Купували в Епіцентрі майже 2 роки тому, але 4-5 місяців ніхто не жив в квартирі, взагалі не працювала. Чомусь середина змінила колір на темніший, зараз чорний і між паличками цими всередині з´явилися такі просвіти білі (видно як збільшити фото).
Це щось перегорілі там? Так то люстра працює, пульт теж. Не знаю їхати міняти чи з мене посміються і це не гарантійний випадок
Встидаюся запитать• 28 августа 2023
Ответ дляInna_A
Я що смішного? Це з´явилось нещодавно. Гарантія 3 роки
На всех режимах так светит, проверили?
Пацелуйнитуда• 28 августа 2023
Ответ дляInna_A
Ви перед покупкою взагалі цікавилися такими люстрами?
Обижулька• 28 августа 2023
Ответ дляInna_A
Брак, везите на возврат, без проблем примут
Обижулька• 28 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Гарантия позволяет сделать денежный возврат, в чем проблема? Да, светодиодные люстры зачастую не подлежат ремонту, но это сути не меняет, автору просто вернут деньги по гарантии
Пацелуйнитуда• 28 августа 2023
Ответ дляОбижулька
Вернут-вернут
Обижулька• 28 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Вернут-вернут
Вы с насмешкой? Эпицентр это не шарашкина контора. Всегда без проблем даже вскрытое все принимали, если по размеру не подходит. Но автор, нужен чек от вас
Ответ дляОбижулька
Чек є. Я купували дитині кросівки на фізкультуру в школу. Один раз одягнув і в них відклеїлась підошва. Повернули кошти без питань.
Ответ дляInna_A
Їхати, наша через рік просто перестала вмикатися. Поїхали, без питань обміняли. Так розумію, це їм не в дивину . Але, дивіться, що взамін дають, бо нам обміняли на ремонтовану, було видно що люди під свої кріплення робили додаткові дірки. І, точно 3 роки гарантія? Не рік?
Ответ дляsim2406
Ні, 3, навіть на коробці написано. Дякую, буду дивитись уважно