Кудлата хмаринка• Изменено 29 августа 2023

Як зробити ліниве хачапурі із лаваша без яєць

Дивлюсь різні відео з лінивим хачапурі із лаваша, там лаваш обмазують сумішшю молока і яєць. Я не хочу додавати яйця, не можу їх їсти, але не обмазувати хачапурі не можна, бо лаваш сильно сохне при випічці з ним. Чи можна змастити лаваш просто молоком, хто пробував?
Хто готує, напишіть, будь ласка, чим змастити лаваш в лінивому хачапурі, щоб не використовувати яйця?
волосатое стекло• 29 августа 2023
проблема віку
зробіть один да й будете знати

Томатико• 29 августа 2023
А чего нельзя сделать не ленивое хачапури? Просто добавить курочку, салат, огурец, морковку, соус. Это разве сложно? Зачем вам те яйца с молоком?))
автор Кудлата хмаринка • 29 августа 2023
Ответ дляволосатое стекло
проблема віку
зробіть один да й будете знати
Я запитую в темі про випічку у тих, хто готує і розбирається, навіщо насмішки.
Ответ дляТоматико
Начинка буде творог і сир, з м´ясом і овочами складно.
волосатое стекло• 29 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
а хто насміхається? ви вже б 10 раз зробили той лаваш без порадниці і знали, чи сухий він чи ні.
Томатико• 29 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А что сложного? Отварила грудку, завернула с овощами и соусом. Легкотня. Это вы все усложнили, еще и на форуме уточняете. Я б уже сделала его.
волосатое стекло• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
тут мушу вступитись за автора - те, про що ви кажете не має ніякого відношення до хачапурі взагалі. автор не питала - що можна завернути в лаваш. вона хоче зробити ліниві хачапурі з лавашу.

Ответ дляТоматико
Я не розумію, чому мені не відповідають по темі, а щось нав´язують, я ж не ви, у мене вдома умов майже ніяких і холодильнику і курячої грудки немає, а ви робите на основі себе висновок, що вміи це легкотня.
Ответ дляволосатое стекло
Дякую, а то і правда зазвичай тут іншим в темах нормально відповідають про випічку, а до мене чомусь так поставились.
Десь так, але...• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
Хіба це хачапурі?)
Томатико• 29 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
При чем здесь навязывают? Есть традиционное хачапури, с мясом и овощами. То, что вы делаете это какое-то месиво. И если вам об этом говорят, то еще возмущаетесь. Фу, какая вы неприятная...
волосатое стекло• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
а є традиційні хачапурі з сиром. і зараз є рецепти з лавашу, які називають ліниві хачапурі.

ви вже як така хазяйка, то краще б про рецепт тіста для хачапурі написала, а не про те, що можна завернути в лаваш
Сусановна• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
А у вас про це хтось питав ? Месиво- не месиво не ваша справа. І неприємна тут ви
Света С Приветом• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
Так это не хачапури уже, а шаурма.
Света С Приветом• 29 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
С молоком лаваш может раскинуть.
Яйца же для того, чтоб всё держалось вместе, а молоко с этим не справится. Я так думаю.
Карамелька• 29 августа 2023
Купите в АТБ семена льна, ложка на стакан кипятка и поколотить, можно им заменять яйца запросто.
Карамелька• 29 августа 2023
В Атб, потому что там самый классный лен, толстенькие семечки и очень клейкие.
Угги_в_горошек• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
Традиционные только с сыром, какое ещё мясо и тем более овощи
Томатико• 29 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Стыдно признаться, я перепутала с шаурмой. Сорри) Просто автор о лаваше писала и у меня сразу образ шаурмы с курочкой возник)

Угги_в_горошек• 29 августа 2023
Ответ дляТоматико
Клептоманка• 29 августа 2023
Просто обжарьте на сухой сковороде, зачем в 35 включать духовку