Попихтю та й годі• 28 августа 2023
Колишнього чоловіка сьогодні мобілізували. Просто підтримайте.
Всім доброго вечора. Сьогодні мобілізували колишнього чоловіка і батька дітей. В нас гарні стосунки і я, звісно, переживаю за нього. Він був переселенець зі сходу але від воєнкомату не ховався, тому як прийшла повістка пішов у воєнкомат. Пройшов комісію і незважаючи на 50 років та проблеми визнали гідним. Він офіцер запасу наче (воєнна кафедра у Виші). З ранку у воєнкоматі. Поки нічого невідомо. Кажуть може у Львів на навчання. Хто стикався підкажіть що буде далі і чи дадуть час хоч речі зібрати? Він там один, нікого немає, треба кучу питань вирішити. Морально він готовий захищати Батьківщину. А я хвилююся.
Ответ дляVitalinkaGL
Автор,мужу повезло,я серьезно.
У меня у знакомой убили бывшего,2е детей от него,он,конечно,козел..был..она ушла ни с чем на съем.но все таки.
Общались,она рада радешенька(выплаты,льготы и т.д)
Говорит,с паршивой овцы хоть шерсти клок.
Но..в ФБ проплакала пару дней на публику.
Дякую, я так не хочу, я не планую вертатись в Україну. Мені ті пільги не потрібні. Мені б дітям тата зберегти.
Ответ дляEspresso_caffe
мы уже поверили
50 лет значит он учился при совдепии, ни о каких пташках и речи быть не может
Так отож. Не знаю чого його там вчити будуть. Але в документах написано про повітря і розвідку. Мені можете і не вірити. Я так само нічого не знаю і не намагаюсь Вас переконати.
Ответ дляKittyK
Не спец. Йому 50, воєнна спеціальність отримана багато років тому, думаю вже неактуальна. В реальному житті програміст. Приложухи для смартфонів клепають... клепав. Тепер все буде інакше.
Автор, если он программист, то разбирается в ИТ. На фронте таких специалистов не хватает, на нуле он не будет, будет предположительно недалеко от фронта, тем более вы упомянули разведку. Мой сам бывший программист, сейчас разведчик и параллельно выполняет техническую работу.
Gipotenuza• 28 августа 2023
Ответ дляEspresso_caffe
мы уже поверили
Это эйджизм.
Апель-синка• 28 августа 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Аліменти встановлені у твердій сумі нещодавно. Мені не горить і просто копиться борг. Він готовий платити був але я сказала що це не горить. Ми маємо зараз гроші. У нас були гарні стосунки, ми як їхали закордон він гроші дав, я тут працюю, тому ті аліменти тут будуть копійки.
Гідний - это достойный, а на комиссии признали - придатним до військової служби. Пусть его ангел-хранитель оберегает.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляGipotenuza
Это эйджизм.
тема - ИПСО
враг становится коварнее
будьте внимательны
уже вторую неделю раздувают тему мобилизации
враг становится коварнее
будьте внимательны
Ответ дляЯриночка2
Он ещё сам ничего не знает,только в военкомате, даже не известно где учебка будет, а автор уже и про разведку и про птичек.... Смешно выходит.....
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляtushka123
А если почитать историю тем автора, то становится все понятно
Перечислила все места учебок, у кого в семьях есть воины те поймут в чем тут подвох
Ответ дляПопихтю та й годі
Так его исполнительная служба нагнет за долг по алиментам. Он никаких операций по купли-продажи движимого и недвижимого имущества сделать не сможет и прочие прелести должника будут
Ответ дляEspresso_caffe
Ану поясніть но мені що зрозуміло то я може теж зрозумію. Бо я про Львів сказала тому що якась пані мені в коментах відповіла що там вчать. То це суперсекретна інформація? Та не смішіть мої капці. Які я ще місця назвала? Якась частина за містом? О, так, це дуже секретно, не розказуйте нікому. Те що відкрила спеціальніть колишнього? Так в інеті гляньте, тут теж немає таємниці. Всі знають воєнні спеціальності.
Так, це велике іпсо те що мій колишній готовий служити і захищати Батьківщину, а я така з Харкова закордоном боюсь за нього. Це я точно придумала. А історія моїх тем взагалі страшна. Я точно шпигун. Вивідую секрети порадниці. Без них нас перемогти нереально. І українську вивчила в Москві в КГБ. Ату мене, ату...
Ответ дляtushka123
Та я так рада що Вам смішно. Не буду Вам бажати опинитись на моєму місці і відчути як це. А про розвідку і пташок - ну не секрет це. Це просто спеціальність сто років тому отримана. Я намагаюсь знайти точку опори. Диванні експерти, блін.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Вот этот ответ и доказывает, что вы ипсошница обыкновенная.
Ответ дляFilomena
Таке враження, що чоловік мале дитя.
Як ви з ним розлучилися?
Автор, ви схожі на мою свекруху. Нічого не можна розповідати. Бо всі знайомі будуть про все знати.
А що? Вона ж просто як краще хотіла.
Як ви з ним розлучилися?
А що? Вона ж просто як краще хотіла.
Ви самоствердились за мій рахунок? Вітаю.
Що ж секретне я видала?
Ответ дляKittyK
Потише на поворотах, тётушка, потише. А то вас уж слишком заносит.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляKittyK
Вам бы сказки писать, толку было бы больше.
Espresso_caffe• 28 августа 2023
Ответ дляtushka123
Оно не поймёт, не старайтесь.
Самое удивительное, что это живые люди.
Падшие женщины, готовые на такую подлость кошмарить своими сочинениями людей.
Ответ дляFilomena
Вам вже пораду вище дали: меньше розповсюджувати інформацію.
А ви давай ще більше подробиць.
Ну почекаємо. Може ви ще щось напишете, як чоловік на звʼязок вийде🤦♀️
А ви давай ще більше подробиць.
Конкретно яку інформацію я видала яка може будь-кому зашкодити? Або конкретно скажіть або перестаньте травити людину у якої складний період.