Зупка_цем• 28 августа 2023
Мама і секс. Дуже важка тема.
Дівчата, тільки не давіть, і так важко.
Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.
Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.
Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.
Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.
Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?
Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.
В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
Краля-Галя• 28 августа 2023
Ответ дляВеккy
Ну это уже на всю жизнь. Ужасно конечно. Это все очень влияет на психику ребёнка. Поэтому надо этим заниматься, когда дети уходят . А то тут живут в 1 комн по 5 человек и трахаются при детях. 🤦♂️🤦♂️
Заниматься, когда дети уходят куда? Во взрослую жизнь?
Не пириживай• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Добре, не била, звичайна мама.
А вы можете для себя разграничить её как мать и как женщину? Если думать о ней просто как о любой другой женщине, она у вас такие же чувства вызывает?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 августа 2023
Є таке поняття, як психологічний інцест, ви все вірно написали. І от якраз один із варіантів- ви, не за власним бажанням, ставали учасником процесу. І ваша реакція на дотики цілком адекватна. Без психолога не обійтись. Але вам в будь-якому випадку доведеться розʼїхатись з мамою. Інакше без кінця в цю травму впиратиметесь. Чоловік- ваш перший партнер?(зазвичай після такого досвіду жінки важко йдуть на близький контакт з чоловіками)
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
может мама вас отругала за то что вы видели/слышали? или задавали вопросы и она резко ответила. осталась взаимосвязь - мама/секс - будут ругать. и вы подсознательно боялись, избегали эту ситуацию, как бы в ожидании наказания. вы были в страхе снова застать/увидеть/услышать, так как это грозило бы вам снова скандалом. со временем причинно-следственная цепочка затерлась, а реакция («осадочек») остался
Тільки один раз, коли я прочитала її смс з чоловіком, інтимні. Поставила в вугол.
Штора с кисточкой• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Лібідо низькк, з гормонами скоріше за усе все погано, ставили фригідність (психотерапевт).
А мужа устраивает секс с вами? Он доволен количеством и качеством?
Мама Чели• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вам нужно решить эту проблему, возможно отсюда все и идёт
Міняйловна• 28 августа 2023
Автор, зверніться до психолога.
Як би не банально звучало, все у вашій голові і уяві. У вас нав´язливі думки, самі вони не підуть.
Те, що мама ’брудна’ це ваше дитяче сприйняття і страх перед сексом. ’Запах сексу’ в кімнаті - також дурня і маячня (вибачте).
Тримаю свічку• 28 августа 2023
Шкода ввс і інших діток, мамки яких мужиків таскають для траху. Дітям важко усвідомлювати, що навіть власні батьки сексом займаються, не те щоб з чужими
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Убегали, потому что любви не ощущали от матери? Только внимание?
І любов і увагу, якщо бути чесною, тікала бо набридали сюсюкання і були цікавіші заняття.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Мама - це у вас щось хороше і чисте. Секс - погане. Мама почала займатися сексом і стала поганою. Тут логіка зрозуміла. Але чому так довго воно в вас сидить, впливає на ваше життя?
и , во взрослой жизни, уже занимаясь сексом , снова ощущать , что мама грязная, противная , запах какой -то вспоминать, это автора конкретно заклинило и секс свой наверное кошмарный и дело не в маме
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Автор, а вы получаете оргазм при сексе??
Коли як
Штора с кисточкой• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
То есть, вы с детства были таким ежиком? Не любили телесный контакт?
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Якщо разграничить то перестає викликати огиду, в принципі.
Глаза_в_3_карата• 28 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Это очень противно,понимаю вас,тоже была свидетелем таких сцен
Это от того, что в совке не было сексуального воспитания. Секс- стыд, некое омерзительное, приличные тети им не занимаются, детей находят в капусте
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Важко сказати точну дату. Ще мені дуже важко абстрагуватися, бо вона постійно хоче бути разом, гуляти разом, в кафе разом, все разом і тд.
ну не трахать же она вас хочет!
у вас серьезные проблемы, психолог и психиатр в помощь
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дякую вам. Ні, третій, перший був три роки, покинула його бо він мене бив. Другого сильно любила, знаєте, якщо чесно секс з ним був класний, я цього хотіла, викликав інтерес. Зараз з чоловіком просто стабільні і спокійні стосунки.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы же понимаете что все люди занимаются сексом? От подруг вас не воротит? Почему конкретно на мамину интимную жизнь вас так заело?
наверное , мать бросила папашу автора и поэтому ей так было обидно что маму ахает чужой мужик
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Не знаю якщо чесно🧐 Зараз спитаю.
Якість влаштовує, але хотілось би частіше.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Противно.
проблема в вас, а не в маме и ее интимной жизни
Тримаю свічку• 28 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Колись тут писали, як мама постійно вфдправляла отак гуляти, як мужик приходив. Дівчинка сиділа біля під´їзду і плакала, а мама ще більше злилась і кричала, що позорить її перед сусідами. С*ка, мене так заділо. Невже так хочеться траху, щоб зі своїми дітьми отак. Може, в мене якийсь теиперамент інший і я не розумію, але зі своїми дітьми ніколи б так не зробила
Зайканалужайке• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Думаю, что вы просто не любите секс, не испытываете удовольствие, и нашли себе отговорку, почему.
И мама вас раздражает, она не такая, как вы. Вам надо, чтобы все соответствовало вашим отмазкам.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы когда нибудь реально своих родителей видели слышали?
Именно родители вызывают жуткое отвращение
ничего не вызывает - у нормальных людей , во взрослом возрасте, когда сам этим занимаешься !
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляКиця-бриця
Автор, вибачте, скільки років Вам та Вашій мамі?
Мені 28, мамі не памʼятаю.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Я слышала своих родителей, но никакого отвращения вообще нет
плюсую
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Автор, зверніться до психолога.
Не дурня, в мене гіперосмія. Душу в селі не було, тільки літній, зимою воняло, вибачайте, кислим і я не знаю як пояснити. Цей запах був тільки після сексу. Піт, трусів, я не знаю
Мульйонерша• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
а зачем вы читали? как она об этом узнала? сколько вам было лет?
а может вы ее ревновали к мужчине тому?
может мужчина тот вас развращал и вы ревновали его к маме?
такой реакции от просто услышанного/увиденного секса не бывает. всегда есть что-то глубже. ищите
а может вы ее ревновали к мужчине тому?