Natali-let• 28 августа 2023

Сухость глаз

Подскажите какие могут быть причины сухости глаз? Уже год как не работаю за компьютером, а глаза сохнут, есть светобоязнь, когда хожу зажимаю глаза, так больно. Каплями пользуюсь, ефекта нет, у многих врачей офтальмологов была, ставят синдром сухого глаза и говорят искать причину
Oksuchakr• 28 августа 2023
Причина может быть гормональная.
Очень хорошие капли Теалоз Дуо.
Попробуйте.

Bambi-kids• 28 августа 2023
До офтальмолога.Котрий знайде причину
автор Natali-let • 28 августа 2023
Ответ дляBambi-kids
До офтальмолога.Котрий знайде причину
Де такого офтальмолога знайти, підкажіть, будь ласка
автор Natali-let • 28 августа 2023
Ответ дляOksuchakr
Причина может быть гормональная.
Очень хорошие капли Теалоз Дуо.
Попробуйте.
Пробовала. А какие гормоны могут давать сухость?
Сытая Кошка• 28 августа 2023
Теалоз Дуо или Нави Липо.

На вторые перешла, когда первые уже не справлялись.
Bambi-kids• 28 августа 2023
Ответ дляNatali-let
Ну я особисто звертаюся до приватних офтальмологів,Але у мене проблема складніша,Катаракта + глаукома...Я думаю у вас є такі клініки в місті.
Кірк• 30 августа 2023
1. пийте більше води
2. займайтесь спортом, треба потіти щоб працювали залози
3. майте збалансований раціон
4. симптоми сухості зменшують компреси на очі спеціальні, можете робити вранці та ввечері, щоб знайти цю маску загугліть ’Гелевые охлаждающие и согревающие очки-маска для глаз’, там в зображеннях воно покаже що треба. Берете одну таку маску, кладете в гарячу воду, воно нагрівається, і одягаєте мʼякою сторону до очей, і лежите 10 хвилин. Маска не повинна бути дуже гарячою щоб не попекло, але і не ледве теплою. Ця процедура компрес з маскою розігріває ваші мейбомієві залози які застоялися і не виділяють необхідну кількість зволожуючої речовини.
5. гігієна повік, можете купити засіб ’теагель’, і ватні диски, наносите гель на диск и ніжно протираєте повіки. Якщо буде після цього гірше як і мені то можете не робити.
6. зволожуючі краплі, як вже сказали Теалоз Дуо або Хіло Кеа дуже гарні, можете їх чередувати коли скінчуються бо ви звикаєте до них і ефекту може не бути вже після місяця використання.
7. Якщо носите лінзи то це може викликати гострий синдром сухості, викиньте їх носіть окуляри.
8. Висипайтесь, бо від недосипу очі дуже страждають.
9. Є така процедура, називається IPL, її можуть робити курсами раз в три тижні 6 разів навколо очей прогрівають імпульсами світла мейбомієві залози. Коштує десь 3000 одна процедура в клініці в Києві.
10. Сходіть до офтальмологічної клініки, там вам проведуть тести необхідні і нададуть рекомендації.
11. І перевірте щоб не було ніяких очних інфекцій, теж може впливати.
У мене був дуже сильний синдром сухості через постійну роботу за компʼютером, але зараз вже набагато краще аніж рік тому, все це було нелінійно - то краще, то гірше, зараз дуже непогано. Але в лінзах я не можу наприклад ходити, бо суше неймовірно відразу. На мою думку мені найбільше дали результат пункти 2,4,6,8 і 9 якщо є кошти. Не забувайте що це все треба робити постійно до результату а не коли вам заманеться.
В Києві рекомендую клініку ’Центр Ока’. Бажаю вам залікувати це, якщо що питайте.
автор Natali-let • 31 августа 2023
Ответ дляКірк
1. пийте більше води
3. майте збалансований раціон
Дуже цінні поради, дякую. Це все Вам порадили в клініці Центр ока? Можете порекомендувати лікаря у якого Ви були? Процедуру Ipl я робила, нажаль безрезультатно, буду робити те, що Ви рекомендували. В мене таке питання чи була у Вас світлобоязнь, це моя проблема, справа в тому що моїм очам комфортно в добре освітленому приміщенні, але при штучному освітлені, таке відчуття ніби випалює очі, ходити в сонцезахисних окулярах в приміщенні якось незручно, не можу прилаштуватись. Вам в клініці перевіряли яка сухість очей, прикладали папарці на очі, якщо так то скільки показувало? Чи користуєтесь Ви окулярами для комп´ютера?
Кірк• 31 августа 2023
Ответ дляNatali-let
Я був у Тесленка. Так, це все там розповідали. У мене світлобоязнь загалом була але вдень на вулиці здебільшого. Було місце де ввечері я на заняттях був групових, там в мене очі взимку сушило, але я вважаю що це не через освітлення а через сухе повітря + кондиціонер обігрівав. Ще може вам бути важко через втому очей. Або по собі помічаю, коли без окулярів кудись дивлюсь, то з поганим зором суше око чомусь сильніше, але це субʼєктивно)
Світлобоязнь це одна з побочок сухого ока взагалі.
Мені в клініці робили тести на якість сльози на апараті та прикладним тестуванням по типу скільки секунд можеш не кліпати, дивились під мікроскопом скільки цих самих залоз втрачено вже і тд. Спочатку було втрачено десь 85% на одному оці, потім через якийся час після лікування, я відновив до 60% начебто, за інше око не памʼятаю, але суть в тому що чим більше мейбомієвих залоз у вас не працює, тим менш якісніша сльоза буде, і всі їх вже не відновиш, але жити можна і з третиною нормально.
Папірець не прикладали. Так я ношу окуляри завжди, на них покриття для компʼютера що блокує синє світло яке стомлює очі.