Кіма кепка• 29 августа 2023
Повістка і батько 2 група інвалідності
Чи можуть зараз мобілізувати чоловіка, що не служив, та має батька-інваліда 2 групи, після інсульту в інвалідному кріслі. Також є мати з інвалідністю 3 групи. Чула, що є зміни по мобілізації військовозобов’язаних, що мають родичів з інвалідністю, але не можу знайти, що саме змінилось.
Наездница• 29 августа 2023
А найкраще оформити догляд через місцеві органи самоврядування, тоді абзац 10, а не 11, не заберуть. Бо якщо є брат- то нікого не цікавить чи він п´є чи ні, він просто є. Відстрочку поки дають до кінця воєнного стану, тобто на 90 днів, потім оновлюють, якщо нічого не змінилося в законодавстві чи у сім´ї
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Змінилось те, що якщо у цих батьків ще є дієздатні родичі близькі (діти, онуки повнолітні) здається, навіть сестри та брати рідні підходять - цей чоловік не має права на відстрочку
ви не праві
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Она обманула. Там четко написано, если нет тех, кто может обеспечивать согласно закону. Согласно закону обеспечивать должны дети, родители, супруг
подскажите, согласно какого закона? Прямо интересно почитать этот закон
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
От саме цікаве, що перебуваючи в Україні вимагають оформлювати догляд саме ТЦК. А прикордонна служба випускає за кордон без жодних питань, без оформлення догляду. Лише підтверджуючі документи, що син та батько/мати з інвалідність є родичами.
Ось буквально два дні назад так знайомий виїхав, тому пишу по свіжим слідам
бо вони керуються різними законами
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
У него есть братья или сестры? Если оба родителя инвалиды 2 и 3 группа и нет больше родственников, то забрать не могут. Если родственники есть, то по новому закону могут
ви неправі
И.О. человека• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
ви неправі
А как правильно? У моего мужа мать инвалид 1 группы. Раньше отсрочка была, теперь нет, тк есть сестра. уточняли у адвоката по этому поводу
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Вирок суду щодо тцк та інших аля-держорганів. Викиньте і забудьте.
По цьому вироку - це повний ідеотизм. Якщо це не фейк - він не вистоїть в апеляції.
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
В мене друга позиція з цього приводу.
И.О. человека• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
В мене друга позиція з цього приводу.
Ну не знаю, нам так сказали, да и в новом законе так прописано. Мы оформляем уход. Сестра писала какую то отказную и присылала нам (она за границей)
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Можете оформить уход. Но, в законе прописано что? ’за умови, що такі особи з інвалідністю не мають інших працездатних осіб, зобов’язаних відповідно до закону їх утримувати’ Відповідно до якого закону? Хто має утримувати? Вам адвокат пояснил какой это закон и кто кого обязан утримувати? Где это написано? Думаю что нет. Почему? потому что это бред. Утримання - если есть решение суда. Или договор. Все. Никто не обязан содержать пенсионера, инвалида просто так.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Семейный кодекс
Перша скрипка• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Если оформили все доки, то по идее отсрочка для сына, если нет других родственников. Вот для зятя отменили, как я поняла. Если в справке мсек указано, что ему нужен уход. Моему отцу не написали такое... Хотя фактически сам вообще не может себя обслуживать
Нужно у своего врача взять справку ЛКК, что требует ухода
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
А конкретнее?
Я так не помню, посмотрите 195-205 (где-то там про родителей и детей), а про обязанность супруга, где-то вначале, после 50-й смотрите
Єдина Країна• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ага, деякі люди розкопали всю правду ще 25 років тому. Нехай, є трохи ідиотів, всі інші розумні віруючі
Єдина Країна• 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Это решение суда- прецендент.
посмотрим, что будет.
Его оспорят.
Они не могут это так оставить, но судье респект)))
Если не оспорят- судья это на поток поставит))))
посмотрим, что будет.
Его оспорят.
Судья крут ещё со времён ковида. Я уже предлагала мужу вокруг него ашрам строить )
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Яку правду? Віруючі в що?
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Повнолітні дочка, син зобов´язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги. Ключове - потребують. Потребують! А те що потребують має бути встановлено. Тому, кодекс треба не просто читати, а розуміти, що там написано.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Одна вы иначе его понимаете, остальные юристы ссылаются на эти статьи и им понятно. И ТЦК именно так же понимают. Все понимают так, кроме вас 🤷🏻♀️
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Вы проводили перекличку юристов? Мои знакомые адвокаты согласны со мной.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Брали консультацию у двоих, до этого читали статьи. В ТЦК тоже узнавали
Адвокат Пономаренко• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
значит эти юристы слабенькие. А ТЦК вам никогда нормально не подскажет