Впораюсь зі всим• 28 августа 2023

Сказати що я в шоці це нічого не сказати. Друга зміна?!

Сьогоді нам вчитель сказала, що діти будуть вчитись у другу зміну(2 клас). І всі батьки мовчать. Лайки свої поставили вся іліта класу. Діти 2 клас, яка друга зміна?? Хіба молодша школа може навчатись в другу зміну? Я просто в шоці. Моя старша дитина (7кл) буде навчатись в першу, а малий в другу. Що за …? Мене переповнюють емоції. На батьківських зборах, впевнена, що коли скажу свое невдоволення, то мене там з‘їдять род ком та всі інші, які вічно підлащюються до вчителя. 😤😤😤🤬.( В минулому році всі навчались в першу)
Твей• 28 августа 2023
3 клас- друга зміна 5й урок до 16.55
Але в нашій школі ну дуже багато діток, тому без другої зміни ну ніяк. Можна багато возмущатися та сперечатися, але не думаю що директор ось прям спеціально так зробив

Видна міленіалка• 28 августа 2023
Я б свого і в 3- тю б віддала, аби очно.Вже 3- й рік навчання все онлайн.Тупіє на очах( в 21-22 пів року карантини, потім війна.В 22-23 навчальний рік повністю дистанційне.І зараз 23 и мабуть 24 навчальний рік вдома).
Миколаїв
Всіх підсаджую• 28 августа 2023
Онлайн. 3 й класс. Тоже сказали сегодня что будет 2я смена. Причина- тз 34 детей 30 находятся заграницей. Они там ходят в школы местные. ...после 14 будут в украинских...
барабанщица• 28 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я вчитель початкових класів і у моїх дітей теж буде друга зміна. Що Вам сказати...це погано для дітей і незручно для батьків.
Я дуже обурена, але батьки мовчать.
На кого вы обурена?
karpenko73• 28 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вот тут я бы подняла крик
С каких делов мой ребёнок должен страдать из за уехавших?
Завжди мало• 28 августа 2023
выходите из шока
мой брат во вторую смену лет семь училс
младший ребенок с 6 класса
такие сейчас реалии
затг выспитсяс)
Свій варік• 28 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
у меня вторая смена была в 7 классе. а второй класс как?
Сейчас да, сложно. А раньше нормально учились. У меня вторая смена была с 3 по 8 класс, продлена была. На кружки ходила до школы, даже на плаванье в 4 классе.
Сплюшка• 28 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А попробувати послати їх ви не пробували колективно через директора? Чому ви, і так при всіх проблемах, повинні підлаштовуватись під них. Хай обирають одну школу.
Дама-мадама• 28 августа 2023
Причем тут учитель? Это не он решает, в какую смену учиться детям

Редисочка• 28 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А як вам таке? Навчання до 8 вечора
Добрий день! Тільки що була нарада педагогів.
Управління освіти надіслало лист із пропозицією обговорити з УСІМА учасниками освітнього процесу формат навчання на цей навчальний рік.
Нам запропонували 4 форми:
- екстернат (для тих дітей, які точно до кінця навчального року будуть за кордоном) - контрольні річні роботи пишуть діти раз;
- сімейна форма навчання (для тих дітей, які до початку ІІ семестру повернуться з-за кордону або в І семестрі навчаються в ліцеї, а в ІІ їдуть за кордон) - контрольні роботи в кінці кожного семестру;
- змішаний формат (тиждень навчання очно, тиждень - дистанційно, як минулого року);
- очно (у дві зміни: 5-7, 8-11), але помісячно: вересень 8-11 - І зміна, 5-7 - ІІ зміна; жовтень 8-11 - ІІ зміна, 5-7 - І зміна і так далі; зауважте, що останній урок ІІ зміни закінчується о 20.05.
у нас в 7му класі останній урок закінчувався а 17,10. Не може бути о 20
Редисочка• 28 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Как второкласник сам должен в школу идти или маме не работать?
так же, как и из школы
сама себе прекрасная• 28 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Так вроде ж описывался плюс второй смены именно в выспаться. А если вставать так же, как в школу, то одни минусы
Если спать до 9 то отсыпаться значит позже намного ложишься и значит уроки делаются вечером тоже гораздо позже. Количество свободного времени тоже самое. Не стоит ожидать что теперь можно спать 10-12 часов
Акукарача• 28 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Вы тоже во время войны учились? Начались рассказы о подвигах. Я тоже училась во вторую смену до 19:00, сама ходила, сама уроки учила и готовила. Но это было почти 30 лет назад и время было другое.
что вы предлагаете? не получается у нас сейчас нормально учиться всем как нравится, приходится подстраиваться.
Акукарача• 28 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Они дохрена хотят, денег нет у народа платить бешеные бабки(
вы хоть бы думали прежде чем писать. А ну ка, организуйте учебный процесс так чтоб всем родителям и детям было удобно и при этом обеспечьте всем безопасность.
Акукарача• 28 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Продленка вообще-то есть
продленки скорее всего не будет, ибо куда детей переводить?
Inna_A• 28 августа 2023
Ми теж в 2 зміну на 12:40, 3 клас. Дитина задоволена, що не треба рано вставати, а я не уявляю як буду працювати тепер
Акукарача• 28 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Кривой Рог тоже самое, только онлайн и безконечно тревоги, не повезло нашим детям, читаю как возмущаются за офлайн в смены и зло берет прям
похоже не все осознают в какое время приходится организовывать учебный процесс.
Ms. Скромность• 28 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Мій син з 3 по 6 клас вчився на другу зміну. І в 7 буде на другу. І йому, і мені подобається
Якось не добре ви вивчились « НА другу зміну»
Поліпривіт всім• 28 августа 2023
З 3 по 6 клас мій син навчався в 2 зміну, тобто 4 роки. І очно і онлайн. А що робити, школа перегружена була. Нічого, витримали

Ms. При теле• 28 августа 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
У старших 7-10 уроков, они должны до глубокой ночи сидеть в школе?
В школе максимум 8 уроков
Цідило правди• 28 августа 2023
У нас молодша школа до 12:00, а середня та старша на 12:00. Навчання буде кожного дня.
я Кукарача• 28 августа 2023
Ответ дляMs. Скромность
Головне, щоб ВИ добре вивчились
Крошка Енот• 28 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А як вам таке? Навчання до 8 вечора
Нам запропонували 4 форми:
Будуть уроки як то кажуть через пень колоду
Мрії у вирії• 28 августа 2023
Ответ дляМой_ужин
Може бути друга в любому класі. В мене дві доньки. Вони вже 3й рік навчаються в різних змінах. На роботу стаціонарно я звісно вийти не можу, бо тільки те й роблю що завожу-привожу. Працюю віддалено між походами (((
В мене теж вже 4 роки біготні через різні зміни. Наче вже старший і сам ходив би але таку небезпечну трасу треба переходити, що я не можу наважитись. Хоч від траси треба забирати. Ні про яку роботу й мови не може бути
Alena-алёна• 28 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А як вам таке? Навчання до 8 вечора
Нам запропонували 4 форми:
Це жах. Дитина вже нічого не буде розуміти після шостої. А це не буде впливатиме на здоров´я дітей? До восьмої години не кожен дорослий може просидіти.
oksi-71• 28 августа 2023
потому что шестиклассников не поставишь во вторую смену, там уроков много. А второй класс в основном 4-5 урока, в 16.00-17.00 уже дома будут.
Роза в вазі• 28 августа 2023
Ответ дляoksi-71
6-й класс, 2-я смена у дочки
oksi-71• 28 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
6-й класс, 2-я смена у дочки
да, я уже прочитала, что у многих так. Раньше в нашей школе так распределяли смены.
Хочу наколоти губи• 28 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
А як вам таке? Навчання до 8 вечора
Нам запропонували 4 форми:
Особенно зимой удобно.
Это пи........
Просто нет слов.
Хочу наколоти губи• 28 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Это п...ц... П...ц украинскому образованию, в принципе...
Лучше б они уже онлайн сидели