Попихтю та й годі• 28 августа 2023

Колишнього чоловіка сьогодні мобілізували. Просто підтримайте.

Всім доброго вечора. Сьогодні мобілізували колишнього чоловіка і батька дітей. В нас гарні стосунки і я, звісно, переживаю за нього. Він був переселенець зі сходу але від воєнкомату не ховався, тому як прийшла повістка пішов у воєнкомат. Пройшов комісію і незважаючи на 50 років та проблеми визнали гідним. Він офіцер запасу наче (воєнна кафедра у Виші). З ранку у воєнкоматі. Поки нічого невідомо. Кажуть може у Львів на навчання. Хто стикався підкажіть що буде далі і чи дадуть час хоч речі зібрати? Він там один, нікого немає, треба кучу питань вирішити. Морально він готовий захищати Батьківщину. А я хвилююся.
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Вот этот ответ и доказывает, что вы ипсошница обыкновенная.
Ось ця відповідь і доказує що ви тріль звичайний - розводите людей на емоції а по факту немає чого сказати.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
артистизм - двойка
повторяете логическую цепочку беседы уже второй день

по теме скажу, вы играете неубедительно
Polz• 28 августа 2023
Офіцери в окопах не сидять, так що плюс. Я так розумію на навчання відправили на БПЛА, там до речі відбір ще той)
автор KittyK • 28 августа 2023
Ой, ну вибачайте, пані, як Вам не до смаку тема. Крім дурної критики без жодного підгрунтя немає чого сказати? Аргументи від Вас будуть чи образи одні? Особисто мені Ви на кремлебота більше схожа. Сієте тут ненависть. Стикаєте лобами українців. Фу, як негарно.
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляPolz
Ще нікуди не відправили. Мене непокоїть що не дали вернутись додому і владнати справи. Там будинок зйомний, машина, речі. Мої в тому числі. Коли дадуть хоч один день щоб виїхати з будинку?
Я не знаю чим він буде займатись. По БПЛА це я сама себе заспокоюю бо багато років назад отримав спеціальність з цим пов\язану.
Vitamina1407• 28 августа 2023
Ответ для3@йk@
Зараз 4 місяці на навчаннях, на нуль одразу не відправлять
Ви разумієте що в них там за навчання? Не всі молоді вивозять,а тут чоловіку 50 років ,так написали наче навчання то просто в кущах в холодку лежать ,курить.
Polz• 28 августа 2023
Ответ дляVitamina1407
В офіцерів не таке навчання, як в солдатів. Багатьох при універах, академіях навчають.
Polz• 28 августа 2023
Ви б так не писали куди відправили, назви міст
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляPolz
Та не відправили нікуди. Я не знаю куди відправлять. Сказали як один із варіантів. Ну є у великих містах воєнні академії. І у нас в місті є і в тому місті де зараз чоловік і ще в 20 містах. Це державна таємниця? І там людей вчать. От реально я мабуть така дрімуча що не розумію яка тут таємниця.
Filomena• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Ви хочете дізнатися куди відправлять?
автор KittyK • 28 августа 2023
Це мені нагадало ситуацію коли ми тікали у перші дні війни і зупинились у знайомих в селі в центрі України. Вночі треба було світломаскування. Затикали ті нещасні вікна як могли. А сусіди влаштували скандал на все село бо я ліхтариком телефона присвітила як у вбиральню вночі йшла в незнайомій місцевості по болоті.
Алтыншаш• 28 августа 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Самое удивительное, что это живые люди.

Падшие женщины, готовые на такую подлость кошмарить своими сочинениями людей.
Дурне, спать іди.
Осінь близько, то всі параної повилазили.
Що вам мариться? Невже не може людина своїми хвилюваннями поділитися і підтримку попросити?
Як шакали виглядаєте, і ви і ті хто вам підтявкує.
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ви хочете дізнатися куди відправлять?
Та ні, краще скажіть чи дадуть час відігнати машину кудись та будинок хазяям повернути. Давайте закриємо тему дислокацій. Я буду мегаобережною на майбутнє щоб порадниці спали спокійно.
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляАлтыншаш
Дурне, спать іди.
Дякую. Я реально не розуміла що навіть місто не можна казати. Його вище порадниця одна в коментах написала - я була впевнена що то публічна інформація.
healer09648293• 28 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Після навчання друг сина потрапив на 0,але то було начебто його бажання.Нажаль,загинув,і місяця не пройшло,молодий 24 річний хлопець
Навіщо у світі є війна😰
І таких історій багато, я впевнена.
Алтыншаш• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Да можна все.
То із тих, хто мітки шукав, тоді із сусідами гавкався про світло. Бо ракета ж очима дивилася у яке вікно летіти.
Мої, хто дійсно на гарячому, то і дзвонять, і говорять як нормальні люди. А є тилові, то в них сплошняком секретики - таємниці - маскіровкі дурнуваті.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляАлтыншаш
Дурне, спать іди.
еще одна падшая женщина
Filomena• 28 августа 2023
Ответ дляАлтыншаш
Дурне, спать іди.
Ви теж хочете дізнатися де операторів дронів готують?
Свята наївність.
Алтыншаш• 28 августа 2023
Ответ дляEspresso_caffe
еще одна падшая женщина
Я ще не падала, діагностик недодєланий😂
Алтыншаш• 28 августа 2023
Ответ дляFilomena
Свята наївність.
Удалено администрацией...
автор KittyK • 28 августа 2023
Ні, я не хочу дізнатись де їх готують. Я не в Україні. Мені байдуже в якому місті він буде. Мене непокоїть щоб живий вернувся. А конкретно зараз ще непокоїть щоб дали можливість з будинком, машиною і речами розібратись.
Давайте закриємо тему дислокацій.
Ellillд• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Вот это стало яснее теперь. Берите билеты и решайте вопросы.
Понятно что волнует....
Ellillд• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Давайте закриємо тему дислокацій.
К сожалению, вы только открыли много тем...
автор KittyK • 28 августа 2023
Я машину водить не вмію. Куди ті речі без машини в чужому місті? Ключі від машини у нього. А у мене тут двоє дітей і собака. Собаку із Англії навіть не вивезеш. Дітям в школу, пропускати не можна. Жах, я навіть не уявляю як те організувати. Що реально вже не відпустять на одинь день хоч? Треба тоді буде думати щось.
--Мята-• 28 августа 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Може в Чернівцях служитиме , а там тихо
чого в Чернівцях служити?
Ellillд• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Кто хочет делать- делает.
Кто не хочет- ищет отмазки.

А так всё хорошо начиналось. Я даже прослезилась как вы за бывшим убиваетесь. Все оказалось банально просто....
автор KittyK • 28 августа 2023
Ответ дляEllillд
Кто хочет делать- делает.
Кто не хочет- ищет отмазки.

Вибачте, не схоже що Ви ’сльозились’ - не з Вашим цинізмом.
Feel good• 28 августа 2023
Ответ дляКокошинЭль
Офіцер це вже добре. А куди пошлють хто зна.
Чим добре?
Ellillд• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Я реалист и за км чувствую фальш. И тут прям нереальная история про бывшую сердобольную жену. Прямо уникум. Прониклась. А вопрос не в том вообще был.
Да, я циник, если так хотите.
Feel good• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Не реагуйте.
Це укр.менталітет.