теж тягала оце зелене і кашляла весь час. Але лікар дала час, щоб подивитися чи подіє лікування. Десь 2 місяці. Але так сталось, що до лікаря не було змоги поїхати ще місяць чи 2. Педіатр оглядає - все добре, проблем нема, а дитя кашляє. КТ зробили - все добре. ЛОР попереджувала, що таке бути може, але ж не так довго. Приїхали на огляд, вирішили оперувати і під час операції знайшли купу гною - стравохід, бронхи, вуха, носові ходи.. скрізь, ледь вичухала дитину.
Автор, не тягніть з цим всим. Якщо була 3 ст і рідина у вухах, треба не лікувати, а оперувати дитину.
Смешнюча• 28 августа 2023
Ответ дляМаурита
Так і є. Починається гіпоксія і купа проблем.
Ми з донькою теж пройшли через операцію, але вона алергік і проблем з вухами не було. Різко стало не ок, коли почали АСІТ терапію.
автор ЖивунаБагамах • 28 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Не тягну, операція назначена на жовтень. Раніше немає місць.
Смешнюча• 28 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
В приватних клініках є місця завжди. Це довгий період при такій ситуації як у вашої дитини. Якщо ви в Києві, можу відрекомендувати лікаря, ціна майже як в державній.
автор ZhukOlena • 28 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Так, дайте будь-ласка контакти
Смешнюча• 28 августа 2023
Ответ дляZhukOlena
Так, дайте будь-ласка контакти
Це університетська клініка на вул. Львівська (неподалік м. Житомирська), лікар Кузик Ірина Віталіївна. На прийом записуватися через адміністраторів. Вона завжди оглядає ендоскопом, дуже обережно, дітки її люблять. Дуже гарний лікар і хірург. Спробуйте потрапити на прийом.
Ми доньці робили операцію перед самою війною, все пройшло супер.
Ви дитині темпанометрію робили?
автор ZhukOlena • 28 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Ви дитині темпанометрію робили?
Так, вчора робили. Показало зниження слуху, тому і спрямовують на операцію. Але місце є аж на 11 жовтня.
Смешнюча• 28 августа 2023
Ответ дляZhukOlena
Спробуйте сходити до Ірини Віталіївни. Якщо вона не у відпустці саме зараз, то чекати до жовтня точно не дасть. І запитайте відразу про ціну на операцію, щоб ви вже точно розуміли і знали. Здоров’я вашій дитині та найшвидшого одужання!
автор ZhukOlena • 28 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Дякую велике!
автор ZhukOlena • 28 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Ще маленьке питання, а з цими соплями, що і неї зараз потекли - теж видаляють, чи треба повністю нім лікувати, і тільки потім операція?
Смешнюча• 28 августа 2023
Ответ дляZhukOlena
Будь ласка!
Треба розуміти природу тих виділень. Лікар має прийняти рішення під час огляду. В моєї доньки майже ніколи не було зелених виділень, тому я з впевненістю не скажу бо не знаю.
Маурита• 28 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор якщо що, ми оперуватися на Богатирській і лор відділенні. Можете туди підіхати на консультацію. Там дуже хороша больниця. Правда це було багато років тому, але саме там нас врятували. Дуже хороші хірурги і на той час не було ніяких черг, ні зборів, нічого. Ми звісно випадково туди попали по швидкій. Але після зняття гострого періоду, лікар призначив операцію. Нам тоді казали місяць після останньої хвороби. У нас був гнійний отит. Вилікували і за місяць була операція