Кіма кепка• 29 августа 2023

Повістка і батько 2 група інвалідності

Чи можуть зараз мобілізувати чоловіка, що не служив, та має батька-інваліда 2 групи, після інсульту в інвалідному кріслі. Також є мати з інвалідністю 3 групи. Чула, що є зміни по мобілізації військовозобов’язаних, що мають родичів з інвалідністю, але не можу знайти, що саме змінилось.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ви наївні
Нет, все правильно написали. Я знаю тех, кто так и сделал. Просто неизвестно, на сколько та отсрочка, закон могут изменить
Сама вумна тутички• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
У знайомого в батька друга група. Він повністю дієздатний, навіть дуже активний. Огород обробляє тільки так. Його силі позаздрить добрий здоровий дядько.
Але ось вивіз його син за кордон як супроводжуючий.
На кордоні нуль питань, так як документи в нормі
Смотря что написано в документах. Сейчас, нам сказали, что обращают внимание на то указано ли, что требуется уход. Но тут же как повезёт.... Друг маму не вывез, развернули на границе, так как у мамы есть ещё и дочка. Типа не единственный родственник, потому сиди дома.
Чемна панночка• 29 августа 2023
Ст. 23 закону України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Там все зазначено про ’Відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації’.
автор Кіма кепка • 29 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
У батьків ще є діти?
Є ще син, але він вже 20 років п’є, на людину вже не схожий
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
Напевно не він вивіз родича з інвалідністю, а родич його 😉🤭
Так
И.О. человека• 29 августа 2023
У него есть братья или сестры? Если оба родителя инвалиды 2 и 3 группа и нет больше родственников, то забрать не могут. Если родственники есть, то по новому закону могут
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Цікаво, а якщо чоловік чи дружина інваліда теж інвалід - як це трактується ? Вони ж одне одного не можуть утримувати ?
які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи за умови, що такі особи з інвалідністю не мають інших працездатних осіб, зобов’язаних відповідно до закону їх утримувати
Пенсионеры и люди с инвалидностью не считаются теми, кто может обеспечивать
Скромняшка• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Змінилось те, що якщо у цих батьків ще є дієздатні родичі близькі (діти, онуки повнолітні) здається, навіть сестри та брати рідні підходять - цей чоловік не має права на відстрочку
Онуки тут до чого? Сестри й брати також. Другий з подружжя та діти
Поміркована думка• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
А хто з ними проживає( прописаний). Хто наразі дивиться за батьками? Це теж має значення. До речі з комісії ходять до дому і перевіряють
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Это неправда. Уход это совсем другой пункт
Кстати, друг может в суд подать, изменений в правилах пересечения еще нет, должны были выпустить. Откуда они вообще знают о том, что дочь есть еще
Скромняшка• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Дивно. А мені одна жінка таке казала. Вона дізнавалась, сказали, що у Вас є рідна сестра - вона зобовʼязана Вас «доглядати»
Це такий нормативно - правовий акт - ОБС. Одна баба сказала
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Тогда не будет отсрочки
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це так, може бути, що завернуть.
У випадку зі знайомим - є два брати від однієї матері. Одному брату батько приходиться рідним, а іншому - ні.
Таким чином, один з братів вивіз свого біологічного батька, типу будучи єдиним сином. Але нюанс… в того батька ще є один син від першого шлюбу.
На кордоні ніхто цього не перевіряв. Тому що є один інвалід в є один чоловік призовного віку, який виводить інваліда. Кількість дітей не перевіряють.
Все дуже швидко. Вони автобусом їхали. Зібрали на кордоні паспорти і підтверджуючі документи, передивились, віддали - їдьте далі
Єдина Країна• 29 августа 2023
Вирок суду щодо тцк та інших аля-держорганів. Викиньте і забудьте.
Скромняшка• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А как об этом узнали пограничники?
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Ось точно така ситуація у знайомого: син від першого шлюбу пʼє, батько з ним не спілкується і ніяк не підтримує звʼязок. І ось батько вивіз свого молодшого сина від другого шлюбу. На кордоні питань не виникло
Скромняшка• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
В автора чоловік не збирається виїжджати
Поміркована думка• 29 августа 2023
Потрібно прописатися у батьків.звільнитися з роботи і оформити опіку, бо якщо працює то виходить опікуватися батьками не може.
Боневтікла• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
От саме цікаве, що перебуваючи в Україні вимагають оформлювати догляд саме ТЦК. А прикордонна служба випускає за кордон без жодних питань, без оформлення догляду. Лише підтверджуючі документи, що син та батько/мати з інвалідність є родичами.
Ось буквально два дні назад так знайомий виїхав, тому пишу по свіжим слідам
Потому что эти структуры используют разные законы: ТЦК - закон про мобилизацию, пограничники - правила перетину кордону и они, пограничная служба, не имеют никакого отношения к мобилизации, соответственно руководствуютсч только своими нормами и законами
автор Кіма кепка • 29 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
То не мій чоловік)) то чоловік сестри мого чоловіка. І так, виїздити не хоче, займає гарну посаду на великому підприємстві, онлайн так працювати не вийде
Гравіцапа• 29 августа 2023
Оформляйте опекунство над отцом
Гл. Амурная• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну і молодець!Порадуйтесь за людину.
Таракашечка• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ні, не зобов´язана
Таракашечка• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
І батьки пенсіонери не можуть утримувати дітей інвалідів
Бриджит_Фрикандо• 29 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Это решение суда- прецендент.
посмотрим, что будет.
Его оспорят.
Они не могут это так оставить, но судье респект)))
Если не оспорят- судья это на поток поставит))))
Марія В• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А якщо вони працюють?
Як цей дурноватий закон взагалі має діяти на практиці
Марія В• 29 августа 2023
Ответ дляБорщичок
сходите в военкомат со всеми подтверждающими документами, там отметят и дадут отсрочку.
Самовіддано
Борщичок• 29 августа 2023
Ответ дляМарія В
Самовіддано
“Чому бідний – бо дурний, чому дурний – бо бідний”
Это посвящается всем, кто законов и прав своих не знает, но приходит сюда самоутверждаться в своей неграмотности.
Пописанная парта• 29 августа 2023
А як ТЦК має перевіряти кількість дітей?
Наездница• 29 августа 2023
Якщо немає інших дітей у батька, то збирайте документи і у воєнкомат, дадуть відстрочку