Love_Love_Love_• 28 августа 2023

Франциск злетів з катушок привселюдно, бачили вже його промову?

Знайшла в ТГ каналі, слів нема
marata• 28 августа 2023
Старий маразматик
Чашечка кофе• 28 августа 2023
Якщо трошки прочитати про щурячі стежки після Другої світової війни, то нічого дивного в такій поведінці церковників немає
мимозка• 28 августа 2023
За великі гроші і не таке буде ляпать своїм язиком
Like-995b• 28 августа 2023
Продажная шкурятина
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Та мені не дивно, мені цікаво де то дно?
Чашечка кофе• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Гроші, гроші і ще раз гроші
yasia__sv• 28 августа 2023
Ви прочитайте весь текст, комусь (невже русні?) вигідно виривати слова з контексту і шукати зраду. Він закликав їх до миру, до мудрості
https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2023-08/po...
Вера• 28 августа 2023
Так , бачила. Ні в які ворота
KingaGontowska• 28 августа 2023
Воно йобнуте старе створіння. Яке куплене рашкою.
А які там католики на расєі? Вони ж праваславіє і духовность..Скрєпи
jif• 28 августа 2023
То, что он папа, не защитит от маразма, альцгеймера и деменции.
elegante• 28 августа 2023
Старые все страдают недугами поэтому после 60 ти их нужно гнать с постов поганой метлой .
LyudaT• 28 августа 2023
Це ж прігожин Папу підмінили.
yasia__sv• 28 августа 2023
Всім, хто хоче написати срань - прочитайте
Там вся промова була про мир!! Но куди ж, русні то на руку. Квочки несуться, не знають з якого приводу. Автор видаліть цю бридоту і не грайте на руку русні.
Адміни, Ви тут?
Чашечка кофе• 28 августа 2023
А це дізлайкає?
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Адміни, Ви тут?
Стаття на сайті Ватикану))))) ясно
Lena-Lena12• 28 августа 2023
Ну цей папа усно казав, а журналісти прям написали і підкреслили оформлення, щоб ще більше нагнітати? Чи він і письмово виклав свою промову? А по ситуації, то більше півторароку Україна і українці стоять живим щитом… А Європа щось думає… фашизм могли зупини, але ніт. путінізм могли зупинити рішучими діями, знов, ніт. Що там по відключенню від свіфта, недопуск кацапчиків до ЄС, що там по зброї, якою можна поставити ворога на місце, що там по літакам? Європа така Європа.
yasia__sv• 28 августа 2023
Ви не бачите скільки в тік тоці відео про поганих поляків? Ні? Поляки самі в шоці знайомі. Про Європу яка клала на українців, Усик взагалі зірка з його давніми православними поглядами... Що Штати не вірять в Україну? Тепер папа...
Це інформаційна війна, фільтруйте вхідну інформацію
MaryKa• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви у церкви дно шукаєте? Не шукайте, там його ніколи не було.
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Для чого йому виступати на мацкальських святкуваннях?
yasia__sv• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Стаття на сайті Ватикану))))) ясно
В них навіть записи є, звичайно стаття на сайті Ватикану відразу після виступу менший аргумент, ніж слова з фіг зга якого пабліку
Чашечка кофе• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Адміни, Ви тут?
Можна знайти відео увімкнути на ютубі автоматичні субтитри і подивитися.
ішо• 28 августа 2023
він нічого не вирішує, тому напхати на те, що він каже
yasia__sv• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Він голова церкви, яка має шукати мир. Він виступив перед парафіянами католиками (!!!), а не перед військовими.
Бути католиком в рашці то задача з зірочкою, куди ж піти проти православних скрєп
tarveldy• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дно в кремлі
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Я зрозуміла вашу позицію, ок. Сперечатись без сенсу.
Ще якби це було перший раз, а так……
yasia__sv• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще якби це було перший раз, а так……
Слухайте всі промови, а не одне речення з двохгодинних розмов.
А так грайте на руку русні і шукайте зразу у всіх
Snake_dreams• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Мне вот интересно, чем думают эти люди? Как может священнослужитель желать войны, смерти и разрушений, если Библия говорит об обратном? Естественно, он будет говорить о мире. Как и любой другой верующий человек. Для Бога нет плохих людей, все Его дети
Mariya Prokhorova• 28 августа 2023
Ви подивиться скільки зараз йде в Почаїв ! Ото сатаністи (
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Я спеціально прослухала всю промову з субтитрами
Soufit• 28 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
З уzкими чи з українськими?