Зупка_цем• 28 августа 2023

Мама і секс. Дуже важка тема.

Дівчата, тільки не давіть, і так важко.

Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.

Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.

Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.

Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.

Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?

Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.

В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
З психологом я це пропрацювала, але не дало ніякого результату, як бачите.

Yarosh10• 28 августа 2023
У вас з сексом як?
Як це вплинуло на ваше сексуальне життя?
Советничаю тут• 28 августа 2023
А нащо ви маму до себе привезли, як така проблема?
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляYarosh10
У вас з сексом як?
Погано вплинуло, з сексом не дуже.
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
В мене дуже схожі відчуття
Жили з батьками в гуртожитку у дитинстві
Неодноразово все чула
Так
Якась брезгливість тепер є
Аж перевертає мене від її дотиків
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Та я не знала, що це якось знову вилізе. Нормально з нею завжди спілкувалась, так, трішки було відчуття, що потрібно сторонитись, але не сильне.
No problems• 28 августа 2023
Секс ні до чого, ви просто її не любите, з вами живе стороння людина і це звичайно бісить.

Мао_Мяо• 28 августа 2023
Як надовго мама у вас?
Вам потрібно роз´їхатись з нею.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В мене дуже схожі відчуття
Неодноразово все чула
Так
Якась брезгливість тепер є
Аж перевертає мене від її дотиків
Дякую що поділились. Я вже начала навіть думать, може мене домагались в дитинстві що така реакція, але ж ні, не пригадую.
Гарантую неперелевки• 28 августа 2023
Конечно, это противно. Я иногда наблюдала по случайности секс родителей, но на меня это никак не повлияло, просто стараюсь не вспоминать об этом.
Папина дочка• 28 августа 2023
Вам потрібен сексолог. Який працює з темою інцесту
ВалюШок-d20a• 28 августа 2023
Ну що сказати.Це назавжди хоч працюй хоч ні.Змиріться і ( получай удовольствие пока мама живая)
Чемна панночка• 28 августа 2023
Мама - це у вас щось хороше і чисте. Секс - погане. Мама почала займатися сексом і стала поганою. Тут логіка зрозуміла. Але чому так довго воно в вас сидить, впливає на ваше життя?
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Знаєте
Все може бути…
Дитяча памʼять просто могла стерти
Як захисний механізм
Дело было давно• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вам с такими загонами надо бежать к психиатру. Какой психолог. Какие только тараканы в голове у людей не живут Самой ужасное, что вы тоже появились в результате секса мамы с вашим отцом. Вот как вы это преживёте?
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляМао_Мяо
Як надовго мама у вас?
Вам потрібно роз´їхатись з нею.
Важко сказати точну дату. Ще мені дуже важко абстрагуватися, бо вона постійно хоче бути разом, гуляти разом, в кафе разом, все разом і тд.
Сладко-соленая• 28 августа 2023
Это очень противно,понимаю вас,тоже была свидетелем таких сцен
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Те саме питання.
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Мені просто теж іноді так здається
Може батько…мій
В губи з язиком ліз
Здається
Я не памʼятаю
Советничаю тут• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
А взагалі навіщо жити разом, навіть якщо нормальні відносини?
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Я просила не давить.
Потребую апгрейду• 28 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
А самі сексом займаєтесь, не противно?
Не пириживай• 28 августа 2023
Вы же понимаете что все люди занимаются сексом? От подруг вас не воротит? Почему конкретно на мамину интимную жизнь вас так заело?
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
А самі сексом займаєтесь, не противно?
Противно.
автор Зупка_цем • 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Те саме питання, я не знаю чому.
Потребую апгрейду• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Противно.
Тоді навіщо займаєтесь?
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы когда нибудь реально своих родителей видели слышали?
Именно родители вызывают жуткое отвращение
Сама вумна тутички• 28 августа 2023
Ви ж не з підконтрольної території, а з заходу, навіщо і звідки ви її забрали?
Не пириживай• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Те саме питання, я не знаю чому.
А с психологом когда работали к чему пришли?
Сама вумна тутички• 28 августа 2023
Де її чоловік?