Сегодня не целуюсь• 28 августа 2023

Донька сказала, що вона бісексуалка…

Добрий вечір! Доньці 19 років сказала, що вона бісексуалка і що зустрічається з дівчиною. Серйозних стосунків з хлопцями в неї не було. Сказала, що хлопці на даний момент її не цікавлять. Відчула, що їй подобаються дівчата в 16 років. Сказала, що про це знають усі її друзі. І це нормально. Я в шоці. Може, у когось була подібна ситуація.
Экспертиза• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Це удар. Я приймаю і дуже люблю свою дитину. Але ситуацію не можу🥲
Це не ’ситуація’. Це і є ваша дитина, а точніше її сексуальна орієнтація.
Знаєте фразу ’любиш мене, люби і мою собаку’? Так і тут. Не вийде дочку по частинам любити. Або ви приймаєте її таку яка вона є, з її любов´ю до жінок або ні.

Мюллерная• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
а вы радоваться будете ,что у дочки жена?)) вот прям всегда мечтали о таком?
Ну если она би , то не против. Автор же не пишет, что она лесби. Я сама би) а вот у меня дочь 100 % гетеро будет)
И.О. человека• 28 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ага А то сказки рассказывали про врожденную ориентацию, а оно вон как на практике выходит - если в обществе сильно прпуляризировано гомо/би, то большая часть людей просто выбирает себе эту ориентацию. Не у всех гомо/би врожденное, часто это проосто мода.
Як можна хлопця спонукати переспати з іншим заради моди? Це як??? Ви запитайте у будь кого, от це модно і треба. Та не встане ж, блін. І в рот не візьме... Ну яка мода(
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
Я не за любов казала, а за гроші) Просто в мене було багато знайомих геїв, і вони спокушали хлопців , тому що в них велике ком´юніті де своїм допомагають. Кар´єра, навчання, житло, на українському і міжнародному рівні. Вони як євреї.
Йой , незнаю в мене тільки один знайомий гей і то через доньку , прекрасна людина ))))) Волонтер , працює в світі моди стилистом , грає в театрі , допомагає котам в притулках , просто людина з великим серцем )
До чого євреї , ви , що антісемістка ?
ХвилювАллочка• 28 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Розкажу вам свою історію.
25 років тому було

Значить я у 10 класі пішла на курси масажу, з´явилась у мене подруга, дуже ми стали близькі.
Розповідала мені про батька придурка і т д. Через рік почала мене брати за ручку, розповідати як я їй подобаюсь, але я ж дитина, а їй 19. Я навіть не здогадувалась як мене обкручують.
Потім запропонувала інтим, вибрала момент, вино, почала ласкати.
Я тікала роняя тапки.
Але були б у мене проблеми, була б я в депресії, чи неполадки з батьками то їй би вдалось.
Тобто це цілком схема навіювання, обкручування свіженьких мізків. Витягуйте її акуратно з цього.
Грубо не вийде, треба все робити хитро. Знайдіть хлопця щоб переманив.
Коротше терпіння вам.
Так тут дело не в ориентации. Вам педофилка попалась. Педофелия не зависит от ориентации.
Фу мля, овца какая. Что в голове должно быть, мерзкая тварина. Здоровый человек никогда не будет ребёнка пытаться трахнуть!

Аа, перепутала. Думала, что вам было 10 лет, а не 10 класс. Ну тогда не такая стремная ситуация))
автор Сегодня не целуюсь • 28 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Розкажу вам свою історію.
25 років тому було

Я тікала роняя тапки.
Коротше терпіння вам.
Так і та моїй розповіла про батька-придурка, який бив маму. Я говорила з її мамою, вона сказала, що в Україні нормальних чоловіків немає, нехай краще буде з дівчиною😫
Экспертиза• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Многие родители мечтают, чтобы их дети сделали крутую карьеру / дочки вышли замуж за миллионеров и т.п. Но как-то понимают, что в реальности и по другому бывают, и любят сына-сантехника и дочь, нашедшую пару из обычной семьи
Ребёнок не рождается, чтобы воплощать мечты родителей
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Супер - допис !
Коли батьки вже зрозуміють , що діти мають свій шлях , своє життя !
Патріотка з дивану• 28 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Надо же как у всех массово дети стали то би, то гомо. Вот последние пару лет, ну надо же)))
Не СТАЛИ, а перестали ховатися і приховувати свою орієнтацію.

Патріотка з дивану• 28 августа 2023
Ответ дляФрекенБок
В темах про аутистов пишут аналогичное
Так. Бо раніше аутістам ставили розумову затримку .
Пухнасті штани• 28 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
интернет делает свое дело
Не только интернет , массовое одобрение и восхищение не традиционностью, влияет на мозг молодых людей
Бадабум• 28 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Та авжеж, раніше просто це ретельно приховували через осуд та переслідування
Кондуктор трамвая• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Схема у них одна. То кабала. А потім говорять про любов. Брєд, затягування і замилування мізків.
Отака любофф
Танцепесенная• 28 августа 2023
І що?
Раніше просто більше скривалися. В мене вчителька інформатики в школі з жінкою жила, я випадково дізналася, а так ніхто не знав, одна однокласниця, 2 одногрупниці.
Головне жива і здорова, а її уподобання то такн, тим паче бі. В мене співробітник був бісексуал (15 років тому), 3 роки тому зустріла, одружений з дитинкою, все добре.
Птица секретарь• 28 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Колись з чоловіком говорили про бі і гомосексуальність. Він питав чи я змогла б жити з жінкою. Ну я йому кажу от об´єктивно з ким приємніше жити, з жінкою чи з чоловіком? Каже йому ж жінкою звісно. Кажу от і мені зручніше було б напевно жити з жінкою. І їсти зварить, і прибирати по черзі можна, і пахне приємно, і куди не глянь - у всіх аспектах з жінкою зручніше ж. Гроші я заробляю на рівні з чоловіком...а робота в сім´ї на 90% на мені. Я б хотіла 50 на 50. А це мабуть реально лише з жінкою.
То ви просто собі посадили на голову чоловіка. Мужчина здатні робити домашню роботу на рівні з жіною, і їсти зварити, і прибрати, і з дитиною.
Налитое яблочко• 28 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
І що?
Бедная жена ,он же 100% гуляет с мужиками .,сосет член, лижет мужской зад ,это против природы .
Кондуктор трамвая• 28 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка

Але це досвід на все життя, і тепер в Європі я бачу ті самі схеми як під копірку шо у хлопців шо у дівчат. То просто секта під соусом свободи
Света С Приветом• 28 августа 2023
Девочки, можете мне объяснить, кто считает,что это ’навязанное обществом, пропаганда’, я просто не могу понять, как это возможно? Вот почти каждая из Вас практически всегда на протяжении всей жизни испытывает влечение к мужскому полу, ну что Вас может заставить испытывать влечение к другому полу? Представьте себе, что Вы, гетеро, живёте в обществе, где это считается абсолютно нормальным, давайте представим, что даже ’нормальнее’ чем в развитых странах, то есть если бы гомосексуализм, скажем был бы настолько же в порядке вещей как любая обыденная вещь. Неужели бы это заставило Вас испытывать влечение к женщине ? Если Вы до этого всегда влюблялись а мужчин ?
Я вообще не понимаю, причем тут общество.
У меня и пример есть перед глазами: у меня на глазах вырос человек- гомосексуалист, я его знаю с рождения, там уже и в 3 года было все понятно, что это природа и ничего не поделаешь.
Может это у меня такой пример, а бывают и другие, не знаю. Но я правда, не понимаю, как общество может это навязать. Вот я люблю мужиков, да если мне даже будут с каждого утюга кричать, что мужиков любить нельзя, а надо любить женщин, я по прежнему буду смотреть только на мужиков. Как может быть по -другому?
Танцепесенная• 28 августа 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Не, он остепенился, я его тоже подкалывала)
Против природы быть мудаком, развязывать войну с соседями, убивать детей.
А то кто с кем спит не так и важно, кстати, человеком он всегда был хорошим.

Птица секретарь• 28 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Запитайте в древніх греків, вони б вам розказали як ціла нація може бути поголовно гомо/бі і чоловіки спати один з одним.
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
До речі ,в мене також був однокласник , який завше з нами сидів і шив лялькам одяг , хлопці весь час реготали з нього , незнаю його долю , бо ссср розпався і вони виїхали
ТАЗератти• 28 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ну це може були оргії , експерименти у греків , кого запитувати , міти читати ?
Кондуктор трамвая• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Це мені ще повезло, що я не п´янію взагалі скільки б не випила. А як би була п´яна то була б її. То ще давно було, а тепер в алкоголь щось можуть домішувать і курить херню всяку. От і кайф і любов.
Раджу здати аналізи на всякі домішки, може вона їй шось підсипає
ХвилювАллочка• 28 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Та эт у них методичка такая) мои две лучшие подруги лесби, дружим мы с глубокого детства, но чёт все равно мне никогда не было интересно заглянуть девочке в трусы, меня мужчины привлекали всегда.
Кстати, считаю, что если бы у нас относились к этому нормально, то среди малолеток было бы меньше бишек. Это же интересно, когда что-то запрещают, значит надо попробовать, чтобы выделиться
Кондуктор трамвая• 28 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
І не забувайте, що в таких кругах наркота, оргії то перше діло. Чи не готують її для когось іншого, а ця соска просто провідник
ХвилювАллочка• 28 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Кинула в наш чатик с подружками скрин этого вашего коммента. Мы с подругами давно так не смеялись они обе лесбиянки
Шикаю і викаю• 28 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Розкажу вам свою історію.
25 років тому було

Я тікала роняя тапки.
Коротше терпіння вам.
Тобто, якщо хлопець би Вам запропонував інтим, вино, почав ласкати, але Вам не подобався, то Ви б лежали і отримували задоволення?) Чи втікли б? А якщо б у Вас були проблеми, депресія, неполадки з батьками і йому вдалось Вас звабити, то це було б точно не запудрювання мізків? Бо в нього між ногами сосиска вісить і це ж інше?) Для ясності, що я маю на увазі. Ситуація одна, дії один в один, але суспільство каже, що з чоловіками така ситуація це добре, а з жінками, то вже обкручування свіженьких мізків, схема навіювання)
Экспертиза• 28 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А звідки у вас такі пізнання про ті кола? Ви брали участь в багатьох оргіях з наркотиками? А то так впевнено пишете
Шикаю і викаю• 28 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Мабуть підмішувала дівчатам по вказівкам чоловіків, щоб наставити ’нещасних’ на шлях істинний і врятувати.
Радикальная• 28 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну вы же не знаете как у вас сложилось если с самого садика вам навязывали. Теперь то понятно что вас сложно переманить