Не вмію заміряти• 28 августа 2023

Батьки школярів, хочете прикол?)

Завтра вівторок. До початку навчального року лишається три дні.
Директор досі не повідомив класному керівнику про те, де наші діти будуть перебувати на випадок тривоги (у школі укриття немає, в минулому році наш клас взагалі був на дистанційному). Також досі не повідомили, в якому форматі буде проходити перше вересня та який розклад уроків буде.
Цікаво, ми одні такі чи є ще такі «унікальні» школи/класи?
Цирк на дроті• 29 августа 2023
Ответ дляOrganic
Вас ждёт сюрприз в виде дистанционки, а не сообщают, что б не свалили в школу, где очное. У нас так, учителя знают, что дистанционка, но родителям запрещено это озвучивать до 31го числа
А в чем заинтересованность школы , чтоб не свалили? Ладно, в частной - деньги, а в государственной?

БезникаяЯ• 29 августа 2023
Ответ дляНі за холодну воду
в смысле, смотрит сериал? займитесь воспитанием ! и заговорите по другому, это я вам гарантирую
Блин, у меня двое - один отлично учится, второй только из-под палки, рядом сидеть надо, чтобы что-то делалось. А воспитание одинаковое
Манкоголік• 29 августа 2023
Ми теж нічого не знаємо. Але в нашій школі тільки завтра педрада. І буде щось відомо.
В нас також немає укриття..минулого року бігали в метро(( в цьому році сподіваюсь знайшли укриття поближче.
Єдине знаємо від класної, що 1ше вересня ми проводимо десь поза межами школи. Де - ще не вирішили. Для першачків лінійка буде не на території школи і як вона проходитиме я взагалі не розумію, якщо чесно.
Хвігура мічти• 29 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ми минулого року бились/бились/бились. Це треш, я замучилась. Будемо знати, тоді будемо думати. Бо в нас специфічний директор. В іншій школі, що поруч взагалі сховища нема. Далеко водити не варіант. Та й взагалі, тільки декілька шкіл в місті в цьому плані поводять себе нормально.
Мене напружує, але завчасно ’боротись’ не хочу, потім виставляють типу- а а а не було достатньо інфи, а ви кіпішували.
Ой, у нас в прошлом году такие страсти происходили по поводу ’выходить или не выходить’, что в этом году лучше для всех было бы, если бы они определились заранее.
Кров з молоком• 29 августа 2023
А кто в теме этот всегда так поздно педраду проводили. Как было в том году с выходом на учебу, кто что помнит
Хвігура мічти• 29 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Та все. Ставки, финансирование. Например если в классе меньше какого-то количества людей, то класс не делится на 2 группы по ин.язу, информатике. А это значит что какой-то учитель останется без ставки.
Organic• 29 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Тоже деньги. Субвенция выделяется строго на количество детей. От количества зависит, будут ли делиться классы, а это часы и зарплаты. Ставка директора тоже зависит. Ну и количество заучей, ставки соседа, психолога и тп тоже могут пострадать

-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Поки станції всього 2. Першачки вчаться 3 дні на тиждень (основні предмети), а два рази на тиждень - онлайн. З 9 ранку до 12.
На перервах ЮНІСЕФ буде щось проводити цікаве. Подивимось. Вже з наступного понеділка починаємо. Можу потім тут розповісти як воно буде, але небагато, бо донька не дуже мене подробицями балує.
Узнавайте, що конкретно будуть проводити для ваших дітей. ЮНІСЕФ під благими намірами організовує різну фігню.
Сосиска_Втесте• 29 августа 2023
Ответ дляПростоИра
А ви не знали , що немає в школі укриття? Якщо вам треба офлайн перейшли би в іншу школу де воно є, якщо хочете онлайн тоді питань немає 🤷‍♀️
Добре що в Україні тротуарні плитки є.А школи укриттям забезпечити то ні.
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
У нас так само.
Книжки ніби прийшли. І тиша.
А ні, Гугл опитування потрібно пройти, дані дитини, стандартні.
У батьків нема обов´язку проходити будь-які опитування. Батькі самі зливають зайву інформацію, цю інформацію підступні педагоги можуть використати проти вас.
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2023
Ми сьогодні дізнались.
Замороженная селедка• 29 августа 2023
Перейшли в нову школу, досі не знаю, які паралелі і хто класні керівники) не повідомляють, вже ходила, питала. Секретар не знає
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Теж гроші. Про субвенцію в законі України ’Про освіту’
Я не тону• 29 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Боже. Всего три дня осталось.. Надо хоть тетради купить...
и обложки)))
Мишка-шалунишка• 29 августа 2023
Киев
Мы узнаем все только 30 вечером 🤬
Злости на хватает.
Единственное что вытянула из учительницы, что вторая смена, но когда заканчиваются уроки не ясно.
А мне надо дополнительные занятия расписать. Все в подвешенном состоянии из-за нас ((
Не стесняюсь• 29 августа 2023
Ответ дляЯ не тону
и обложки)))
Обложки это уже лишнее))) 8-й класс
Я не тону• 29 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Обложки это уже лишнее))) 8-й класс
Ну звучит так колоритно))
Мишка-шалунишка• 29 августа 2023
Ответ дляКривая спроса
Я только знаю, что у детей опять классная будет другая. И все) Но мы харьковчане, у нас в общем-то понятно, что удаленка. По крайней мере у тех, кто не вызвал я в метро учиться.

До 1сентября ещё куча времени)

А расписание, думаю, у нас как обычно, месяца два будет ’устаканиваться’ все равно. Восьмой класс, я уже не дёргаюсь.
В смысле в метро учиться?
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляOrganic
Так, на КІЛЬКІСТЬ дітей. А підступні педагоги, крім кількості дітей, ще й зливають персональні дані кожної дитини.
https://eo.gov.ua/dii-zakladu-osvity-koly-batky-ne...

Просто гостья• 29 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
КР це дно (я про владу) - про зошити невідомо так як на них кошти місто виділило!, але куплять батьки за свій кошт - томущо після скандалу з брущаткою- Третячка вирішила не витрачати на це кошти, так як щоб не було ще скандалу. І вишня на торті! - кошти цільові їх на ЗСУ та на щось інще неможна витратити- питання куди підуть кошти? У чию кишеню. Якщо вам вдруг дадуть зошити з міського бюджету- наишіть мені будьласка. але це 1 %
Ха,йдемо в другий клас-заплатили за комплект зошитів 800 грн,школа у Саксаганському районі.Навіть натяку на зошити від ровної влади не було,ви що? В школі укриття з підвалу обаштували,навіть папаша сам приїхав харьою торгувать,перший міський знімав сюжет днів 7-10 назад. Але все одно декілька днів тому ровний повідомив офіційно,що діти знову будуть навчатись дистанційно. Син йде у 8 клас-також майже не навчався останні роки-то ковід,то війна.Молодша весь перший клас була на дистанційці,думали цей рік хоча б на змішаному,бо й однокласників геть не знає-але нажаль...Ой,аби діти живі були...Бо як подумаю,що на вул.Українській,в школі навпроти розбомбленого дому,були б діти-скільки б янголят постраждало,адже прильоти були без тривоги(((( Або в технікумі на площі((
Ліплю вареники• 29 августа 2023
Ответ для-Ань-
Какую, например?
Метровий сантиметр• 29 августа 2023
Как же грустно без довоенных тем перед 1 сентября... В чём поведёте ? Что купили?сколько потратили?вы цены на цветы видели?
Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляПросто гостья
Так, прольоти до сигналу тривоги. Ще рік не почався а вже і школи мінували, сьогодні дитячі садки і суди. І от мені цікаво, якщо тривога і повідомлення про мінування, куди дітей? Перед війною, коли часто були ’жартівники’ діти на вулиці в мороз стояли, і не всі могли одразу забрати, і в школу не можна, і додому не відпускали самих, бо першачками були.
Просто гостья• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
вчитель немає права відводити дітей в укриття в ’замінованій’ школі-тільки виводити за територію школи та/або відпускати по домам,і самій їхати додому,щоб проводити дистанційку.Це наша вчителька розказала мені алгоритм,якого їх зобов´язали притримуватись,якщо б була змішана форма
Просто гостья• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
В мене син був у 6 класі,але нам ’пощастило’-прокинувся з височенною температурою 18 січня 22 року-у перший день мінувань.І прохворів аж до карантину,який оголосили за тиждень до війни.А мала ще тоді в садочок ходила-також хворіла разом із старшим.Так що нас тодішня халепа обійшла стороною.
Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляПросто гостья
Ага, і доїхати/добіжати/долетіти мабуть повинна за 15 хв
І вже вести онлайн одразу. Тобто і для онлайну бути готовим (презентації, таблички і т.д.), і до офлайну друкувати/писати/малювати, і за дітей відповідати, і доступ забезпечити, і фото/відеозвіти надати, і станцювати/сплясати
Універсальні солдати якісь
Пусин Кукин• 29 августа 2023
Несколько дней назад написали заявление на дистанционку. Никто ничего не скрывал. Всё озвучено заранее. Харьков.
Просто гостья• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Універсальні солдати якісь
ага,а уявіть-школи помінували,вчителька поки вивела,поки роздала дітей батькам,поки добралася додому ( в інший кінець міста в нашому випадку) ,почала онлайн і тут або тривога,або блекаут або ще щось...То взагалі б ніякого навчання не було б...То може для нас і краще поки що дистанційка-діти хоч якось вчитись будуть...
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Какую, например?
Наприклад ’дарують’ відсталим країнам вакцини, у яких закінчується термін придатності. Україні теж дали поліовакцини, тому організували додаткову поліовакцинацію українських дітей (крім календаря щеплень, додатковими дозами щепили дітей, у котрих пройшло більше 2 тижнів від планової вакцинації по календарю щеплень).Єдина тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1246984
Мої повідомлення: https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-25905027
автор Не вмію заміряти • 29 августа 2023
Всім дякую за відповіді. Навчання у нас 100% буде очне в цьому навчальному році. Це підтвердив не лише класний керівник, а й департамент освіти. Але що, де, як - нічого достеменно не відомо