Дай подивлюся• 29 августа 2023

Клаудиа Шиффер в 53 года. Что с фигурой?

Вот увидела свежие фотки.
Ну как бы для 53 лет хорошо, но для бывшей супермодели...почему-то исчезла грудь, хотя всегда присутствовала.
Талия так себе, ну и форма ног как для красотки не очень.
( И да, лично от меня - слишком белые волосы, дешёвый такой блонд именно здесь).

Может просто нет смысла быть идеальной, если тебе до сих пор платят сотни тысяч за съёмку плюс есть фотошоп?
LudaSHS• 29 августа 2023
Ответ длягодовасик
А что обозначало тру-тру? Типа лошадь?
Тогда писали ноги Х, ставила их так, в сми 90 х это читала в журналах.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляКукусики
Удалено администрацией...
Я думаю, моє покоління буде так повально виглядати в 53, враховуючи, як зараз за собою стежать 40-річні.
Ну можливо ті, хто себе запустять і не будуть
Злюка бобер• 29 августа 2023
Погано виглядає?
Справді?
Я часто бачу дівчата щойно після школи гірше виглядають: попа в целюліті, живот.
А вона красуня. І зовнішність не як під копірку
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Нет, только вам можно видеть несуществующие недостатки)
Ви праві!
Бриджит_Фрикандо• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ви праві!
Алилуйя
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Алилуйя
Таки я бачу те, що не бачать інші)
Ось така я.
Мию вікна у мороз• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ось! Я про це й подумала. Мабуть, якісь речі змінити неможливо.
Неможливо, завжди буде видно помітну різницю у фігурі 20-річної та 50-річної при +/- однакових параметрах та за умови відсутності серйозних або специфічних захворювань.
Бриджит_Фрикандо• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Таки я бачу те, що не бачать інші)
Ось така я.
Удалено администрацией...
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Погано виглядає?
Справді?
Я не писала, що погано виглядає. Є певні моменти, що можна було б або приховати, або відкоригувати.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Скарга на вас за образи.
Эскиз бесконечности• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Я вважаю, що з особистим тренером і перукарем можна краще. Фігура непропорційна.
Якби ми мали її дані і гроші все життя, і працювали в 53 моделлю, думаю, можна було б і краще імідж зробити.
Цікаво, як можна змінити пропорції тіла без складних оперативних втручань, які ще й погіршити здоров´я можуть? В іншому з фігурою все чудово.
Щодо волосся, то можу повторитись, це тільки ваша особиста думка, і обговорювати чужі смаки - НЕсмак.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну кажуть же ж груди підтягнула, тому стали пласкі. І обличчя сто відсотків теж піддавалося корекції.
ЖивунаБагамах• 29 августа 2023
Отличная фигура.Ничего не висит.На 30.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я собі дозволяю обговорювати чужі смаки. Особливо перепалений блонд супермоделей, які називають себе природнім еталоном.
АгатаХристя• 29 августа 2023
Автор, я реально в шоке с вашей критики! Это уже не лезет ни в какие рамки! И дело не в том, что К.Шиффер всегда была моим эталоном красоты. Даже не так. Она всегда была моим большим стимулом сделать свою фигуру идеальной. Ведь я и мои мама, сестра и подруги много лет занимаемся с ней шейпингом. Комплекс упражнений на все части тела просто идеально подошёл для моего типа фигуры. Мы пробовали заниматься раньше с другими топмоделями, но именно с Клавдией лучше всего. Она вообще такая классная и позитивная, сколько бы ей ни было лет. Я ее реально обожаю🥰 а с учётом рождения 3-х детей она вообще выглядит для своих лет просто супер! И тут вы со своим ядом - сиськи не те, заблюренные фото, широкие бедра и т.д..🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Отличная фигура.Ничего не висит.На 30.
Все життя на дієтах і спорті, вік не 70, мало б висіти?))
Эскиз бесконечности• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Грудь і обличчя - це не про пропорції. То як же ви пропонуєте зробити фігуру пропорційною вправами? І де, по-вашому, брати ідеальні пропорції?
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
А чому ви в шоці це нетерпимість до чужого бачення цього світу?
Я запропонувала обговорити те, що побачила, а ви переконуєте, що треба думати так, як усі.
Ні, я маю право на власну думку.
ЖивунаБагамах• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Конечно.На улице посмотрите на 50-летних.Я их имела в виду,а не тех,кто на спорте и диетах
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляАгатаХристя
Пс вона КлаУдіа, німкеня. Не Клавдія)
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ми про зірок в цьому розділі говоримо.
KaVika29• 29 августа 2023
Она выглядит лучше всех моделей ее возраста . Красотка 😍
Эскиз бесконечности• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ви могли цього не писати, це і так видно. Закомплексовані та невиховані люди багато чого собі дозволяють, в тому числі критикувати чужі смаки.
Татьяна-bfd8• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ви хочете мене образити? Не вийде
Вас и так жизнь обидела . Нам не получится переплюнуть
Татьяна-bfd8• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Удалено администрацией...
МастерЮля• 29 августа 2023
В смысле, что с фигурой? Автор? Вы гоните? Иметь такую фигуру 25 летней на шестом десятке!
Татьяна-bfd8• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Скарга на вас за образи.
Бу бу бу
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це тренер та дієтолог підкажуть, як зігнати жир з верхньої частини ніг і додати об´єм грудній клітині.
В неї ж раніше все було гаразд, чи не так?
Садова гойдалка• 29 августа 2023
Всем бы так выглядеть в её годы
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Перехід на особистості)