задумчивая мордочка• 28 августа 2023

Какой бюджет ремонта в новострое.

Квартиру купили за 45 тыс дол.примерно .
Сделали за полгода ремонт.
Назвали сумму. Не верю

Скажите какой средний бюджет? 2к. 58 квадратов

Кухня техника сантехника шкафы стоят.
фан L.O.S.T.• 28 августа 2023

Опля Картопля• 28 августа 2023
Думаю минимум 20 тыс долл, у нас так вышло, всё бюджетно, 64 кв 2 года назад
Редиска Я• 28 августа 2023
50000
Вумна, аж страшно• 28 августа 2023
Ми тільки закінчили ремонт в новобудові, 1к квартира, 40 м. Все робили дуже бюджетно, що могли робили самі. Без меблів і техніки вийшло 8 т$.
Меня много• 28 августа 2023
Приблизно стільки ж. Тис $35-40
Хвець-тець• 28 августа 2023
Если после строителей то 400$/м²
Если косметика то 200$
Нехай щастить• 28 августа 2023
Зависит от цены материала, от того бригада или отдельные мастера на каждый участок работ. Также может люди сами делали какие-то работы
Заздрість то погано• 28 августа 2023
Тут розгін цін ого. Може бути все найдешевше, а може бути дороге
Лукава_Кiшка• 28 августа 2023
Мы сделали бюджетный ремонт однушки 33 метра за 320 т. грн. Но ещё не заказывали кухню, смесители, бытовую технику, диван и шторы.

Ms. Доброта• 28 августа 2023
Ремонт може бути дуже різним по вартості. Зробити мінімально придатні для життя умови з бюджетними матеріалими і дизайнерський (або не дизайнерський, але з недешевими матеріалами).
Супер бюджетний варіант мій знайомий за 5000 долл зробив.
Хомо_сапиенс• 28 августа 2023
У нас с мебелью и техникой получилось почти как квартира
Меня много• 28 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви замовте все і потім відпишіться)
Вумна, аж страшно• 28 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Погоджуюсь, ми потратили дуже багато часу на пошук дешевших матеріалів. Не менш якісних, але дешевших) тобто вибирали те що подобається в Агромат і Епіцентрі, але купували ці позиції на базах, олх, через посередників. Попали на гарну акцію від Грое на відбудову Україні, всі крани, підвісний унітаз вийшли вдвічі дешевші. На ламінат і плитку теж дочекались акцію в Леруа мінус 35%. Так само купували ванну і тумбу. Чоловік сам робив електрику та підготовку стін під шпалери. Найдорожчими вийшли стелі 23 тисячі, двері 25 і робота по укладці плитки. На всі етапи робіт наймали різних людей, чий прайс нас влаштовував.
Вумна, аж страшно• 28 августа 2023
Два роки тому моя сестра робила ремонт в такій же квартирі один в один, від того ж забудовника. Вони одним днем купили все для ремонту в Епіцентрі і весь ремонт робила одна бригада. Ремонти наші ідентичні по вигляду і функціоналу. У них вийшло 11 т$. Тобто якщо не спішити, мати час і натхнення, шукати акції - на такому ремонті можна зекономити 3 т$. Знову ж таки, це звичайний бюджетний ремонт однушки під оренду. Якби робили для себе, а ще з дизайнерами - було б втричі дорожче
Лукава_Кiшка• 28 августа 2023
Ответ дляМеня много
Ви замовте все і потім відпишіться)
Я уже прораховувала. Техніка вийде біля 70, кухня 50, двері 25
Вумна, аж страшно• 28 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Якось дешево техніка: холодильник, пралка, посудомийка, витяжка, духовка, варильна поверхня - це мінімум. І точно більше 70 т. А ще кондиціонер хоч один.
ЯблокоРаздора• 28 августа 2023
По моєму прайсу 300$ квадрат ремонт з меблями і технікою. Тобто по питанню в старпості 18000$
Баба Йога• 28 августа 2023
У нас в прошлом году новострой вышел без техники но с кухней 800 уе за квадрат.
Не бюджетный, средний.
ЯблокоРаздора• 28 августа 2023
Автор, а в яку озвучену цифру Ви не вірите?

Лукава_Кiшка• 28 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
В мене є можливість купити з гарною знижкою
автор задумчивая мордочка • 01 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
В 100 тыс )
ЯблокоРаздора• 01 сентября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
В 100 тыс )
Якщо це в гривні, то звичайно ні. В мене санвузли в таку сумму, тобто условні 2,5тис.$. Якщо мова про у.е, то все може бути, якщо ремонт ну дуже мажорний. Але в мене зажди виникає питання раціональності таких витрат на маленькій площі.
Вічний двигун• 10 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Теж. Але паркет шпалери самі клали і сантехніку установку. Двері самі. 38 кв
Вічний двигун• 10 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Штори сама шила. Ткань купила