Пургену мне• Изменено 29 августа 2023
Хто купував кліпи на басейн в Спортлайф. Зайдіть, будь ласка
Цікаво, якщо взяти кліпи на дорослого та дітей - чи матимуть право діти відвідувати/знаходитись в ігровій кімнаті?
І ще хотілося б уточнити, чи мають право такі відвідувачі перебувати в басейні під час групових занять? Тобто, займатись разом з усіма
Нафаня Маня• 29 августа 2023
Ну в додатку де запис на групові заняття є позначка з якими клубними картами можна, а з якими доплата чи щось таке. Подивіться, а краще спитати на рецепції.
Вічний двигун• 29 августа 2023
А нащо купувати кліпи, чи не дешевше взяти з басейном? Тоді все, пов´язане з басейном доступно. Тільки індивідуальні з тренером платні.
Пургену мне
• 29 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
В нашому місті можна брати лише річні абонементи ( А це не дуже прийнятно зараз, так як є деякі плани на виїзд