Зупка_цем• 28 августа 2023
Мама і секс. Дуже важка тема.
Дівчата, тільки не давіть, і так важко.
Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.
Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.
Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.
Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.
Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?
Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.
В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
А с психологом когда работали к чему пришли?
Два роки працювала, всі проблеми крім цієї вдалось пропрацювати і результат був. Стосовно мами не виходить.
Мавка• 28 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А взагалі навіщо жити разом, навіть якщо нормальні відносини?
Бо просто нема грошей на окреме житло
Лепешечка• 28 августа 2023
співчуваю((
блін, в мене чоловіка нема і любовник лише коли дитина не дома.
але вібрік включаю коли дитина засинає. Вже 10 років йому, я вже двері зачиняю до себе, бо хз...
мабуть і вібрік тре включати коли син не дома))
а вночі як припече то пальцями
Мама Чели• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы когда нибудь реально своих родителей видели слышали?
Именно родители вызывают жуткое отвращение
Я слышала своих родителей, но никакого отвращения вообще нет
Советничаю тут• 28 августа 2023
Ответ дляМавка
Бо просто нема грошей на окреме житло
Так у автора є житло, вона ж кудись маму привезла
Сама вумна тутички• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Залишився вдома.
То повернуть маму назад до чоловіка, нехай сексяться.
Потребую апгрейду• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы же понимаете что все люди занимаются сексом? От подруг вас не воротит? Почему конкретно на мамину интимную жизнь вас так заело?
Теж не розумію цих загонів. Зараз як почитаєш, хіба що в вухо не ахаються і нічого, сексуальне розмаїття в них.
Не пириживай• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Да, было такое что застукала. Восторга не испытала, но и отвращения нет. Я думаю что если бы застала кого то другого, реакция была бы такой же Мама для меня взрослый отдельный человек, который может делать то что считает нужным.
Мавка• 28 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
То у мами нема ,а автор не може собі дозволити винайняти ще й для мами
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляВеккy
Ну это уже на всю жизнь. Ужасно конечно. Это все очень влияет на психику ребёнка. Поэтому надо этим заниматься, когда дети уходят . А то тут живут в 1 комн по 5 человек и трахаются при детях. 🤦♂️🤦♂️
Так дивно, що це не вирішується. Заїло і все( Наче ж всі чули це в дитинстві, деякі бачили, а я як дурна ніяк з голови не викину.
Чемна панночка• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Те саме питання.
Не знаю, хто вас і як виховував, але ця тема сексу, що це щось соромливе і тд. вносить в життя потім такі корективи. Насправді, ви маєте відкинути емоції і розібрати цю ситуацію з холодним розумом. Ваша мама не опускалася до рівня якось «б» чи ще щось. Часто наші батьки не розуміють, що ми вже обізнані, знаємо що це. Впевнена, вона навряд могла здогадатися, що ви в своєму віці відчували «запах сексу».
Не пириживай• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
На чём стопоритесь? Вот раскручиваете, раскручиваете, и?
Папина дочка• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ви не дурна! Це глибока травма
Штора с кисточкой• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вы считаете, что секс это стыдно и грязно? Независимо от того, кто им занимается. Свое тело вы любите? Тело мужа?
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
І ніби результат є, а потім бачу маму, чую її голос і все спочатку. Та видимо на все життя.
Дело было давно• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я просила не давить.
Кто на вас давит ? Вам реально нужно к психиатру. Тем более если вам и самой противно заниматься сексом и к маме отвращение, потому что она им занималась.
Триндю-бриндю• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
З психологом я це пропрацювала, але не дало ніякого результату, як бачите.
Як раз не пропрацювали, якщо не попустило
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Важко сказати, я не задумуюсь над цим. Не вважаю що стидно і грязно, навпаки, вважаю що це близкість і вираження кохання. Своє тіло дуже люблю, чоловіка теж.
Дело было давно• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Слышала своих родителей. Никакого отвращения они у меня не вызывали. Они нормальные здоровые люди, которые занимаются сексом. В чём проблема ? И мы с братом появлись в результате секкса.
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Я була там, він не працює з цим.
Лепешечка• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
о, а ви робили техніку ДПДГ?!?
Не пириживай• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Может гипнотерапия попробовать? Возможно всё таки был момент некого насилия по отношению к вам, а память это вытеснила?
Штора с кисточкой• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вы только с любовью связываете секс? А если просто страсть и похоть это плохо?
Дело было давно• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я була там, він не працює з цим.
Значит к другому надо идти. Один не работает, другой работает.
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляЛепешечка
о, а ви робили техніку ДПДГ?!?
Так. І КПТ проходила.
Штора с кисточкой• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Почему тогда вам противно заниматься сексом? Что приходит в голову, когда вы начинаете?