И_В_офигительных_штанах• 28 августа 2023
Болять суглоби чи м´язи. Який лікар
Вже більше 10 років мене болять кіски. На ногах в основному, рука пам´ятаю так боліла, що я трубку телефонну не могла піднімати, працювала тоді сектерарем. Але це було зимою.
Потім почали тазові вже кістки боліти і протягом року. Але я завжди не маю часу на своє здоров´я.
Зараз болить нога, і вже так сильно, що ходжу через біль. Зранку менше, на вечір сильно. Може це щось інше, бо так ніби на сідниці і віддає у всю ногу, але наче й в бедрі
Одним словом я сама не можу зрозуміти звідки біль і чи це те, що завжди чи щось нове.
Хочу піти до приватника. До кого йти, так, щоб одразу попасти до потрібного?
Але, будь ласка, по суті, без страшних історій, що це може бути щось дуже серйозне, бо я дуже тривожна людина)
Поторописька• 28 августа 2023
Флеболог, ендокринолог, ревматолог, невролог - причини різні можуть бути
Та прям багіня• 28 августа 2023
Тривожні б вже бігли 10 років тому по лікарях та аналізах) Де ж ви тривожні?)
Пішла б до інфекціоніста/ревматолога/невропатолога.
Партизанка• 28 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Яка причина по ендокринології?
ГендиреХтор• 28 августа 2023
Ревматолог скоріше, але може і ортопед, невролог також не виключено.
Треба почати.
И_В_офигительных_штанах
• 28 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Ендокринолог в мене все ок було, 2 роки тому правда, але все ж.
Флеболог читаю тільки нижні кінцівки, це вже вузький спеціаліст.
Лиш лось вибрати невролог чи ревматолог. А, ще ортопеда радили.
Поторописька• 28 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Яка причина по ендокринології?
Аіт чи гіпотеріоз наприклад
И_В_офигительных_штанах
• 28 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Треба почати.
Я постійно дітьми займаюсь, в них щось купа болячок. Так дістало це все. І страшно йти щось почути, якийсь діагноз, але завтра буду дзвонити записуватись, починати щось робити, бо 38, а вже розвалююсь
Партизанка• 28 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Аіт чи гіпотеріоз наприклад
І від цього болять ноги?
ГендиреХтор• 28 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дітям потрібна здорова мама, 38 дуже рано розвалюватись, приділіть своєму здоров´ю час.
Поторописька• 28 августа 2023
Ответ дляПартизанка
І від цього болять ноги?
Так ще й як, і руки теж
Свезло так свезло• 28 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Автор - з ногою то швидше за все запалення сідалищного нерва - воно віддає в ногу - з цим до невролога. А все решта то ідіть по всіх лікарях і аналізи поздавайте бо то не жарти
И_В_офигительных_штанах
• 28 августа 2023
Ответ дляПоторописька
Аіт чи гіпотеріоз наприклад
Навіть не буду гуглити ці діагнози. Лікується хоч?
И_В_офигительных_штанах
• 29 августа 2023
Ответ дляМилабуга
А с сахаром у вас что, диабета нет? При нём такое бывает.
Думаю колись буде, бо в мами є. Але не було ще до війни, хіба на фоні цих стресів постійних, вже є.