Не вмію заміряти• 28 августа 2023
Батьки школярів, хочете прикол?)
Завтра вівторок. До початку навчального року лишається три дні.
Директор досі не повідомив класному керівнику про те, де наші діти будуть перебувати на випадок тривоги (у школі укриття немає, в минулому році наш клас взагалі був на дистанційному). Також досі не повідомили, в якому форматі буде проходити перше вересня та який розклад уроків буде.
Цікаво, ми одні такі чи є ще такі «унікальні» школи/класи?
Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
З того, що Ви перерахували, то спитати можна було за кількість місць. І ще про підручники/зошити/збори. Класний керівник надав би відповідь у групі класу.
Все інше ще не складено, то і повідомляти нічого.
Якби ж надали відповідь. В групі постійно пишуть: ’як дізнаюсь повідомлю’ чи ’на наступному тижні буде відомо’. Дата зборів не назначена. Я так розумію, що наради будуть 29-30 серпня, де будуть вже вирішувати все, і лише потім нас зберуть
Элька-Карамелька• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ну, не пощастило вам з класним керівником.
Педради зазвичай 30 серпня.
ОдинРазНадетое• 29 августа 2023
У нас шкооа, я вчитель, розклад готовий вже, укриття готове.Той рік всі вчились очно, а хто бажав: сімейне або консультації онлайн ввечері.
Гпд було в тому році до 19.00, гуртки працювали.
А знаєте, а батькам все одно не вистачає чогось весь час...Хочуть щоб додому ходили к кожному індивідуально і коли дитина виспалась.Можна ще обід зготувати для мами чи посуд нашвидкоруч помити...бо за ´ що вони отримують гроші’...
Ответ дляПилосмок працює
Вибачаюсь.
А що таке ’школа метро’?
Телевізор не дивимось зовсім. Тому навіть не уявляю що це.
А що таке ’школа метро’?
Це на станції метро, де були підсобні приміщення, переобладнали все. Поставили парти, зробили рекуперацію повітря, освітлення, туалети. І там будуть вчитися молодші класи. З вчителем. Офлайн. Але тільки основні уроки, фізра та мистецтво - вдома. Там буде ще психолог, тьютор, охорона, щоб ніхто не зайшов та не вийшов.
Це у Харкові зараз єдиний варіант вчитися офлайн, окрім приватних шкіл.
Ростки жимолости• 29 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
А в чем заинтересованность школы , чтоб не свалили? Ладно, в частной - деньги, а в государственной?
Так само. Гроші ходять за дитиною. Зп персоналу.
Ростки жимолости• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ага, і доїхати/добіжати/долетіти мабуть повинна за 15 хв
І вже вести онлайн одразу. Тобто і для онлайну бути готовим (презентації, таблички і т.д.), і до офлайну друкувати/писати/малювати, і за дітей відповідати, і доступ забезпечити, і фото/відеозвіти надати, і станцювати/сплясати
Універсальні солдати якісь
У нас година від початку оголошення чи тривоги, чи чогось іншого.
Пилосмок працює• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Дякую за пояснення.
Це жесть. Схоже на фільм жахів. Але останні півтора роки не можу позбавитись від відчуття, що це все фільм жахів. Тримаймося.
Ответ дляПилосмок працює
Дякую за пояснення.
Ага, є книги ’Вселенная метро’, там про постапокаліпсис, як людство жило у метро. Дуже схоже. Але головне для мене, що дитина хоче у метро вчитися. Вона хоче їздити на ескалаторі, хоче спілкуватися з однолітками. Для неї це цікаво. А там подивимось. Треба пробувати. Але я вже багато сліз пролила. Мені її так шкода. Нас усіх шкода. Але треба бути сильними заради дітей, заради перемоги. Але з кожним днем все складніше.
Леді Душка• 29 августа 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Это где?
Маленький городок Днепропетровской обл.
Рожки-да-ножки• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Харьков!!! ❤️ Я тебя ❤️ люблю!!! ❤️❤️❤️👍 )
Рожки-да-ножки• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
А Вы знаете как я люблю? Особенно после полутора лет ВПО в Тернополе. Даже раненый Харьков, даже без кучи людей, даже с забитыми фанерой окнами - это город с душой, с перспективой, с интеллектом.
Я думаю люди которые пишут - ой какой ужас учеба в метро!
Это из городов где нет метро ) мне смешно такое читать)
У меня сын , балдеет от метро. Он узнает все станции просто по одной клеточке рисунка.
Он знает все поезда, названия сборки итп
Знает где их депо как они спят моются выезжают, как проверяют машинистов перед работой.
Все про рельсы. Туннели.
Все помещения, скрытые и явные.
Но мы в частной школе, не говорю ему что обычные в метро будут учится)
Хотя он по классу уже не проходит для метро.
Все про рельсы. Туннели.
Все помещения, скрытые и явные.
Ответ дляРожки-да-ножки
Все про рельсы. Туннели.
Все помещения, скрытые и явные.
Все про рельсы. Туннели.
Все помещения, скрытые и явные.
Не говорите, но вроде Терехов на собрании сказал, что на остальных станциях метро тоже будут строить и можно будет в середине года туда перейти всем классам, с 5 по 11.