Не вмію заміряти• 28 августа 2023

Батьки школярів, хочете прикол?)

Завтра вівторок. До початку навчального року лишається три дні.
Директор досі не повідомив класному керівнику про те, де наші діти будуть перебувати на випадок тривоги (у школі укриття немає, в минулому році наш клас взагалі був на дистанційному). Також досі не повідомили, в якому форматі буде проходити перше вересня та який розклад уроків буде.
Цікаво, ми одні такі чи є ще такі «унікальні» школи/класи?
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Какую, например?
https://stopworldcontrol-com.translate.goog/childr...

Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляПросто гостья
ага,а уявіть-школи помінували,вчителька поки вивела,поки роздала дітей батькам,поки добралася додому ( в інший кінець міста в нашому випадку) ,почала онлайн і тут або тривога,або блекаут або ще щось...То взагалі б ніякого навчання не було б...То може для нас і краще поки що дистанційка-діти хоч якось вчитись будуть...
Тому я одразу писала на онлайн, бо здогадуюсь як це буде
Племінниці закінчувати 11 клас, то казали, що якщо змішана буде, то в 9 і 10 два уроки онлайн, після 12 в школу на другу зміну, і до 16:45. А ще потрібно готуватися до ЗНО, є репетитори, домашні завдання. То сестра також писала на онлайн, щоб хоч якось планувати
Просто гостья• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
дурдом((( ну,я писала на змішане,бо в школі облаштували величезне дебеле укриття,молодша дитина взагалі весь перший клас онлайн провчилась,а старший від рук відбився-за останні 4 роки постійної дистанційки взагалі цікавість до навчання втратив(
Невісточка ж• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Є ми. Я мама майбутньої першокласниці. Тільки сьогодні добилася, щоб мене додали у групи телеграм.
Подавала документи до однієї школи, потім почула про навчання у метро. Вирішила, що спробуємо. Всі заяви писала, але моя школа все мені не казала куди подавати документи, щоб навчатись у метро. Сказали зошити друковані купити, бо по нуш вони всі однакові. І тільки в минулий четвер сказали куди подавати документи на навчання у метро. Я пішла подавати, мене перекинули до іншої школи. Сьогодні ледь-ледь добилася, щоб у групу додали. А там вже всім і підручники видали, і віршики на 1 вересня, і зошити замовили (зовсім інші ніж я купила). Тепер буду купувати ще зошити, завтра за підручниками і хочу, щоб віршик дали, бо моя хоче розповідати і каже, що образиться, якщо всі будуть, а вона ні.
P.S. А ще в першій школі, в яку я подавала, вчителька українською пише: ’Це я случайно вам написала’, а в школі-метро пише: ’нажаль’. І як ці вчителі дітей вчать? І це гарні школи за рейтингом, в центрі міста, вчителі вищої категорії.
А що з нажаль не так?
Тюрюнь_Тюнь• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Якби 6 клас я б і не думала про метро. Друзі є, рука поставлена, є розум, щоб руку на ноутбуці в зумі підіймати і слухати вчителя. Моя ж... Пише знизу, неуважна за компом (пробувала англійську - не зайшла), однокласників не буде знати онлайн.
Світло там розробляли з офтальмологами, та й денного у нас у квартирі недостатньо взимку, треба електричне. А про холодно... Там закупили стільки генераторів, щоб температура була однаковою зимою, восени і весною: 22 градуси. А ось в мене вдома можуть опалення виключити і генератор у квартиру не поставиш. Та й, якщо не сподобається, то в будь-який час на онлайн підемо. А якщо сподобається? Не спробуєш - не дізнаєшся.
В метро это конечно жесть, я б не отдала
Тюрюнь_Тюнь• 29 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
А що з нажаль не так?
Я тоже не поняла, стыдно
Файна дівка• 29 августа 2023
У нас пед собрание 31 ,в четверг вечером мкажут

Кривая спроса• 29 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В смысле в метро учиться?
В Харькове оффлайн в гос. школах только в метро планируется на данный момент. Что в общем-то логично, учитывая время подлета. Не на платформах, конечно. Обещали оборудовать подсобные помещения.
Пилосмок працює• 29 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Вибачаюсь.
А що таке ’школа метро’?
Телевізор не дивимось зовсім. Тому навіть не уявляю що це.
Коренная киевлянка• 29 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
А що з нажаль не так?
’На жаль’
Organic• 29 августа 2023
Ответ для-Ань-
Так, на КІЛЬКІСТЬ дітей. А підступні педагоги, крім кількості дітей, ще й зливають персональні дані кожної дитини.
https://eo.gov.ua/dii-zakladu-osvity-koly-batky-ne...
Не несите чушь. Персональные данные обрабатывает и вносит в курс ’школа’ секретарь. Педагоги не имеют к ней доступа
Элька-Карамелька• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я теж так подумала, що КР
Теж нічого не відомо, ні зошитів, ні підручників, ні зборів. Повний 0 інформації. Але я вже морально готова на дистанційну, тому все одно
В КР вже все відомо, і в новинах написано. Навчання онлайн в усіх школах і рекомендують консультації у школі офлайн.
Показушница• 29 августа 2023
Для дистанционщиков должны были сформировать отдельный класс - тишина до сих пор
Ни расписания ни даже времени уроков, ни даты начала занятий, выкатили новость что офлайн начинается с 04.09, про онлайн учитель отвечает «не знаю»
Элька-Карамелька• 29 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
КР це дно (я про владу) - про зошити невідомо так як на них кошти місто виділило!, але куплять батьки за свій кошт - томущо після скандалу з брущаткою- Третячка вирішила не витрачати на це кошти, так як щоб не було ще скандалу. І вишня на торті! - кошти цільові їх на ЗСУ та на щось інще неможна витратити- питання куди підуть кошти? У чию кишеню. Якщо вам вдруг дадуть зошити з міського бюджету- наишіть мені будьласка. але це 1 %
Про зошити перший раз взагалі чую. Звідки інфо, бо дійсно цікакаво?
Статус Ква• 29 августа 2023
Киев. Расписания ещё нет, про 1 сентября тоже тишина. С укрытием проблем нет. Прошлый учебный год дети туда ходили - было всё отлично.
Лукава_Кiшка• 29 августа 2023
Нам теж ще нічого не сказали за процес навчання, зате батьківський комітет вже активно збирає гроші на подарунок класному керівнику на 1 вересня. Бо це 5 клас,нова вчителька.
-Ань-• 29 августа 2023
Ответ дляOrganic
Не обов´язково. Кого напрягуть - той і вносить. В вашій школі це секретар, в іншій школі вчитель іеформатики чи ще якийсь корисний ідіот.
Нетутешня• 29 августа 2023
Автор , а нас до сих пор не проинформировали зачислена ли дочка в школу , какие будут действия во время тревоги , есть ли укрытие , какой формат учебы. Поэтому решили остаться со своей школой .
И да, в школу ходили , только за август 4 раза, никто ничего не знает .
Деловитая• 29 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Боже. Всего три дня осталось.. Надо хоть тетради купить...
Тож нифига не купили

Деловитая• 29 августа 2023
Ответ дляOrganic
Вас ждёт сюрприз в виде дистанционки, а не сообщают, что б не свалили в школу, где очное. У нас так, учителя знают, что дистанционка, но родителям запрещено это озвучивать до 31го числа
Нам наоборот сказали что очно,кому нужно динстанционка тот может переходить в другую школу
Деловитая• 29 августа 2023
Ответ дляФсеСама
Розслабтесь, більше, 5 днів))) 1 вересня в п´ятницю, а там вихідні. Теж на вихідні буду купувати все
О, спасибочки за совет добрый человек, прекрасный совет купить все на выходных,у меня 8 класс правда,все, дальше тема не интересно.
Yuliya-23• 29 августа 2023
Ответ дляKaVika29
В нас вже же завтра пробний урок . Знайомство, видача підручників .
пробний урок,це шось нове
Успокойся_Успокойся• 29 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
А в чем заинтересованность школы , чтоб не свалили? Ладно, в частной - деньги, а в государственной?
меньше детей - меньше классов - меньше ставок учителям
Успокойся_Успокойся• 29 августа 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Всім дякую за відповіді. Навчання у нас 100% буде очне в цьому навчальному році. Це підтвердив не лише класний керівник, а й департамент освіти. Але що, де, як - нічого достеменно не відомо
....
Yuliya-23• 29 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
цілком розумне рішення
Советничаю тут• 29 августа 2023
Ответ для-Ань-
Наприклад ’дарують’ відсталим країнам вакцини, у яких закінчується термін придатності. Україні теж дали поліовакцини, тому організували додаткову поліовакцинацію українських дітей (крім календаря щеплень, додатковими дозами щепили дітей, у котрих пройшло більше 2 тижнів від планової вакцинації по календарю щеплень).Єдина тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1246984
Мої повідомлення: https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-25905027
Так це я памятаю. Був театр абсурду просто з тими краплями. Я відмовилась.
Покращена• 29 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ахах це точно. В цьому році нічого не купуємо...
Звоночек• 29 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Я еще документы не отнесла!
Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Про формат так, а про організацію в самій школі ні. Деякі батьки написали заяву на онлайн з додатковими консультаціями. А про те скільки їх буде, як, коли, та інформування батьків про порядок дій на випадок НС. Нам не назвали навіть кількість місць в укритті.
Старшокласники самі ходять, а молодша школа ні. Батьківських зборів не було, за зошити/підручники також.
Питання саме про це було. А про формат повідомили на тому тижні
Элька-Карамелька• 29 августа 2023
Ответ дляКапуста Маша
З того, що Ви перерахували, то спитати можна було за кількість місць. І ще про підручники/зошити/збори. Класний керівник надав би відповідь у групі класу.
Все інше ще не складено, то і повідомляти нічого.