Сегодня не целуюсь• 28 августа 2023

Донька сказала, що вона бісексуалка…

Добрий вечір! Доньці 19 років сказала, що вона бісексуалка і що зустрічається з дівчиною. Серйозних стосунків з хлопцями в неї не було. Сказала, що хлопці на даний момент її не цікавлять. Відчула, що їй подобаються дівчата в 16 років. Сказала, що про це знають усі її друзі. І це нормально. Я в шоці. Може, у когось була подібна ситуація.
КонФФетОшка• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А далі що?
Сейчас поужинаем и поедет к себе домой

И.О. человека• 28 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Надо же как у всех массово дети стали то би, то гомо. Вот последние пару лет, ну надо же)))
Мені 38 років, наразі я заміжня вже більше 12 років, є син. Але я також бі. За моє життя бущи відносини і з жінками, і з чоловіками. Однаково можу закохатися в людей обох статей. Але зі шлюбом, як і з звичайними відносинами - ти робиш вибір тільки 1 людини та моногамних відносин і тут вже неважливі всі інші) тому не треба казати, що цього раніше не було. Табу було говорити, або відчувати. Але те, що мені подобаються дівчата я зрозуміла ще до 12 років. І ніякої пропаганди нічого і поруч не було.
Колдунья-вещунья• 28 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ага А то сказки рассказывали про врожденную ориентацию, а оно вон как на практике выходит - если в обществе сильно прпуляризировано гомо/би, то большая часть людей просто выбирает себе эту ориентацию. Не у всех гомо/би врожденное, часто это проосто мода.
Тобто можна заставити дивитися гетеропропаганду і все вирішиться?
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А далі що?
Взагалі, не проблема , може народити , може всиновити , вдочерити !
Фіфачка• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
не в таком количестве, как сейчас они себя считают
Ну а вы какое имеете к гомо отношение, что считаете вправе определять какое их истинное количество? Ну камон, диванные исследователи сексуальности и цензоры морали, ну реально смешно читать вас.
Сегодня сержусь• 28 августа 2023
Ответ дляФіфачка
ну-ну) популяризуйте дальше) то-то Германия уже не знает, как свой генофонд пополнить...
Колдунья-вещунья• 28 августа 2023
А взагалі не про те автор ви переймаєтесь.
Хто буде з них двох оплачувати рахунки в кафе? Хто буде сім´ю утримувати?
Цвірінь• 28 августа 2023
Це зручно. Може чудово влаштувати своє життя. Якщо ви через онуків переймаєтесь, то дарма. Вона ж не чайлдфрі?
Але мені здається, що 19 - не завжди той вік, коли визначаються остаточно.
Фіфачка• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Вам какое дело до генофонда?

Сегодня сержусь• 28 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Вам какое дело до генофонда?
а вам какое дело до моих комментариев?
Налитое яблочко• 28 августа 2023
Ответ дляШумелка Мышь
То поки її нормальний пісюн не попався. Не парьтесь
До писюна может и не дойти ,если она будет счастлива с женщиной ,она отписюне и не будет думать.
А если ради интереса попадется мелкочлен и ни о чем, то тем более !
Країна мрій• 28 августа 2023
Пофиг. Главное чтоб нашла себе успешную подругу.
постою_послушаю• 28 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Просто не понятно с какой целью ваша детка решила вас огорошить,учитывая то,что любимой девушки у нее нет
Почему нет?
И.О. человека• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А до чогу тут орієнтація? Жінки не хочуть народжувати, взагалі. Чайлдфрі. От прийде донька до когось і скаже - не буде в мене ніколи дітей, не хочу, не буду і все. І що тоді? Лезбійки, котрі у всьому світі народжують та виховують дітей стануть вже не такими страшними? В Іспанії пропонують 10т евро дотацію за народження 1ї дитини, і не сильно є бажаючі)
Фіфачка• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
а вам какое дело до моих комментариев?
Так я вам отвечаю потому что вы начали мне писать.
Сегодня сержусь• 28 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Желание материнства это отдельных разговор.
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ну ось дійсно , як що то є любов , то яка різниця кого любити чоловіка чи жінку !
Любов тільки покращує цей світ !
ротцвеники• 28 августа 2023
ничего страшного не вижу. Главное, чтобы себя счастливой чувствовала
Экспертиза• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ні. Сказала, що закохана в дівчину, зустрічається з нею, і вона для моєї доньки ідеал. Стоїть на своєму. У психолога були, сказала, що їй психолог не потрібен. Вона знає, чого хоче від життя. Каже, що всі мають залишити її у спокої. Це її життя. Боюсь, що кине ВНЗ. Відверто, для мене це удар.
А ВНЗ то її до чого? Чому раптом його має кидати? Навчання окремо, кохання окремо.
А вам раджу заспокоїтися та любити свою доньку будь-якою. Це ваша рідна дитина. І з ким би вона не зустрічалася вона залишиться вашою дочкою.
Якщо зараз її не приймете, буде тріщина у відносинах на все життя.

Все будет, но потом• 28 августа 2023
Лишь бы счастливая была.Примите,как есть
И.О. человека• 28 августа 2023
Я б більше турбувалася за тотальне небажання дітей народжувати, бо це більшою проблемою є.

В нас (мене ще в ссср народили) стандартна радянська сім´я - яскравий приклад нетрадиційної сім´ї. Хто дітей виховува - мама та бабуся. І нічо, всі виросли) а зараз прям переполошилися, що двоє дівчат може дітей народжувати)
автор Сегодня не целуюсь • 28 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
Дуже на це сподіваюсь
Экспертиза• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Тому що бачу, що змінилась, стала інша. Не цікавить нічого, окрім зустрічей з « подругою». Працює разом з нею. Сказала, що продовжить працювати під час навчання. Робота займає майже весь вільний час. Про яке навчання може йти мова(.
Ну так якби з хлопцем зустрічалася те саме могло б бути. Молодість і кохання
Університет ви їй обирали чи вона сама?
постою_послушаю• 28 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Любов тільки покращує цей світ !
Ну для христиан, например, разница огромная.
А вот почему так беспокоит этот вопрос людей, далёких от религии, для меня загадка. Живут себе люди, никого не обижают, счастливы в своём мире. Что вам до них?
Налитое яблочко• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
при том! Явных природных би и гомо единицы. /остальные все просто из любопытства и интернет распущенности. Я когда пошла на СЗ, то в шоке была..... 90 процентов мужиков там БИ! Притом стали би все около 40, то есть седина в голову - бес в ребро. Они теперь и с мальчиками, и с девочками втихаря от жен, которые дома детей рОстят
100% ,а я забрела когда-то на гей сайт ,написала в Гугле знакомства с мужчинами и мне выдало гей сайт .
Зашла ,нашла город Харьков ,и пошли объявления ,отсосу в машине ,оттрахаю парня в попу ,женат хочу сосать член , только реал ,женат встречусь в машине после 18-00 с молодым пассивом , только реал . Пока жена дома борщ варит !
Моя жизнь не будет прежней .!
Потом ещё и недолго встречалась с парнем , он начал намекать на мжм и как бы я отреагировала ,если б он трахнул парня ?!
Это просто писец ,мне теперь кажется ,что процентов 80% не против трахнуться с мужиками.
Ответ дляЭкспертиза
Університет ви їй обирали чи вона сама?
Сама
Країна мрій• 28 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Любов тільки покращує цей світ !
Я не за любов казала, а за гроші) Просто в мене було багато знайомих геїв, і вони спокушали хлопців , тому що в них велике ком´юніті де своїм допомагають. Кар´єра, навчання, житло, на українському і міжнародному рівні. Вони як євреї.
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А в Біблії так написано , що любов може тільки між чоловіком і жінкою ? Не читала (
Знаю , що в церквах завше говорять люби ближнього свого )
Крем для арбуза• 28 августа 2023
Колись з чоловіком говорили про бі і гомосексуальність. Він питав чи я змогла б жити з жінкою. Ну я йому кажу от об´єктивно з ким приємніше жити, з жінкою чи з чоловіком? Каже йому ж жінкою звісно. Кажу от і мені зручніше було б напевно жити з жінкою. І їсти зварить, і прибирати по черзі можна, і пахне приємно, і куди не глянь - у всіх аспектах з жінкою зручніше ж. Гроші я заробляю на рівні з чоловіком...а робота в сім´ї на 90% на мені. Я б хотіла 50 на 50. А це мабуть реально лише з жінкою.
Кондуктор трамвая• 28 августа 2023
Розкажу вам свою історію.
25 років тому було

Значить я у 10 класі пішла на курси масажу, з´явилась у мене подруга, дуже ми стали близькі.
Розповідала мені про батька придурка і т д. Через рік почала мене брати за ручку, розповідати як я їй подобаюсь, але я ж дитина, а їй 19. Я навіть не здогадувалась як мене обкручують.
Потім запропонувала інтим, вибрала момент, вино, почала ласкати.
Я тікала роняя тапки.
Але були б у мене проблеми, була б я в депресії, чи неполадки з батьками то їй би вдалось.
Тобто це цілком схема навіювання, обкручування свіженьких мізків. Витягуйте її акуратно з цього.
Грубо не вийде, треба все робити хитро. Знайдіть хлопця щоб переманив.
Коротше терпіння вам.