Не вмію заміряти• 28 августа 2023
Батьки школярів, хочете прикол?)
Завтра вівторок. До початку навчального року лишається три дні.
Директор досі не повідомив класному керівнику про те, де наші діти будуть перебувати на випадок тривоги (у школі укриття немає, в минулому році наш клас взагалі був на дистанційному). Також досі не повідомили, в якому форматі буде проходити перше вересня та який розклад уроків буде.
Цікаво, ми одні такі чи є ще такі «унікальні» школи/класи?
КвартираЧья• 28 августа 2023
Київ. 8кл написали друга зміна орієнтовно в 12, тижні очно/онлайн. Дистанційного навчання немає. В 6кл ще не написали. В школу в понеділок 4го
Ответ дляХикориДикори
Це десь в одному місці для усіх класів чи по різних станціях розкидано?
Поки станції всього 2. Першачки вчаться 3 дні на тиждень (основні предмети), а два рази на тиждень - онлайн. З 9 ранку до 12.
На перервах ЮНІСЕФ буде щось проводити цікаве. Подивимось. Вже з наступного понеділка починаємо. Можу потім тут розповісти як воно буде, але небагато, бо донька не дуже мене подробицями балує.
ХикориДикори• 28 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Давайте, цікаво буде почитати.
Мадам Подлинник• 28 августа 2023
Сегодня спросили, кто будет брать учебники и все) и сообщили, что в пятницу уроки будут. Какие - хз)
Пацелуйнитуда• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
Вас ждёт сюрприз в виде дистанционки, а не сообщают, что б не свалили в школу, где очное. У нас так, учителя знают, что дистанционка, но родителям запрещено это озвучивать до 31го числа
а де саме дистанційна?
Одяг та сумки• 28 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я теж так подумала, що КР
Теж нічого не відомо, ні зошитів, ні підручників, ні зборів. Повний 0 інформації. Але я вже морально готова на дистанційну, тому все одно
КР це дно (я про владу) - про зошити невідомо так як на них кошти місто виділило!, але куплять батьки за свій кошт - томущо після скандалу з брущаткою- Третячка вирішила не витрачати на це кошти, так як щоб не було ще скандалу. І вишня на торті! - кошти цільові їх на ЗСУ та на щось інще неможна витратити- питання куди підуть кошти? У чию кишеню. Якщо вам вдруг дадуть зошити з міського бюджету- наишіть мені будьласка. але це 1 %
Капуста Маша• 28 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Ми йдемо в 3-й клас, жодного разу не видавали за рахунок бюджету
Про те, що влада в місті 💩 це відомий факт. Що батько, що синок. Самі придумали собі посади і крутять як хочуть
Чекаю завтра• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
Вы учитель?) Или в районо работаете?) расскажите ,что знаете
МояХатаЗкраю• 28 августа 2023
Ответ дляOrganic
Капец...
Леді Душка• 28 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
якшо укриття нема, то і школа не може працювати, нажаль ( так шо дистанційне в такому випадку то накраще. У нас в місті позєднували школи, і той формат навчання шо пропонують для дітей то просто....
У нас все лето школа и пара садиков готовились, рыли дополнительные укрытия, запасные выходы, работы шли и в субботу, воскресенье.
Глубоководная селедка• 28 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Боже. Всего три дня осталось.. Надо хоть тетради купить...
Інтелект вже даже на жовтень оплатили ))
Рожки-да-ножки• 28 августа 2023
А мы в Оптиме, не можем в личный кабинет чего то зайти...
Все оплачено, подписано. Завтра в поддержку напишу
Рожки-да-ножки• 28 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Это где?
Не стесняюсь• 28 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
У нас дистанционка, 8 класс, дочь учится сама с 1-го класса. .. Я вообще забыла, что школа на носу...
Глубоководная селедка• 28 августа 2023
Ответ дляПростоИра
А ви не знали , що немає в школі укриття? Якщо вам треба офлайн перейшли би в іншу школу де воно є, якщо хочете онлайн тоді питань немає 🤷♀️
1.5 года война, а родители должны на ромашке гадать-распилят бюджет или бомбоубежище строили...у нас в дороги и мосты в месяц миллиарды зарывают, а родители не вкурсе чем руководств о школы занимается...))
Одяг та сумки• 28 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
моя дитина теж до 5го не одного зошиту не отримала, але на них кошти і не виділяли. А в КР там так влада цікава- то Ровний за рашу був. а як до міста не дойшла раша так переозувся швидко. ТАке місто з великим бюджетом, а на вигляд як дира. Як їздимо туди то як древній век. Тої же Марцуполь - цаца була, майже такий сами город. ну да ладно
графиняВишенка• 28 августа 2023
Ответ дляКров з молоком
Киев, все после 30, какая смена, расписание и тд
Аналогично. Вечером 30го обещали информацию.
Глубоководная селедка• 28 августа 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А ми чекали і вирішили повертатися за кордон,хоч і не хотілося
Аналогично!
Ліплю вареники• 29 августа 2023
У нас ещё не известно в какую смену дети будут учиться. Ни учебников, ни собраний. Всё меняется очень быстро, чего заранее нервничать. Купите пару тетрадей и всё.
Хвігура мічти• 29 августа 2023
У нас тоже тишина. Правда сказали, что учебники пришли все или почти все на школу. 6 класс. Хоть это радует.
Ліплю вареники• 29 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
Какой город? У нас тоже 6 класс НУШ - сказали не ждите. Можете сами купит.
Хвігура мічти• 29 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Черкассы. У нас тоже до последнего молчали. Точно было известно только за зарубежку (ее, кстати, напечатали на всех за зарубежный грант). Вот сегодня сообщили, что пришли и остальные учебники. Ждите, если ничего ещё не покупали, то подождите немного.
Лагшмивара• 29 августа 2023
Розкладу нема. Але уже точно знаємо, що буде змішана форма навчання (тиждень очно-тиждень дистанційно). Дві зміни. Старша дитина в 2 зміну, менша в першу. Очно на постійній основі тільки перші класи...
Мию вікна у мороз• 29 августа 2023
У нас похлеще, 4дня,а выяснилось ,что надо обои клеить и у учителя не на чем сидеть,надо скидываться....зато барабаны в убежища покупали...
Благоуханочка• 29 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
У нас так само.
Книжки ніби прийшли. І тиша.
А ні, Гугл опитування потрібно пройти, дані дитини, стандартні.
Книжки ніби прийшли. І тиша.
Хвігура мічти• 29 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
У нас так само.
Книжки ніби прийшли. І тиша.
Ну эта тишина меня немного пугает. Потому что все равно же администрация школы уже все точно знает, готовит классы или не готовит. И расписание уже хоть примерное, но есть. Чего молчать. Ну я понимаю, что официально приказа министерства ещё может не быть, но хотя бы предварительно. Хотя наверняка и все приказы уже есть к этому времени.
Педсовет? Ну педсостав все примерно ж уже знает и до педсовета
Последний вагон• 29 августа 2023
Ответ дляНе гоню
Запорожье, вообще без тайн - дистанционка. Вопрос будет ли та учеба между тревогами...
Миколаїв так само.Ще в середні літа вчитель повідомила, що дистанційне навчання
Благоуханочка• 29 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
Ми минулого року бились/бились/бились. Це треш, я замучилась. Будемо знати, тоді будемо думати. Бо в нас специфічний директор. В іншій школі, що поруч взагалі сховища нема. Далеко водити не варіант. Та й взагалі, тільки декілька шкіл в місті в цьому плані поводять себе нормально.
Мене напружує, але завчасно ’боротись’ не хочу, потім виставляють типу- а а а не було достатньо інфи, а ви кіпішували.