Бжоли-бандерівці• 29 августа 2023
Сон мамі, що бачила мене дитиною і в мене з 4х перснів один украли
Дівчата, хто знає як сни розбирати? Мамі приснилось. Ніби бачить мене ще в дитинстві (мені здається для мене це недобре), і в мене було 4 персні дорогих, справжніх, і тут з´ясовується що хтось у мене 1 перстень видурив, забрав. Починають мене питати хто, як, а я нічого не можу пояснити бо мала і сама не розумію як сталось.
Що то може значить? Дуже переживаю. У нас тиждень тому дядько раптово помер... Всі пригнічені. І тут ще такий сон.
Реанимация• 29 августа 2023
Покійний дядько тут ні до чого.
Ваша мама переживає за вас, підсвідомо, але відчутно. Вона не впевнена у вашому виборі партнера і життєвого шляху. Можливо, для сумнівів у неї є вагомі причини.
Бжоли-бандерівці
• 29 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Покійний дядько тут ні до чого.
В мене немає нікого. Розлучена років 5 вже, нікого немає і не шукаю. І дітей на жаль немає.
Бжоли-бандерівці
• 29 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Хороший сон,не бойтесь
Дякую. Читала колись, що якщо матері доросла дитина сниться малою, то та дитина може померти або захворіти...
За ким я буду?• 29 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Нет))))
Реанимация• 29 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну от -- самотність. Чоловік, який зник з вашого життя. Відсутність дітей. Мамі важко сприймати реальність, яка абсолютно не співпала з її очікуваннями і мріями щодо вашого майбутнього.
Бжоли-бандерівці
• 29 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Він не зникав, я сама зникла. Та мама і не переживає наче, бо знає що краще одній ніж з ким попало. А там хз що в неї на думці, звісно
За ким я буду?• 29 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Смотрите,сон в котором вы умираете или болеете к долгой жизни и выздоровлению,сон в котором ваш супруг вам изменил-к укреплению отношений ваших,сон ребенок-к хлопотам-мальчик к приятным,девочка -к неприятным,но несерьезным;сон в котором у вас украли что то ,это знак,что высшие вам что то простили
Реанимация• 29 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Не сперечатимуся, це ваше життя і ваше право трактувати події так, як вас психологічно буде комфортніше. Ви праві,кажучи, що ніхто не знає, що на думці у вашої мами -- душу і почуття іншої людини, навіть кровного родича, повністю зрозуміти неможливо. У кожного свій шлях і свої емоції.
Єдине скажу впевнено, такий сон нічого поганого не віщує. Парадокс, але сни ’до біди’ зазвичай дуже позитивно емоційно забарвлені. Дівчата-читачки, котрі так би мовити ’в темі’ тонких матерій і практикують магію, зрозуміють що я маю на увазі.
Бжоли-бандерівці
• 29 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую!
Бжоли-бандерівці
• 29 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую Вам 🙏
В танке• 29 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Какую ересь вы читали... Дети в любом возрасте могут снится своим мамам маленькими. Это означает, что вы наивная, и кто-то обманом у вас ну не в прямом смысле что то украдёт, но как то вас обдурит, пообещает и не выполнит. Плакать будете