Гжегож Бженчишчикевич• 28 августа 2023
Шукаю гарного ветлікаря в Дніпрі
Порадьте
Бува і таке• 28 августа 2023
Яка проблема? Бо є таке поняття як спеціалізація. Лівий-Правий берег?
Лівий Локіть• 28 августа 2023
0677376612 Ольга.
Мне когда-то здесь (на форуме) советчица давала номер.
Дідова баба• 29 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Гарного вам яркого шатена- брюнета))
Скільки можна вже... Гарний це не лише красивий, а ще й добрий фахівець у контексті.
Невже показувати свою необізнаність смішно?
’2. Який має позитивні якості або властивості, цілком відповідає вимогам, заслуговує схвалення. Робота була така гарна, така чиста, колесо було так штучно зроблене, наче, його зробив справжній майстер (Нечуй-Левицький, 11, 1956, 171); Видання, щодо друку — дуже гарне, ясне, без помилок (Панас Мирний, V, 1955, 429); Вам сміх, мені гостинців в´язка. Чи гарна моя казка? (Леонід Глібов, Вибр., 1957, 152); Вона завсігди приносила з дому гарну їжу: пиріжки, перепічки, коржі тощо (Борис Грінченко, I, 1963, 356); — Я «винайшов» дуже гарну польову стежку від млина ліворуч (Ірина Вільде, Пов. і опов., 1949, 150);’