Люблю ВалЄру• 28 августа 2023
Нужен репетитор по математике
Посоветуйте, пожалуйста, репетитора по математике, ребенок хочет поступать в физмат лицей. Днепр или онлайн.
Детские_Будут?• 28 августа 2023
Можу порадити нашу, підготувала до вступу в ЛФМЛ і дала все для успішного старту там, а в школі оцінки були 6-7, дуже приємна дівчина, пояснює доступно, дитина її обожнювала, але не впевнена, що візьме. Ну і ціна не найнижча, 500 гривень було. Марія 0507678861